Als je alles terugstuurt hoef je volgens mij alleen 1 euro retourkosten te betalen.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:28 schreef SacreCoeur het volgende:
Is het retouren en verzenden soms gratis als je alles terugstuurt?
Nu de 2de keer dat alles terug is gegaan en m'n saldo gewoon op 0 staat.
Niet dat ik hier problemen mee heb, maar vroeg het me af
in de sale of wat? ik heb hem namelijk net aangeschaft voor 25E in de winkel.quote:
Ja vind ik echt heel stom.quote:Op donderdag 16 december 2010 22:14 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Al 2 weken geen nieuwe artikelen op de site...?
In de sale voor 19.95.quote:Op donderdag 16 december 2010 22:12 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
in de sale of wat? ik heb hem namelijk net aangeschaft voor 25E in de winkel.
Had je die lange grijze trui nog besteld? Ik zag vanmorgen dat ie in de sale was voor 19.95quote:
Okee, ik ga morgen vroeg opstaan! Heb hem in 2 maten in bestelling staan, nog voor de volle prijs!quote:Op vrijdag 17 december 2010 00:12 schreef alors het volgende:
[..]
Had je die lange grijze trui nog besteld? Ik zag vanmorgen dat ie in de sale was voor 19.95
Ja, heb hem besteld en ze hebben hem verkeerd geleverd. Toen dacht ik, laat ook maar ook.quote:Op vrijdag 17 december 2010 00:12 schreef alors het volgende:
[..]
Had je die lange grijze trui nog besteld? Ik zag vanmorgen dat ie in de sale was voor 19.95
Je kunt ook gewoon klantenservice mailen dan verrekenen ze de korting voor je.quote:Op vrijdag 17 december 2010 15:58 schreef Mutsefluts het volgende:
[..]
Okee, ik ga morgen vroeg opstaan! Heb hem in 2 maten in bestelling staan, nog voor de volle prijs!![]()
Die heb ik in het zwart en in de kleur roze. Inderdaad, twee verschillende rozes. Ik vond die éne roze net iets leuker dan de andere. Volgens mij de één die jij als lichtroze definieert.quote:Op vrijdag 17 december 2010 18:33 schreef CherryLips het volgende:
Heb deze net gekocht in de winkel:
[ afbeelding ]
Maar dan in het oud-roze. Er zijn dus twee rozes: oud-roze en lichtroze. Maar ik zag het verschil niet toen ik ze uit het rek pakte vanwege de lampen. Sta ik in de pashokjes, ik dacht dat ik gek werd. Heel klein verschil.
Ik had hem laatst dus omgeruildquote:Op dinsdag 14 december 2010 22:13 schreef anisoptera het volgende:
Dit is echt leuk! Heb vandaag gratis een jurkje gehaald. Soort van..
.
Ik had een vest voor ¤19,95 gehaald. Toevallig vandaag even bij de H&M geweest. Ze hebben nu bij ons best veel artikelen uit de sale. Ik zag dat dat vest van mij voor ¤10,- was afgeprijsd. Dus ben naar huis gegaan, heb mijn vest gepakt. Toen teruggebracht op de bovenverdieping. Op de andere verdieping de afgeprijsde versie gekocht en heb er gelijk een jurkje van ¤10,- erbij gehaald.
Ik denk niet dat het kan.. maar anders even TNT post bellen, die weten het vast wel.quote:Op zaterdag 18 december 2010 08:57 schreef Spunks het volgende:
Wat ik niet in de OP terug kon vinden: kan je je pakketje zelf ophalen als de zending is gesorteerd in het sorteercentrum?
Dat staat er namelijk al een week bij mijen ik ga morgen op vakantie!
Vroeg! Niet op zaterdags trouwens.quote:Op zaterdag 18 december 2010 11:05 schreef NouMooiNiet het volgende:
Weet iemand toevallig hoe laat ze 's ochtends de online shop bijvullen?
Dat kan niet. Je moet wachten tot de post langskomt en als je die misloopt dan brengen zij het naar het postkantoor.quote:Op zaterdag 18 december 2010 08:57 schreef Spunks het volgende:
Wat ik niet in de OP terug kon vinden: kan je je pakketje zelf ophalen als de zending is gesorteerd in het sorteercentrum?
Dat staat er namelijk al een week bij mijen ik ga morgen op vakantie!
Ze vullen niet bij op zondagquote:Op zaterdag 18 december 2010 13:39 schreef NouMooiNiet het volgende:
Morgen maar eens vroeg opstaan (of laat opblijven vanavond)
quote:
quote:Op zaterdag 18 december 2010 13:15 schreef alors het volgende:
Ze vullen al een hele tijd wel aan op zaterdag en zondag hoor!
En dat aanvullen gebeurt vaak om half 6 al.
Ik werd toch vroeg wakker van de wekker van een huisgenootje (quote:Op vrijdag 17 december 2010 16:13 schreef alors het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon klantenservice mailen dan verrekenen ze de korting voor je.
Mag ik die code misschien ook?quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:42 schreef Mutsefluts het volgende:
[..]
Ik werd toch vroeg wakker van de wekker van een huisgenootje () dus ben maar even achter m'n computer gedoken! De grijze trui, een spijkerbroek die ik al in bestelling had staan voor 39,95 was nu ineens 9,95
en nog een spijkerbroek die ineens afgeprijsd was! Vroeg opstaan loont!
Alleen een beetje jammer dat ik vanmiddag een kortingscode kreeg thuis gestuurd waarmee je 10 % extra korting krijgt op alle Sale-artikelen. Op zich heel leuk, maar bijna mijn hele bestelling is sale, nou moet ik die morgenochtend vroeg maar weer helemaal opnieuw doen...![]()
Oh, en nog een vraag voor de veelbestellers: Als je ineens een maandfactuur hebt omdat je 10 euro te weinig had betaald en dat niet doorhad, en je hebt een bestelling die plusminus 200 euro over je limiet zit, moet je dan toch dat bedrag boven je limiet aan de postbode betalen?
Oh, van mij mag je hem ook hebbenquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:43 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
Mag ik die code misschien ook?
Of kan dat niet?
Ik ga morgen heeeeel vroeg opstaan voor mijn bestelling
Oeh dat is wel goed om te weten!quote:Op zaterdag 18 december 2010 22:50 schreef Mutsefluts het volgende:
[..]
Oh, van mij mag je hem ook hebben, [b]maar volgens mij houdt H&M bij wie welke codes krijgt. Als je een onrechtmatig verkregen code gebruikt kan het zijn dat je bestelling geannuleerd wordt. [/]
Durf je dat aan?![]()
Overigens zat hij bij mij verstopt in een envelop met mijn achterstallig saldo en een acceptgiro (terwijl ik het net uit mezelf al had overgemaakt) dus misschien krijg je hem ook nog gewoon zelf...
hmm dat is inderdaad niet handig.quote:Op zaterdag 18 december 2010 22:50 schreef Mutsefluts het volgende:
[..]
Oh, van mij mag je hem ook hebben, maar volgens mij houdt H&M bij wie welke codes krijgt. Als je een onrechtmatig verkregen code gebruikt kan het zijn dat je bestelling geannuleerd wordt.
Durf je dat aan?![]()
Overigens zat hij bij mij verstopt in een envelop met mijn achterstallig saldo en een acceptgiro (terwijl ik het net uit mezelf al had overgemaakt) dus misschien krijg je hem ook nog gewoon zelf...
Vond de Home-afdeling wel leuk, voor de rest is het gewoon een grote H&M in een best aardig pand en op een best aardige plek.quote:Op donderdag 16 december 2010 22:14 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Al 2 weken geen nieuwe artikelen op de site...?
Wie is er trouwens al in de mega-H&M op de Dam in Amsterdam geweest en wat vond je ervan?
Dat valt best mee hoorquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:50 schreef Mutsefluts het volgende:
[..]
Oh, van mij mag je hem ook hebben, maar volgens mij houdt H&M bij wie welke codes krijgt. Als je een onrechtmatig verkregen code gebruikt kan het zijn dat je bestelling geannuleerd wordt.
Durf je dat aan?![]()
Ja die heb ik gepast een tijdje terug, wasn't pretty. Maar misschien wel als je grote boobs hebt!quote:Op zondag 19 december 2010 12:18 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
En wat is dit voor nachtjapon trouwens?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jaaa, en zara gaat zo lekker snelquote:Op zondag 19 december 2010 20:17 schreef Linnie20v het volgende:
Ik ben nu Zara-online-fan
H&M valt me wat tegen de laatste tijd, qua stoffen en prijs. Nadeel van de Zara is dat je vooraf moet betalen...
Dit is een hint om leuke nieuwe artikelen online te gooien!!
Ja ik heb de gelequote:Op zondag 19 december 2010 22:02 schreef Saisai het volgende:
hey dag dames. Ik ben even benieuwd hoe die jurkjes van Lanvin vallen. Ik kan namelijk relatief goedkoop aan één komen die ik leuk vind. Wat vinden jullie van de jurkjes in het algemeen? zitten ze goed en how about de kwaliteit?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |