Ja, ik denk het wel Henkquote:De minister hoopt dat de straffen een afschrikwekkende werking zullen hebben en wil niet meer investeren in fraudeteams.
quote:Op donderdag 9 december 2010 13:57 schreef lezzer het volgende:
Een moment van zwakte. Wat dacht jij dan?![]()
Dat er een Jumbokabouter bestaat die stiekem dingen in je mandje gooit die je dan volautomatisch afrekent?
Nee Vanyel, dat is niet hoor. ik weet niet wie jou dat wijsgemaakt heeft, maar dat is niet.
Sowieso is het geloven in de afschrikwekkende werking van straffen volgens mij niet altijd even realistisch.quote:Op donderdag 9 december 2010 14:07 schreef lezzer het volgende:
Henk Kamp in de SZW-begroting over bijstandsfraude:
[..]
Ja, ik denk het wel Henk
Met het gevaar dat ik nu een huwelijkscrisis veroorzaak: "nee".quote:Op donderdag 9 december 2010 14:22 schreef Vanyel het volgende:
[..]
![]()
Bestaat de superdeboerkabouter dan ook niet die altijd stiekem paprikachips bij mevrouw V in het mandje gooit?
Tuuk niet, en van een kale kip kun je niet plukken, dus dat interesseert die mensen geen ene reet hoorquote:Op donderdag 9 december 2010 14:22 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Sowieso is het geloven in de afschrikwekkende werking van straffen volgens mij niet altijd even realistisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |