hoiquote:
Nog gecondoleerd Roel, dat had ik volgens mij nog niet gedaan.quote:Op maandag 6 december 2010 16:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
Uitvaart van overleden vriendin was erg mooi. Ontzettend druk.
é swa, moe-ot jo niet toerug noer Spanjie!quote:
quote:Op maandag 6 december 2010 16:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
Uitvaart van overleden vriendin was erg mooi. Ontzettend druk.
Idd.. Zal wellicht haar wens zijn geweest, maar weet ik niet 100% zeker. Familie had iig toegang en hebben heel veel steun aan de online steunbetuigingen gehad.quote:Op maandag 6 december 2010 16:18 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Nog gecondoleerd Roel, dat had ik volgens mij nog niet gedaan.![]()
Wat ik overigens wel een beetje wrang vind dat als ik nu naar het Twitteraccount van haar ga dat er dan 'Sorry, that page doesnt exist' komt.
Heb ik ooit ook gehad moet je verder niet aan storenquote:Op maandag 6 december 2010 16:31 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb nog ¤27,50 aan bioscoopbonnen
Ik zit hier een beetje op te ruimen kom ik een brief van begin dit jaar tegen:
Commando DienstenCentra
Ministerie van Defesie
blablabla
''met deze brief informeer ik u dat u bent ingeschreven voor de militaire dienstplicht. U hoeft echter niet in dienst, omdat er in Nederland geen actieve dienstplicht meer is.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Schrijf me dan niet in, schrijf dan geen brief, en verbruik mijn belastingcenten niet aan dit soort gelul!
Dat Zweeds van Sanderquote:Op maandag 6 december 2010 17:16 schreef alors het volgende:
Hahahhah dat over die irritante reclames, wat een herkenning!
Ik weet atm serieus niet wat de Megahit is. Even vergeten. Ga ik eens diep over nadenken.quote:Op maandag 6 december 2010 16:20 schreef Waalwijker het volgende:
Ik vind de MegaHit steeds beter worden.
Pas maar op als je er nog uit moetquote:
Linkje?quote:Op maandag 6 december 2010 17:43 schreef themauster het volgende:
Zo. de kerstboom staat nu nog versieren onder genot van de kerstplaylist van Elger op spotify
Mogen ze van mij meteen weer invoeren, die dienstplicht. Is goed voor een mens, beetje discipline in je donder gedrild krijgen!quote:Op maandag 6 december 2010 16:31 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb nog ¤27,50 aan bioscoopbonnen
Ik zit hier een beetje op te ruimen kom ik een brief van begin dit jaar tegen:
Commando DienstenCentra
Ministerie van Defesie
blablabla
''met deze brief informeer ik u dat u bent ingeschreven voor de militaire dienstplicht. U hoeft echter niet in dienst, omdat er in Nederland geen actieve dienstplicht meer is.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Schrijf me dan niet in, schrijf dan geen brief, en verbruik mijn belastingcenten niet aan dit soort gelul!
quote:Op maandag 6 december 2010 17:49 schreef themauster het volgende:
[..]
http://open.spotify.com/u(...)esNfStK4AVSPU4FstJ9R So This Is Christmas
Die plaat is zo dikquote:Op maandag 6 december 2010 17:44 schreef alors het volgende:
The Darkness
Noooit meer wat van gehoord...!
Whehequote:Op maandag 6 december 2010 17:29 schreef Allrounder het volgende:
De mist is zo dicht dat je je fiets er tegenaan kan zetten.
ja, dat dan weer wel...quote:
Goede plaat van de Presidents of the USAquote:Op maandag 6 december 2010 19:10 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ja, dat dan weer wel...
denk dat ik straks ga proberen Peaches van Presidents of the USA te laten draaien.
Hé Popje!quote:
dat is al een tijdje zo, of dat was een tijdje geleden ook al zo, dat zou ook kunnenquote:Op maandag 6 december 2010 19:15 schreef -Hans- het volgende:
Sirolf ik zie ineens de namen van de programma's niet meer terug (http://www.3fmfan.nl/page/muziekstats/trackinfo/13137).
Dirty Bit
en net doe je nog vanquote:Op maandag 6 december 2010 19:16 schreef alors het volgende:
Ik weet weer waarom ik nooit meer luister na 1900, wat een nonmuziek.
van @Domien mocht ze wel bij hem komen eten....quote:Op maandag 6 december 2010 19:18 schreef -Hans- het volgende:
Is eva jinek inmiddels al thuis? Ze zei tegen Erwin Kroll dat ze van haar ouders niet met de auto naar huis mocht omdat het buiten zo glad was. Erwin keek toen trouwens wel een beetje moeilijk.
Heb het ook al een paar keer eerder gezien, maar het hoort niet zo en het was ook voorheen ook niet zoquote:Op maandag 6 december 2010 19:16 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
Hé Popje!
[..]
dat is al een tijdje zo, of dat was een tijdje geleden ook al zo, dat zou ook kunnen
Wat een boefje die Domienquote:Op maandag 6 december 2010 19:18 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
van @Domien mocht ze wel bij hem komen eten....
Update van de server dacht ik..quote:Op maandag 6 december 2010 19:16 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
Hé Popje!
[..]
dat is al een tijdje zo, of dat was een tijdje geleden ook al zo, dat zou ook kunnen
Wil 'm woensdag gaan kijken, is 't wat?quote:Op maandag 6 december 2010 19:20 schreef 3rdRock het volgende:
ow Hans. als je van hersenloos popcornvermaak houdt is Unstoppable nog wel een aardig ideetje voor een eenzame avond
Is het een beetje in de stijl van The Expendables? Dat was me toch een filmquote:Op maandag 6 december 2010 19:20 schreef 3rdRock het volgende:
ow Hans. als je van hersenloos popcornvermaak houdt is Unstoppable nog wel een aardig ideetje voor een eenzame avond
als je van vette actie-scenes houdt welquote:Op maandag 6 december 2010 19:22 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Wil 'm woensdag gaan kijken, is 't wat?
mwoah...nee dat niet. meer een soort Speed, maar dan zonder lekker wijf in een bus, maar met een neger in een treinquote:Op maandag 6 december 2010 19:23 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Is het een beetje in de stijl van The Expendables? Dat was me toch een film.
Hoe zijn de acteerprestaties? Denzel zit erin, dus dan verwacht ik er wel wat van.quote:Op maandag 6 december 2010 19:24 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
als je van vette actie-scenes houdt welverhaal heeft niets om het lijf en het drama-gedeelte wordt er ook maar bij de haren bijgesleept. Verwacht er gewoon niet teveel van, dan is het wel wat
die zijn voor dit type film wel prima. Denzel doet zn best en van Chris Pine had ik nog nooit een film gezien. Rosario Dawson doet het ook goed. GEwoon gaan, dan vermaak je je welquote:Op maandag 6 december 2010 19:25 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Hoe zijn de acteerprestaties? Denzel zit erin, dus dan verwacht ik er wel wat van.
Ben ineens een stuk minder enthousiastquote:Op maandag 6 december 2010 19:24 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
mwoah...nee dat niet. meer een soort Speed, maar dan zonder lekker wijf in een bus, maar met een neger in een trein
ik heb er ook geen 9euro aan uitgegeven, maar ach...PAthe Unlimited. Nu Rapunzel nog zien en dan ben ik weer bijquote:Op maandag 6 december 2010 19:26 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ben ineens een stuk minder enthousiast. Geen lekker wijf, maar een neger. Nou, alle respect natuurlijk maar ik zie toch liever een lekker wijf
. Koop de DVD wel.
En natuurlijk New Kids Turbooooquote:Op maandag 6 december 2010 19:28 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik heb er ook geen 9euro aan uitgegeven, maar ach...PAthe Unlimited. Nu Rapunzel nog zien en dan ben ik weer bij
we kunnen woensdag als New Kid naar de premiere in Pathe Grunn.....heb jij je aussie nog?quote:
Googlen naar d'r Playboypics is goedkoper.quote:Op maandag 6 december 2010 19:30 schreef Waalwijker het volgende:
Ah, Katja. Ik bied 5 euro als ze d'r tieten laat zien.
Klopt, maar op die foto's is zowat ieder stukje huid gephotoshoped.quote:Op maandag 6 december 2010 19:35 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Googlen naar d'r Playboypics is goedkoper.
Nope, die was echt helemaal versletenquote:Op maandag 6 december 2010 19:34 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
we kunnen woensdag als New Kid naar de premiere in Pathe Grunn.....heb jij je aussie nog?
Da's al een week of 3 zo hoor. Ben kort geleden overgestapt naar een andere host met een andere PHP-versie en daarop werkte m'n uitzendschema-scriptje niet meer lekker. Komt binnenkort terug, als ik ooit weer eens tijd heb (en zin).quote:Op maandag 6 december 2010 19:15 schreef -Hans- het volgende:
Sirolf ik zie ineens de namen van de programma's niet meer terug (http://www.3fmfan.nl/page/muziekstats/trackinfo/13137).
Dirty Bit
ik heb er niet eensquote:Op maandag 6 december 2010 19:37 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Nope, die was echt helemaal versleten. Idem trouwens voor mijn Cavello.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |