In der Nähe Ostfriesland.quote:
Dank! En ja het is verschrikkelijk lelijk!quote:Op maandag 6 december 2010 12:24 schreef RanTheMan het volgende:
gefeliciteerd!
Mooi roze is en blijft heel lelijk zie ik al
Wat maakt het uit waar het station is?quote:
Als alleenstaande (mamma) kun je niet zo snel wat leuks kopen in NL, vandaar dat dit huisje in Duitsland staatquote:Op maandag 6 december 2010 13:08 schreef rubje het volgende:
wow dat is een fraai huis,zal wel gekost hebben vrees ik,of valt dat mee op het platteland.
In de regio rijnmond betaal je al gauw voor dit soort huizen rond de 700.000 euro..
Ben er best wel een beetje trots op dat ik dit in mijn eentje even doequote:Op maandag 6 december 2010 18:45 schreef Ml-etje het volgende:
Wat een lief huis! En helemaal van jou!![]()
Ging even twijfelen of je nu alleenstaande mams was of niet
weet je dat er mensen zijn die voor zo'n retro lamp geld neerleggen, gewoon om het feit dat je zo'n lamp nergens meer kan kopen.....quote:Op dinsdag 7 december 2010 23:02 schreef Renesite het volgende:
Kutbeesten!!!!
En Duitse retro inrichtingen
Ze gaan dan ook allemaal op Marktplaatsquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:37 schreef prupke het volgende:
[..]
weet je dat er mensen zijn die voor zo'n retro lamp geld neerleggen, gewoon om het feit dat je zo'n lamp nergens meer kan kopen.....
en idd klote vogels....
slaap lekkerquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:38 schreef nikky het volgende:
[..]
Ze gaan dan ook allemaal op Marktplaats!
Nu ga ik echt naar mijn bedje toe
Ik denk ook dat de duif een iets comfortabelere vliegreis had gewild!quote:Op woensdag 8 december 2010 18:56 schreef Vonkenboer het volgende:
Carglass repareert; carglass vervangt
Doet mij denken aan een voorval ooit met een hoge mercedes bestelbus met imperial; onderweg naar een klus zagen we op de snelweg nog net een duif aankomen vliegen op de hoogte van onze bus; daarna horen we een hoop gestommel en gefladder op het daken vlogen de veren achter onze bus in het rond
![]()
Hij vloog daarna wel door; maar denk niet dat het beestje het fijn vond om met 120 k/m uur door een imperial getrokken te worden![]()
Het wordt natuurlijk minder leuk als je in jou geval schade er aan overhoud en vervolgens een hele tijd kwijt bent met repareren; die tijd had je natuurlijk ook kunnen besteden aan het klussen.
Ja sorry, ik ben de schuldige aan de ondergang van de flora en fauna in NLquote:Op woensdag 8 december 2010 19:00 schreef yvonne het volgende:
Vermoord je eerst Bambi al vermoord je nu ook nog even De Pakjespostduif! Woman you!
Maar lieve Nikky, enorm gefeliciteerd, wat enorm stoer van je! Dit flik je toch maar mooi allemaal
tuin is tof : eigen moestuintje makenquote:
Die vogel heeft het wel benauwd gehad........quote:Op dinsdag 7 december 2010 22:55 schreef nikky het volgende:
Leuke reacties
Drie lagen behang. Gelukkig niet op alle muren.
[ afbeelding ]
Wat een werk. Dat kleine stukje ben ik een uur mee bezig geweest.
[ afbeelding ]
Uiteindelijk de huiskamer en de suite behang vrij. Let ook op de 'retro' lamp
[ afbeelding ]
Vanavond zou ik weer heen. We hebben een kozijn verwijderd en dat gat zouden we vanavond dichtmetselen. Helaas gooide een stomme vogel roet in het eten!
En zoveel uur later en een rib minder:
[ afbeelding ]
Zie de racingstripes![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |