Of in elkaar slaan met zijn Tae-kara-kickboksmovesquote:
Ach, met een schriftelijke verklaring voor bedreiging kun je nog altijd deurwaarder worden...quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:11 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik denk dat het eerder die boete is voor bedreiging dan voor het hansoverklokken van een fiets.
Dus als je een boete voor door rood licht fietsen krijgt dan word je VOG geweigerd?quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:08 schreef De_Kardinaal het volgende:
Een boete is gelijk aan een schikking en komt op je justitieel dossier.
Zie het verschil tussen een misdrijf en een overtreding.quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:22 schreef Skonk het volgende:
[..]
Dus als je een boete voor door rood licht fietsen krijgt dan word je VOG geweigerd?
Bij een VOG wordt gekeken naar relevante zakenquote:Op zaterdag 4 december 2010 19:22 schreef Skonk het volgende:
[..]
Dus als je een boete voor door rood licht fietsen krijgt dan word je VOG geweigerd?
quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:24 schreef znarch het volgende:
[..]
Bij een VOG wordt gekeken naar relevante zaken
Afhankelijk van de feiten kan het erg lang tegen je gebruikt worden. (een paar jaar is echt niet zo lang)quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:23 schreef Ploertendoder het volgende:
Zoiets blijft toch niet jarenlang op je naam staan? Nou ja... TS en nu hopen dat dit een wijze les is voor je
Bedreiging blijft trouwens voor 5 jaar staan bij Justitie.quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:31 schreef Sok. het volgende:
Nee, waarom zouden ze jou dat geven dan, je hebt bewezen dat je niet te vertrouwen bent.
Wat zou het nut zijn van een VOG zijn als iedereen die zomaar krijgt
Niets vermeld bij mij, ik moet een bezwaar indienen. Het betreft voor het onderdeel geld en goederen.quote:Topic is trouwens gewoon een hoax, want je krijgt vooraf een 'Voornemen tot weigeren VOG' waarop je schriftelijk een reactie kan indienen waarom je toch een VOG zou moeten krijgen!
Als je een strafblad heb, dan krijg je geen VOG. (Voor zover ik weet) Dan ben je toch een keer veroordeeld geweest.quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:39 schreef NewKidsTurbo het volgende:
[..]
Niets vermeld bij mij, ik moet een bezwaar indienen. Het betreft voor het onderdeel geld en goederen.
@ alle FOK!kers
Ben je voor de rest van je leven een crimineel als je te diep in het glaasje hebt gekeken in studieverenigingen? Ik heb niet eens een strafblad.
Ga maar klagen over PVV-ers ofzo, DAT zijn pas criminelen die 1,5 miljoen criminelen vertegenwoordigen, mij niet
Lezen:quote:Op zaterdag 4 december 2010 19:40 schreef Ploertendoder het volgende:
[..]
Als je een strafblad heb, dan krijg je geen VOG. (Voor zover ik weet) Dan ben je toch een keer veroordeeld geweest.
quote:Als uit het onderzoek voor een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) blijkt dat u geen strafbare gedragingen op uw naam heeft staan, wordt de VOG afgegeven. Als er wel sprake is van strafbare gedragingen, beoordeelt het Centraal Orgaan Verklaring Omtrent het Gedrag (COVOG) of deze relevant zijn voor het doel waarvoor de verklaring is aangevraagd. Zo zijn voor het beroep van onderwijzer andere strafbare feiten van belang dan voor de functie van accountant.
quote:Voornemen tot weigeren VOG
Voordat de VOG definitief wordt geweigerd, ontvangt u altijd eerst een voornemen tot weigeren. Daarin staan de redenen van de voorgenomen weigering van een VOG. U kunt schriftelijk aangeven waarom u vindt dat u de verklaring wel moet krijgen. Wanneer u uw eigen strafrechtelijke gegevens wilt inzien, kunt u een schriftelijk verzoek indienen bij de frontoffice van de Justitiėle Informatiedienst. Bij het verzoek moet u een kopie van een identiteitsbewijs voegen. Bij de dichtstbijzijnde rechtbank kunt u uw strafrechtelijke gegevens inzien, maar u mag ze niet kopiėren. Als u meer informatie wilt, kunt u contact opnemen met de Justitiėle Informatiedienst. Als uw VOG geweigerd wordt, kunt u hiertegen bezwaar maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |