Och, zo'n type heb ik (als man) ook een keer gehad. Vorig jaar toen 't uit was weer een RP profiel gemaakt (was nieuwsgierig) en o.a. van een enorm fout type (aso, lelijk, rookte als een ketter, echt alles was fout) een enorm slecht gespeld onsamenhangend bericht gekregen. Na een "geen interesse" mijnerzijds ook een hele tirade ontvangen dat ik toch te lelijk was en een rotkop had en weet ik wat allemaal. Gevalletje borderline kennelijk.quote:
Tuurlijk geen vrouwelijke situatie is Catbert vreemd, alles wat hun meemaken maakt hij ook meequote:Op maandag 6 december 2010 19:42 schreef Catbert het volgende:
[..]
Och, zo'n type heb ik (als man) ook een keer gehad. Vorig jaar toen 't uit was weer een RP profiel gemaakt (was nieuwsgierig) en o.a. van een enorm fout type (aso, lelijk, rookte als een ketter, echt alles was fout) een enorm slecht gespeld onsamenhangend bericht gekregen. Na een "geen interesse" mijnerzijds ook een hele tirade ontvangen dat ik toch te lelijk was en een rotkop had en weet ik wat allemaal. Gevalletje borderline kennelijk.
Heb me toen ook voorgenomen geen desinteresseberichtjes te sturen maar ze gewoon te negeren. Kreeg daarna van een meid die ik ook niet zag zitten en die me gemaild had (zonder haar e-mail te noemen, dan kun je ook weinig he) een tweede bericht met de vraag of ik wel ff wou reageren want dan wist ze tenminste waar ze aan toe was. Riiight.
Aggus, ik post een tweetal anekdotes die aansluiten bij haar verhaal, en het is een "vrouwelijke" situatie. Zelfs nooit berichtjes gehad van lelijkerds op RP? Damn zeg...quote:Op maandag 6 december 2010 19:49 schreef picardmike het volgende:
Tuurlijk geen vrouwelijke situatie is Catbert vreemd, alles wat hun meemaken maakt hij ook mee
Nee, zelf ook wel eens gedaan.quote:Op maandag 6 december 2010 20:01 schreef Thornado het volgende:
Ik had een dame een leuke reactie gestuurd. Kreeg ik een paar dagen een reactie terug dat ze het een tof berichtje vond, maar verder geen klik zag. Heb ik nog een positieve reactie teruggestuurd en haar succes gewenst.
Of gaat dit jullie allemaal te ver?
Nu ben ik wel benieuwd; what changed your mind?quote:Op vrijdag 9 april 2010 01:28 schreef GlenSpey het volgende:
Via internet heb ik:
- 1 iemand leren kennen via een chatsite. Was nog in het stenen tijdperkDit is uiteindelijk uitgelopen op een knipperlicht relatie. Alhoewel ze al anderhalf jaar een andere vriend heeft geeft ze nog regelmatig te kennen dat ze nog... gevoelens... heeft voor me
- 1 iemand leren kennen via een profielensite. Was nog via een verre voorloper van hyves en een slap aftreksel van cu2. Heb er ongeveer 2 weken verkering mee gehadwas de eerste persoon die ik ooit irl van het internet ontmoette. Eigelijk waren we ook nog te jong voor zo'n internetonderneming. Ze woonde niet om de hoek en ik kon de reisjes van mn zakgeld betalen. Zij bracht tijdens de paar keer dat we elkaar zagen telkens haar hele vriendenclub mee, dus we hadden ook nooit een momentje voor onszelf
- 1 iemand leren kennen via een echte dating site. Dit noem ik trots mijn '1-shotter'. Ik had me gratis bij wijze van proef ingeschreven op relatieplanet. Had uiteindelijk naar slechts 1 iemand een bericht gestuurd en had gelijk beet. Toch een leuke relatie aan overgehouden van ongeveer 3 maanden
- 2 mensen leren kennen via online games. De eerste is een lang verhaal waarmee ik jullie niet zal vervelenDe 2e leerde ik kennen tijdens mijn korte world of warcraft verslaving
ongeveer een maand verkering met haar gehad. Was een eerste klas slet en ex-junkie.
Zijn datingsites het waard? Zeker niet.
Ze zijn veel te duur en je moet er teveel moeite voor doen. Meeste vrouwen die erop zitten zijn rot verwend door de overvloed aan keuze aan mannetjes. Als er ook maar 1 puntje is wat ze niet bevalt aan je (bijvoorbeeld je haarkleur, je sterrenbeeld of omdat de verf op je muur niet wit maar cremewit is), word je al afgewezen.
Je kan geluk hebben zoals ik had maar in 9999 van de 10000 gevallen vis je achter het net
Dan heb ik jou waarschijnlijk gespot. Zal je niet lastigvallen, hoorquote:Op maandag 6 december 2010 14:24 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Oh nu bedenk ik dat er bij mij ook een aantal Fok smilies instaanToch maar even veranderen.
Het is alweer een poosje geleden dat ik daar lid was, maar je kunt toch een redelijk uitgebreid zoekprofiel opgeven? Of kun je alleen op provincie selecteren?quote:Op maandag 6 december 2010 21:08 schreef VacaLoca het volgende:
Ik ben vandaag 3 minuten lid geweest van RP..... je kan geeneens zoeken op plaatsnaam. Totaal gebrek aan echt een specifieke search kunnen doen waadoor je honderden profielen moet doorspitten...
Je kan zoeken op trefwoord en dan gewoon de plaatsnaam intypen..quote:Op maandag 6 december 2010 21:11 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Het is alweer een poosje geleden dat ik daar lid was, maar je kunt toch een redelijk uitgebreid zoekprofiel opgeven? Of kun je alleen op provincie selecteren?
De meeste vrouwen komen uit het dorpje "Vertel ik later" Ik heb het nog steeds niet kunnen vinden maar volgens de meeste omschrijvingen schijnen er veel leuke, hippe, vriendelijke, ondernemende, sportieve, begrijpende, creatieve, inlevende, vrouwen te wonenquote:Op maandag 6 december 2010 21:08 schreef VacaLoca het volgende:
Ik ben vandaag 3 minuten lid geweest van RP..... je kan geeneens zoeken op plaatsnaam.
Met een goldmembership jaquote:Op maandag 6 december 2010 21:28 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Je kan zoeken op trefwoord en dan gewoon de plaatsnaam intypen..
Aggus is dat mannelijk of vrouwelijk.quote:Op maandag 6 december 2010 19:56 schreef Catbert het volgende:
[..]
Aggus, ik post een tweetal anekdotes die aansluiten bij haar verhaal, en het is een "vrouwelijke" situatie. Zelfs nooit berichtjes gehad van lelijkerds op RP? Damn zeg...
Als je moeilijke woorden gebruikt, gebruik ze dan wel goed.quote:Op maandag 6 december 2010 23:21 schreef picardmike het volgende:
Kortom ik heb als man totaal geen vrees dat een vrouw "maar" tegen me zegt dat is een vrouwending en ik vind je verhaal daar intrinsiek ongeordend bij aansluiten.
Zie net dat de 'quote:Op maandag 6 december 2010 20:42 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Dan heb ik jou waarschijnlijk gespot. Zal je niet lastigvallen, hoorEn wen maar aan die vreemde berichtjes af en toe. Idem dito voor bepaalde profielen. Echt niet normaal soms
Ik dachtquote:Lieve Sascha,
Jammer hij zag er leuk uit op de fotoquote:Stom ben de aanhef vergeten te veranderen (bloos)
Onderstaand de juiste wijziging
Shit happens, laten we het daarop houden, ik ben weer op de markt in iedergevalquote:Op maandag 6 december 2010 22:20 schreef Cue_ het volgende:
Ik heb weer veel gemist
Sedan hier? Die is toch bezet?
En duim, veel plezier.
En wat mijn type wel is? Geen idee, echt geen idee.
Pijnlijkquote:Op dinsdag 7 december 2010 00:16 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Zie net dat de '' smilie 3x in mijn hele tekst voorkomt en 1x
. Hoezo duidelijk Fok
Kreeg net een berichtje wat begon met:
[..]
Ik dacht![]()
1 minuut later:
[..]
Jammer hij zag er leuk uit op de foto
Weet niet.. is er in Staphorst veel te doen in het weekend?quote:Op dinsdag 7 december 2010 10:14 schreef MelR het volgende:
net aangemeld op lexa...maar werkelijk voor alles moet je betalen!...is dat het waard ofkan ik mn geld beter bewaren voor in het weekend te gaan stappen
Geen idee..wat dan, wil je naar staphorst dan?quote:Op dinsdag 7 december 2010 10:18 schreef macondo het volgende:
[..]
Weet niet.. is er in Staphorst veel te doen in het weekend?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |