Zo bedoel ik het niet hè. Ik dacht dat je me wel zou begrijpen..quote:Op vrijdag 3 december 2010 16:08 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Ik zit binnen. Net alsof ik nu buiten met de laptop ga zitten
Ergens ook wel ja. Vooral om de klunzigheid van sommige mensen met dit weer te zien.quote:
Dat was wel lekker vanmorgen ja. Daarna heerlijk warm binnen zitten met chocolademelkquote:
Ik begreep het ook welquote:Op vrijdag 3 december 2010 16:12 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Zo bedoel ik het niet hè. Ik dacht dat je me wel zou begrijpen..
Dat zijn de lekkerste strats die er zijn, imhoquote:
Die van mij lijkt erop, maar heeft een grote headstock.quote:Op vrijdag 3 december 2010 16:14 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Dat zijn de lekkerste strats die er zijn, imho
Kouquote:
Jackson DXMG, maar dan de passieve elementen vervangen door actievequote:Op vrijdag 3 december 2010 16:26 schreef DonnyDarko het volgende:
Okay ik ben dus opzoek naar een nieuwe gitaar ,
Ik zou graag willen weten wat jullie favorite gitaar is die jullie zelf bezitten om mijn nieuwe gitaar keuze daarop te baseren
Mijn favoriete gitaar die ik zelf bezit is mijn B.C. Rich Warbeast Blood Bound Onyx Black, ik heb er een andere bridge op laten zetten namelijk een Tonepros TP6 B Tune-o-matic Black
Succes met het bouwen van een Explorer.quote:Op vrijdag 3 december 2010 16:26 schreef DonnyDarko het volgende:
Okay ik ben dus opzoek naar een nieuwe gitaar ,
Ik zou graag willen weten wat jullie favorite gitaar is die jullie zelf bezitten om mijn nieuwe gitaar keuze daarop te baseren
Yeah, laatste spul ingescand en naar groepsgenoten gestuurd. Nu dus lekker weekend en eindelijk eens niets te hoeven doen op zaterdag.quote:Op vrijdag 3 december 2010 01:13 schreef Iemand91 het volgende:
Morgen eindelijk 'ns niet vroeg opstaan en veel reizen. Lekker rustig dag beginnen met een bakje koffie, rustig nog wat doen voor studie en richten op weekend!
Als je een beetje handig bent met een soldeerbout kun je hem zelf voor een paar tientjes maken.quote:Op vrijdag 3 december 2010 16:57 schreef LeNick het volgende:
Even een vraagje. Ik wil graag deze sound bereiken:
Nu heb ik gelezen dat dat met de ZVex Fuzz Factory goed te behalen valt. John zelf doet het met een Pete Cornish NG-2 maar het schijnt dus dat die Fuzz Factory aardig daar in de buurt zit.
Nu heb ik al de hele week het idee om hem zaterdag te halen, en dat gaat ook wel gebeuren gok ik, maar hoe dichter het bij zaterdag komt hoe minder zeker ik word, mede door de prijs.
Denken jullie dat wat ik gelezen heb goed is? Dat forum waar ze vol lof er over praten is hier. Stiekem hoop ik dat misschien iemand hem hier zelfs zelf heeft?
Maar dat ben ik nietquote:Op vrijdag 3 december 2010 16:59 schreef brother52 het volgende:
[..]
Als je een beetje handig bent met een soldeerbout kun je hem zelf voor een paar tientjes maken.
Als er een schema van te vinden is, is het na te maken.quote:Op vrijdag 3 december 2010 17:02 schreef LeNick het volgende:
[..]
Maar dat ben ik nietGeldt dat voor alle pedaaltjes btw?
Waar?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |