Flauw.quote:Op maandag 6 december 2010 22:08 schreef Z het volgende:
[..]
En wereldvrede, voedsel voor iedereen en Sinterklaas?
Ik fiets ook zonder handschoenen. Zo wen je een beetje aan de kou en kan je er beter tegen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 08:34 schreef Ringo het volgende:
Zonder handschoenen in de ijskou op de fiets, met een iets te dunne jas. Zolang de rit geen uren duurt, is er echt weinig fijners. Maar ik keek wat om me heen daarnet en zag dat ik warempel de enige was.
Dat is het. Het is een mooi uitgangspunt maar ik kan niet zoveel mee. Maar zulke grondbeginselen en de mensheid (they) gaan niet samen.quote:
Geeft niet. Die drie zaken zouden een stuk beter gewaarborgd zijn zonder of met een veel kleinere overheid. Het zijn overheden die oorlogen voeren. Genoeg voorbeelden dat het juist de overheid is die voor voedselcrises zorgt. Ik vrees de dag dat Den Haag op een mooie novemberdag eens geen problemen in het onderwijs of in de zorg te veroorzaken heeft en zich op het Sinterklaasfeest richt: zwarte pieten zijn racisme!quote:
quote:Doe quamen tes sconinx hove
Alle die diere, groet ende cleene,
Sonder vos Reynaert alleene.
Hi hadde te hove so vele mesdaen
Dat hire niet dorste gaen.
Die hem besculdich kent, ontsiet!
Also was Reynaerde ghesciet
Ende hier omme scuwedi sconinx hof
Daer hi in hadde crancken lof.
Onzin.quote:Op dinsdag 7 december 2010 09:10 schreef Z het volgende:
[..]
Dat is het. Het is een mooi uitgangspunt maar ik kan niet zoveel mee. Maar zulke grondbeginselen en de mensheid (they) gaan niet samen.
Ik had het laatst bij Sloterdijk, zonder de sneeuw dan. Daar zitten ook veel konijntjes dus ik snap die vos wel.quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:11 schreef Frollo het volgende:
Afgelopen zaterdag na het sinterklaasfeest bij mijn broer, die boven op een duin onder de vuurtoren woont, zagen we een vos toen we terugliepen naar de auto.
Dat was zo indrukwekkend dat ik er een liedje over heb gemaakt.
Dat was niet sjiek inderdaad. Ik zie gewoon dat soort (mooie) idealen niet een betere wereld opleveren dan nu. Op papier misschien wel maar bij de uitvoering zie ik alleen maar problemen. Ik krijg het idee dat er te veel van de mensen zelf verwacht wordt, wat ik niet reëel acht.quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Onzin.
En ik vond het vooral flauw dat je een poging van beeer om een serieuze onderbouwing te geven daarmee afdeed.
Natuurlijk kan dat helemaal niets worden. Het is een hopeloos naïef idee dat iedereen in staat is zijn eigen verantwoordelijkheid te nemen. Negentig procent van de mensen kan dat helemaal niet. Niet omdat we dat niet meer gewend zijn, maar door een gebrek aan intelligentie of simpelweg uit pure kwaadaardigheid.quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:51 schreef Z het volgende:
Je hebt ooit geloof ik het voorbeeld gegeven dat in een libertarisch systeem iedereen verantwoordelijk is voor het stuk straat die voor zijn huis ligt. Dan denk ik alleen maar, dat kan toch niets worden?
Ik zie nu het tegenovergestelde gebeuren: mensen betalen zoveel belasting dat ze vinden dat de overheid zorg moet dragen voor infrastructurele zaken. Sneeuwruimen voor de eigen voordeur is al te veel gevraagd. En ik kan het ze niet kwalijk nemen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:51 schreef Z het volgende:
Je hebt ooit geloof ik het voorbeeld gegeven dat in een libertarisch systeem iedereen verantwoordelijk is voor het stuk straat die voor zijn huis ligt. Dan denk ik alleen maar, dat kan toch niets worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |