Als je het goed ophoest kun je er bellen mee blazen, dat is zo gaaf!quote:Op woensdag 1 december 2010 10:03 schreef mefke79 het volgende:
hi hi.
Goedemorgen! Geen idee hoe koud het hier is, onder mijn dekbed is het lekker warm. Het nadeel van hoestdrank tegen vastzittende hoest, is dat die hoest los komt. Jakkes!
Ik ga mijn dreumes uit bed vissen!
.. waar het hart van vol is...quote:Op woensdag 1 december 2010 10:08 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik las geil ipv teil. Allemaal de schuld van de topictitel.
quote:Op woensdag 1 december 2010 10:22 schreef Macka66 het volgende:
Nog even de leestip van BE herhalen uit het vorige bankje:
Photoshop Honda FR-V vraagje ?
Pijn in m'n buik van het lachen
Heerlijk he!quote:Op woensdag 1 december 2010 10:22 schreef Macka66 het volgende:
Nog even de leestip van BE herhalen uit het vorige bankje:
Photoshop Honda FR-V vraagje ?
Pijn in m'n buik van het lachen
Dikke broek aantrekken ?quote:Op woensdag 1 december 2010 11:14 schreef E.T. het volgende:
Ik ben me al de hele ochtend psychisch aan het voorbereiden op het feit dat ik straks naar m'n werk moet fietsen![]()
Wind tegen.. dunne broek..
Gelukkig is het maar 5 minuten fietsen
Alsof dat uitmaakt..quote:Op woensdag 1 december 2010 11:34 schreef Ssserpente het volgende:
In, wat vreselijk. Ik krijg er een rotgevoel van in mn buik. Goed dat je melding maakt! Waar stompte ze het kindje?
quote:Op woensdag 1 december 2010 11:00 schreef Brighteyes het volgende:
Oxy? Had jij niet ergens een site met toffe sleeves voor iPads?
Hopelijk komt de mijne morgenavond en ik ben nu aan het zoeken naar een leuke sleeve.
Heeft iemand anders mss een tip?
Oh kijk nou, er zijn ook iPad maandverbandjes:
[ afbeelding ]![]()
Zijkant of arm, kon niet goed zien waar ze 'm raakte (bovendien was ik daar ook niet echt op voorbereid).quote:Op woensdag 1 december 2010 11:34 schreef Ssserpente het volgende:
In, wat vreselijk. Ik krijg er een rotgevoel van in mn buik. Goed dat je melding maakt! Waar stompte ze het kindje?
Naja, recht in het geizcht is nog een tikkeltje erger dan op de bovenarm. Wat natuurlijk niet wil zeggen dat op de arm niet erg is...quote:
Ow het is idd erg verschrikkelijk als ze dat doen waar je nog bijstaat.quote:Op woensdag 1 december 2010 12:02 schreef Vicky het volgende:
Oh wat erg Innepin!
Brr ik was bevroren vanmorgen, zelfs met handshoenen aan had ik bevroren vingertoppen. De begrafenis was heel karig en duurde niet lang. Ze hebben de kist laten zakken en dat vind ik 'verschrikkelijk'.
Okay... ik dacht dat je ook vandaag echt zou beginnen.quote:Op woensdag 1 december 2010 12:05 schreef Vicky het volgende:
Ja inmiddels wel ontdooid.
Morgen is mijn 1e dag. Ik ga ma, di en do werken.
Wat jammer dat het allemaal en beetje karig was. Was oma er ook? Hoe reageerde ze?quote:Op woensdag 1 december 2010 12:02 schreef Vicky het volgende:
Oh wat erg Innepin!
Brr ik was bevroren vanmorgen, zelfs met handshoenen aan had ik bevroren vingertoppen. De begrafenis was heel karig en duurde niet lang. Ze hebben de kist laten zakken en dat vind ik 'verschrikkelijk'.
Dat is eigenlijk ook helemaal niet de mannier hequote:Op woensdag 1 december 2010 10:07 schreef E.T. het volgende:
Ik ga een teil heet sop maken en m'n handen daar een tijdje in bewegen.. Kijken of ik het warm krijg![]()
Al vind ik op m'n kont blijven zitten ook wel een aardige optie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |