Niet gaan, er staat veel te veel file. En het is glad op de weg.quote:Op maandag 29 november 2010 19:32 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik wil gordijnen kopen bij de Ikea.. Weet niet waarom dat per se nu moet trouwens!!
Kak = Zweeds voor taart.quote:
Het is 2 haltes met de metroquote:Op maandag 29 november 2010 19:33 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Niet gaan, er staat veel te veel file. En het is glad op de weg.
En mocht je met het OV willen gaan; het is KOUD!En glad
Kortom;quote:Op maandag 29 november 2010 19:54 schreef Perruche het volgende:
Mijn D: twee geroosterde boterhammen met blauwe kaas, 230 gr gemengde groenten, 150 gram vieze pasta
Maar wel koudddd! Waar stopt die metro dan, Bijlmer Arena? Moet je nog een stukje lopen!quote:Op maandag 29 november 2010 19:55 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Het is 2 haltes met de metro!!!
bullewijk! nee 9 uur..quote:Op maandag 29 november 2010 19:58 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Maar wel koudddd! Waar stopt die metro dan, Bijlmer Arena? Moet je nog een stukje lopen!
Maar je mag best naar de IKEA hoor
Oh, ik dacht 8 uur! Nouja, theoretisch kan het dus nogquote:Op maandag 29 november 2010 20:00 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
bullewijk! nee 9 uur..
Maar gelukkig is het morgen 29 gradenquote:Op maandag 29 november 2010 20:16 schreef Laureline het volgende:
O, wat is het mooi hier, de sneeuw!
Houden zo. Als je dat over tien jaar nog hebt, feliciteer ik je.quote:Op maandag 29 november 2010 20:47 schreef Agentperry het volgende:
Ik kan eten wat ik wil en houd mijn sixpack toch wel, haat me!
Øquote:
Hmja! Als ik ook zonder sneeuwschuiver nog die kant op kan komen donderdag, dan zou ik het niet erg vinden om na de files pas terug te rijdenquote:Op maandag 29 november 2010 20:51 schreef motorbloempje het volgende:
[..]!
oh, weet je al wat meer over donderdag?
I never said it was!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |