MIquote:Op maandag 29 november 2010 12:47 schreef DaMart het volgende:
[..]
Welke kleur hadden die bankjes voor ze rood werden?
jawel hoorquote:Op maandag 29 november 2010 12:47 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Ik dacht dat je het over de kruidnoten had ja
![]()
Wat zijn jullie watjes, ik mag dus niks meer gooien?![]()
![]()
In het begin kwam een niet nader te benoemen mod van GC meeposten om te zorgen dat de KSC niet de zoveelste slowchat zou worden... en hij heeft dus niet gefaald!quote:Op maandag 29 november 2010 12:49 schreef Klonk het volgende:
[..]
al een een kleine 2186 topics volgens mij
Het is toch een SC?quote:Op maandag 29 november 2010 12:51 schreef DaMart het volgende:
[..]
In het begin kwam een niet nader te benoemen mod van GC meeposten om te zorgen dat de KSC niet de zoveelste slowchat zou worden... en hij heeft dus niet gefaald!
Het was wel even lastig om de hoofdleuningen ook rood te krijgen.quote:Op maandag 29 november 2010 12:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zolang ze maar HELEMAAL rood zijn, ALLEMAAL, maakt dat toch niet uit
quote:
Doe ik toch niet? Ik zei in het rond strooienquote:Op maandag 29 november 2010 12:50 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
jawel hoor
zolang je maar niemand raakt
Toen heb jij je doos eroverheen getrokken?quote:Op maandag 29 november 2010 12:53 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het was wel even lastig om de hoofdleuningen ook rood te krijgen.
Toch geluktquote:Op maandag 29 november 2010 12:53 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het was wel even lastig om de hoofdleuningen ook rood te krijgen.
Misschien is ze er wel overheen gaan spuiten, net zoals Marijke ons gisteren allemaal onderspoot...quote:Op maandag 29 november 2010 12:53 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Toen heb jij je doos eroverheen getrokken?
Ik kan niet spuiten.quote:Op maandag 29 november 2010 12:55 schreef DaMart het volgende:
[..]
Misschien is ze er wel overheen gaan spuiten....
Ik was helemaal nat.quote:Op maandag 29 november 2010 12:55 schreef DaMart het volgende:
[..]
Misschien is ze er wel overheen gaan spuiten, net zoals Marijke ons gisteren allemaal onderspoot....
gisteren alweerquote:Op maandag 29 november 2010 12:55 schreef DaMart het volgende:
[..]
Misschien is ze er wel overheen gaan spuiten, net zoals Marijke ons gisteren allemaal onderspoot....
lerenquote:
ik ervaren en schuldig. Er is niet veel meer dat ik moet lerenquote:Op maandag 29 november 2010 12:57 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik ben nog jong en onervaren en onschuldig. Er is nog zoveel dat ik moet leren.
Ja dat was ik jaquote:
in de weg liggenquote:
Dan is het jouw taak je kennis te verspreiden.quote:Op maandag 29 november 2010 12:58 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
ik ervaren en schuldig. Er is niet veel meer dat ik moet leren
volgende keer dus een poolpartyquote:Op maandag 29 november 2010 12:58 schreef DaMart het volgende:
[..]
Vooral gisteren, eergisteren hield ze zich nog een beetje in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |