Dit is gewoon een scam (google maar eens op 419-fraude). Ik ben zelf een keer of 20 in Lagos geweest en het is gewoon een ellendig rotland met dito inwoners.quote:Op zondag 28 november 2010 17:18 schreef Hans_Clock het volgende:
[..]
Wat een ónzin. Ben jij überhaupt ooit in Nigeria geweest? Die lui verdienen bakken met geld aan de olie. Het wordt niet voor niets het Koeweit van Afrika genoemd. Nee, als het aan mij ligt zou ik het aanbod gewoon aangaan.
Hap.quote:Op zondag 28 november 2010 17:33 schreef ShoNuf het volgende:
[..]
Dit is gewoon een scam (google maar eens op 419-fraude). Ik ben zelf een keer of 20 in Lagos geweest en het is gewoon een ellendig rotland met dito inwoners.
discussie heet dat, lief trolletje van mequote:
Ik heb in Nigeria gewerkt, en trust me... de gewone nigeriaan heeft geen cent te makken, en gaat niet voor relatief veel geld tweedehands spul in Nederland op Marktplaats kopen. De nigerianen die inderdaad bulken van de olie dollars, kopen geen tweedehandsjes.quote:Op zondag 28 november 2010 17:18 schreef Hans_Clock het volgende:
Wat een ónzin. Ben jij überhaupt ooit in Nigeria geweest? Die lui verdienen bakken met geld aan de olie. Het wordt niet voor niets het Koeweit van Afrika genoemd. Nee, als het aan mij ligt zou ik het aanbod gewoon aangaan.
De kans is zeer groot dat die gast jou gewoon een nep-bericht van Paypal stuurt. Sowieso niks opsturen.quote:Op zondag 28 november 2010 16:31 schreef Ricardo016 het volgende:
Hallo,
Ik heb op Marktplaats mijn DJ set te koop gezet omdat ik over wou stappen op een beter merk.
Ik had als vraagprijs 600 Euro. Maar nu wilt iemand hem overnemen voor 750 Euro + 50 Euro verzendkosten. Ik moet het pakketje opsturen naar nigeria voor zijn vriend als kerstkado.
Ik had al gelezen dat dit zeer waarschijnlijk oplichting is. maar hij wilt het geld overmaken via Paypal en ik stuur niks eerder op voordat het geld binnen is. Als hij het via Paypal overmaakt en ik het geld binnenheb is het toch wel te vertrouwen?
Gr Ricardo
De vraag is dan natuurlijk waarom die goudeerlijke Nigeriaan Marktplaats gebruikt i.p.v. Ebay. Dan kan hij iedereen met zijn positieve feedback laten zien hoe betrouwbaar hij wel niet is.quote:Op zondag 28 november 2010 17:05 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Precies.
En het is ook helemaal niet vreemd dat die Nigeriaan wat meer biedt dan de vraagprijs.
Je hoor zoveel slechte verhalen over Nigerianen op internet, dan moet je als eerlijke Nigeriaan wel wat meer bieden, anders wil niemand je wat verkopen.
quote:Op zondag 28 november 2010 16:40 schreef fuckstok het volgende:
Sjonge jonge, wie doet er nu handel in mensen uit Nigeria?
Lachen zeg. ¤50,- betalen om een steen naar Nigeria te versturenquote:Op maandag 29 november 2010 01:32 schreef Eenskijken het volgende:
was toch ook zo'm topic van een kerel die ipv z'n electronica een steen had opgestuurd?
Geef me ff je bankrekening en een kopie van je paspoort. Ik beloof je dat ik er niets mee zal doen...quote:Op zondag 28 november 2010 17:00 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
diegene kan er toch niks mee doen
Mooie samenvatting.quote:Op zondag 28 november 2010 23:45 schreef Redah het volgende:
Ik quote even mijn post uit Pakketje/Nigeria/Paypal
Maar ik krijg het geld via PayPal!
1. Nigeriaan koopt gehackte PayPal account voor $5
2. Nigeriaan maakt 800 Euro over naar TS, via creditcard of rekening van orginele accounthouder
3. Accounthouder komt hierachter (via rekeningoverzicht van bank of creditcard), opent geschil
4. TS is pakketje kwijt, TS is geld kwijt, accounthouder krijgt geld terug, Nigeriaan heeft voor $5 een DJ-set die ie kan verpatsen voor winst.
Maar ik krijg het geld op m'n rekening gestort!
1. Nigeriaan koopt login gegevens van Internetbankieren voor $10 (ja, ook die zijn te koop, alleen iets duurder)
2. Nigeriaan maakt 800 Euro over naar TS
3. Originele rekeninghouder komt hier achter, klaagt bij bank.
4. Bank doet onderzoek, draait transactie terug, TS is pakketje kwijt, TS is geld kwijt, Nigeriaan heeft voor $10 een DJ-set die ie kan verpatsen voor winst.
Nigeria gewoon nooit doen. Klaar.
quote:Op zondag 28 november 2010 17:00 schreef kikoooooo het volgende:
Mongolen zoals TSZe bestaan dus nog steeds omfg.
quote:Op zondag 28 november 2010 17:08 schreef Hans_Clock het volgende:
[..]
Misschien werkt die Nigeriaan wel voor die corrupte overheid.Het stoot me behoorlijk tegen het hoofd om te zien dat racisme anno 2010 nog steeds normaal is. Nigerianen zijn echt wel betrouwbaar hoor, natuurlijk je hebt de rotte appels er tussen, maar die heb je overal. Voor 200 euro extra zou ik dus echt wel dat aanbod aannemen. Met dat geld kun je een hoop leuke dingen doen.
En jij ziet totaal niet in dat er veel van je gequote berichtjes sarcastisch bedoeld waren, ook erg slim.quote:Op zondag 28 november 2010 17:08 schreef fuckstok het volgende:
[..]
hahaha, jezus kolere, hoe dom kun je zijnze bieden standaard te veel zodat ze het product kunnen claimen en hopen dat er achterlijke mensen zijn die erin trappen.
Ik heb wel honderden mailtjes van Nigerianen gehad die iets wilde kopen en allemaal waren het oplichters. De een was nog zieker dan de ander.
Misschien moet je eens naar Afrika gaan om te kijken hoe de mensen daar leven en hoe het eraan toe gaat, dan leer je het snel af om zo naief te zijn.
Ik denk dat je doelt op de p-p-p-powerbook: http://www.zug.com/pranks/powerbook/quote:Op maandag 29 november 2010 01:32 schreef Eenskijken het volgende:
was toch ook zo'm topic van een kerel die ipv z'n electronica een steen had opgestuurd?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |