Ja joh? Jij laat je gewoon wegpesten?quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:41 schreef Jojoortje het volgende:
Als het een lullig bijbaantje was zou ik zeggen van: DOEI
Ik wil wel een bijbaantje waar de sfeer goed is. Hoe TS zijn situatie omschrijft, komt het niet meer goed tussen hem en zijn collega's.quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:42 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Ja joh? Jij laat je gewoon wegpesten?
Jij blijft koppig bij een baantje waar je niet gewaardeerd wordt?quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:42 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Ja joh? Jij laat je gewoon wegpesten?
quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:45 schreef DeRakker. het volgende:
Spieren kweken, mensen laten je vanzelf met rust
Heb je de OP wel gelezen? Het gaat zelfs zo ver dat zijn baas de andere collega's gaan geloven.quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:46 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Als enkele collega's mij zouden pesten weet ik mij echt wel te verdedigen hoor. Desnoods met geweld in de wc-hokjes.
Idd ik zou ook weggaan maar niet zomaar even wat flinke herrie schoppen , anders krijgen ze alleen hun zin.. eerst even betaald zetten sowieso! kut situatie dat wel.quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:47 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Heb je de OP wel gelezen? Het gaat zelfs zo ver dat zijn baas de andere collega's gaan geloven.
Jij werkt echt niet lekker als de sfeer op het werk ontzettend kut is.
dit. of een commissie of iets dergelijks. als je baas je niet meer gelooft, dan moet je het hogerop zoekenquote:Op zaterdag 27 november 2010 16:41 schreef Sjeen het volgende:
[...] Is er een vertrouwenspersoon binnen het bedrijf?
Zijn collega's hebben zijn internetverbinding gesaboteerd.quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:54 schreef Jojoortje het volgende:
Het is altijd fijn als de TS even in zijn eigen topic reageert.
quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:54 schreef Jojoortje het volgende:
Het is altijd fijn als de TS even in zijn eigen topic reageert.
quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:57 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Zijn collega's hebben zijn internetverbinding gesaboteerd.
Ik verwacht niet dat iemand die komt uithuilen op Fok zomaar even zijn gram gaat halen op zo'n manier. Laat staan dat de collega's dan niet gewoon de politie bellen, en dan nog harder gaan staan lachen.quote:Op zaterdag 27 november 2010 17:21 schreef plesner het volgende:
Gewoon die collega buiten werktijd opwachten en een flinke beuk verkopen. Baas kan je dan ook niet ontslaan aangezien het buiten werktijd is gebeurt en durf te weden dat het pesten dan ook wel ophoudt. En als er meerdere collega's pesten dan pak je gewoon de 'leider' aan, doen die andere ook niks meer.
Meld je dan gewoon ziek, overspannen ofzo en dat zo lang mogelijk rekken.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:22 schreef kusmijnass het volgende:
Ik werk tussen hoogopgeleide mensen en geloof me, die zijn slim genoeg om op een suptiele manier te pesten zodat het lijkt alsof het allemaal bij toeval gebeurt. Terugpesten heb ik ook geprobeerd, maar dat heeft geen zin, wordt alleen maar weer tegen me gebruikt. Dan wordt doodleuk verteld aan mijn baas dat ik niet goed smanewerk met mijn collega's of een muurtje om me heen bouw. Ook wordt er heel erg op mij gelet en krijg ik steeds (negatieve) kritiek. Ooki als ik iets goed doe, dan wordt er toch gezocht naar fouten. Zo heb ik nog heel veel voorbeelden.
Jah joh, weglopen voor je problemen dat lost lekker veel op.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:24 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Meld je dan gewoon ziek, overspannen ofzo en dat zo lang mogelijk rekken.
Geweld, mensen die zeggen dat geweld niet helpt zijn mensen die nooit met geweld te maken hebben gehad.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:26 schreef plesner het volgende:
[..]
Jah joh, weglopen voor je problemen dat lost lekker veel op.
Ts is duidelijk niet geschikt om dit met fysiek geweld op te lossen. Daarom de werkgever maar uitbuiten.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:26 schreef plesner het volgende:
[..]
Jah joh, weglopen voor je problemen dat lost lekker veel op.
Wel zwak op zich dat mensen van oudere leeftijd nog pesten. Dat laat zien wat voor mensen het zijn die waarschijnlijk jaloers zijn op iets wat jij wel hebt en hun niet. Anders zou er geen reden moeten zijn voor hun om jou te moeten pesten.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:33 schreef kusmijnass het volgende:
Het is vooral mentaal heel zwaar omdat je constant allert moet zijn en men net doet alsof je gek bent. Zo worden dingen keihard ontkend, word je niet serieus genomen als je aangeeft dat er gekke dingen gebeuren en wordt er gezegd dat de groep het anders ziet. Ze laten me geen keus daarom ga ik de strijd met ze aan. Anders ga ik kapot aan het pestgedrag.
Ik zou idd ook ziekmelden zo lang mogelijk even uitrusten , en die collega's terugpakken.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:33 schreef kusmijnass het volgende:
Het is vooral mentaal heel zwaar omdat je constant allert moet zijn en men net doet alsof je gek bent. Zo worden dingen keihard ontkend, word je niet serieus genomen als je aangeeft dat er gekke dingen gebeuren en wordt er gezegd dat de groep het anders ziet. Ze laten me geen keus daarom ga ik de strijd met ze aan. Anders ga ik kapot aan het pestgedrag.
Hoe weet jij hoe oud TS en zijn of haar collega's zijn dan?quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:34 schreef Trava het volgende:
[..]
Wel zwak op zich dat mensen van oudere leeftijd nog pesten. Dat laat zien wat voor mensen het zijn die waarschijnlijk jaloers zijn op iets wat jij wel hebt en hun niet. Anders zou er geen reden moeten zijn voor hun om jou te moeten pesten.
.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:24 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Meld je dan gewoon ziek, overspannen ofzo en dat zo lang mogelijk rekken.
Maar niks veranderd dus geen zin gehad...quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:35 schreef kusmijnass het volgende:
[..]
.
Dat heb ik ook gedaan, omdat ik al bijna tegen een burnout zat. Toen werd er wel heel even actie ondernomen door mensen aan te spreken op hun gedrag.
Omdat hij zegt dat die tussen hoogopgeleiden mensen werkt? Lijkt me dat het geen 18 jarige gasten zijn.quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:35 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Hoe weet jij hoe oud TS en zijn of haar collega's zijn dan?
Hoogopgeleid.. Kan ook alleen HAVO zijnquote:Op zaterdag 27 november 2010 19:36 schreef Trava het volgende:
[..]
Omdat hij zegt dat die tussen hoogopgeleiden mensen werkt? Lijkt me dat het geen 18 jarige gasten zijn.
Op die vragen geeft hij liever geen antwoordquote:Op zaterdag 27 november 2010 19:36 schreef consio het volgende:
Hoe oud ben je en wat voor werk doe je dan?
Je kan tog voor je zelf opkomen, en iemand is ff goed aanpakken? (niet op het werk uiteraard)
Ik ga geen functie noemen, wil niet herkent worden. Het is in ieder geval geen bijbaantje, maar het is wel een baan waar mensen over lijken gaan om hoger op te komen.quote:
Moet je ook over lijken gaan , hoeveel ''pesterds'' zijn het dan??quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:41 schreef kusmijnass het volgende:
[..]
Ik ga geen functie noemen, wil niet herkent worden. Het is in ieder geval geen bijbaantje, maar het is wel een baan waar mensen over lijken gaan om hoger op te komen.
Dat weet ik dat je niet tegen een groep op kan, ik zou gewoon stoppen met het werk.. je kan ze toch wel omstebeurt pakken!quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:47 schreef kusmijnass het volgende:
Geloof me het is veel erger dan jullie je kunnen voorstellen. Wat het moeilijk maakt om terug te vechten is dat mensen elkaar de hand boven het hoofd houden omdat ze vriendjes van elkaar zijn. Iedereen kent elkaar en ze praten niet met jou maar over jou. Mensen zien het gebeuren, maar doen niets omdat ze bang zijn om zelf ook aangepakt te worden. Tegen een groep kan je niet op.
Hoiquote:Op zaterdag 27 november 2010 19:47 schreef kusmijnass het volgende:
Geloof me het is veel erger dan jullie je kunnen voorstellen. Wat het moeilijk maakt om terug te vechten is dat mensen elkaar de hand boven het hoofd houden omdat ze vriendjes van elkaar zijn. Iedereen kent elkaar en ze praten niet met jou maar over jou. Mensen zien het gebeuren, maar doen niets omdat ze bang zijn om zelf ook aangepakt te worden. Tegen een groep kan je niet op.
Een klacht indienen zou ik zeker doen.quote:Op zaterdag 27 november 2010 20:06 schreef kusmijnass het volgende:
Ik weet dat ik deze strijd niet kan winnen dat ik aan het kortste eind trek. Weg moet ik uiteindelijk toch wel. Het gaat er nu om hoe ik weg ga. Ik heb volgens mij niets meer te verliezen, dus dan maar een klacht tegen mijn werkgever indienen en dan ook namen en rugnummers noemen. Ik ga niemand in bescherming nemen. Daarna ga ik lekker op vakantie en zie ik wel hoe mijn werkgever reageert als ik terug kom.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |