Oh? Is het wat?quote:Op zondag 28 november 2010 16:55 schreef Lienekien het volgende:
Heeft DaD al gezien dat er in de Folkingestraat een nieuwe kookwinkel is geopend?
Welke Samaritaan heeft dit mogelijk gemaakt? Ik wil ook!quote:Op zondag 28 november 2010 19:21 schreef DO2 het volgende:
[..]
Ik was er ook.
En ik heb me kostelijk vermaakt.
Je kon vrijwel overal meteen in. ( Denk dat ik in 2 uur tijd 10 attracties heb gehad.)
En 't zag er prachtig uit.
En op vrijwel elke hoek stond wel een kraampje waar je wat te eten en/of drinken kon halen.
Prima verzorgd, dus.
Zou zo weer gaan.
Ik zag het in de krant, ja!quote:Op zondag 28 november 2010 16:55 schreef Lienekien het volgende:
Heeft DaD al gezien dat er in de Folkingestraat een nieuwe kookwinkel is geopend?
Ook via ROCWB? Dus met gratis eten en drinken? Dat maakt zoiets wel leuker: de Gluhwein beviel goed!quote:Op zondag 28 november 2010 20:26 schreef DO2 het volgende:
De vriendin van m'n vader had blijkbaar nog wat van die kaartjes over.
Dus ik mocht ook mee,.
In dit geval de belastingbetaler, jullie dus, waarvoor dank. Beter dan een tv in de leaseauto van de baas zetten zullen we maar zeggen.quote:Op zondag 28 november 2010 20:11 schreef Ringo het volgende:
[..]
Welke Samaritaan heeft dit mogelijk gemaakt? Ik wil ook!
Het doet me deugd dat te horen, DO2. Jungleland.quote:Op zondag 28 november 2010 20:36 schreef DO2 het volgende:
Ik luister de laatste tijd overigens ( ook ) erg veel naar Bruce, DaD
Vooral Born to Run en The River doen het erg goed, met deze koude dagen.
Vooralsnog is mijn oordeel positief. Ik voelde me als een kind in een snoepwinkel, hoewel ik bij deze eerste bezichtiging nog niks heb gekocht.quote:
Ik ga morgen naar de stad om Sinterklaascadeautjes te kopen, dan ga ik daar ook even kijken! Lief dat je het zei, trouwens.quote:Op maandag 29 november 2010 07:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Vooralsnog is mijn oordeel positief. Ik voelde me als een kind in een snoepwinkel, hoewel ik bij deze eerste bezichtiging nog niks heb gekocht.
Nee joh, gewenning. Ik doe het veel beter in de kou dan in zomerse hitte.quote:Op maandag 29 november 2010 09:04 schreef Gellius het volgende:
Vaatvernauwing aan de linkerkant. Dat is niet best, Z..
En je bent vandaag jarig, of niet?quote:Op maandag 29 november 2010 08:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik ga morgen naar de stad om Sinterklaascadeautjes te kopen, dan ga ik daar ook even kijken! Lief dat je het zei, trouwens..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |