Nee en ik ga ze ook niet kijken. Ik heb de pest aan mensen die een internetbron vinden, dat als waarheid adopteren maar er vervolgens niet inhoudelijk over willen praten, alleen schreeuwen dat iedereen dom is en dat ze maar die bron moeten gaan bekijken. Als er werkelijk iets intelligents in die bron stond, zou je dat ook wel kunnen reproduceren, jij bent immers zo onmetelijk intelligent.quote:Op vrijdag 26 november 2010 16:18 schreef WHFreedom het volgende:
Had jij die docu's al gezien? of kijk je liever naar programma's als GTST enzo?
Precies. En hoe lost het iets op als iedereen zn geld van de bank af zou halen? Ik zeg niet dat banken charitatieve instellingen zijn, natuurlijk wordt er dikke winst gemaakt door banken. Dat neemt niet weg dat banken de beste oplossing zijn naar mijn mening. Ook al maakt me dat dan een dom varkenquote:Op vrijdag 26 november 2010 16:18 schreef reetveter het volgende:
Maar waarom hebben jullie het geld nu dan nog op de bank staan? Als dat volgens jullie hét probleem is.
En wat heeft dat er mee te maken?quote:Op vrijdag 26 november 2010 16:06 schreef WHFreedom het volgende:
[..]
Heb je een lening of hypotheek??
Dit bijvoorbeeld, is al volstrekte onzin. Dat geld komt niet uit het niets. Feitelijk is mijn huis van de bank. De bank heeft namelijk mijn huis als onderpand voor de lening waarvan ik het huis koop. Als ik de lening niet terugbetaal, kan de bank beslag leggen op mijn huis en zo hun geld terug krijgen. Als ik de lening afbetaal, wordt het huis van mij: de bank heeft dan geen recht meer op mijn huis. Het geld verdwijnt dus niet in het niets, het is geld ruilen voor onroerend goed.quote:Op vrijdag 26 november 2010 16:29 schreef WHFreedom het volgende:
Men zal zich afvragen waar deze liquiditeit vandaan komt. Die komt feitelijk uit het niets. Als een bank een lening of hypotheek beschikbaar stelt aan de lener, dan creëert deze bank geld uit het niets om deze te financieren. Wanneer de lening of de hypotheek geheel wordt terugbetaald, dan verdwijnt dit geld weer in het niets.
Welke problemen precies? Leg het eens uit in plaats van naar filmpjes door te verwijzen en onsamenhangende artikelen.quote:
Ik heb anders nog nooit gehad dat mijn rekening ineens 20 euro minder was dan een half uur daarvoor, zonder dat ik geld heb uitgegeven of gepinnend.quote:Op vrijdag 26 november 2010 16:29 schreef WHFreedom het volgende:
Banken zijn dieven
Waarschijnlijk heeft u het wel eens horen zeggen: banken zijn dieven.
Ja ik heb ook geld op de bank staan, Ik ben AEX optie handelaar dus mijn inkomsten staan niet vast, ik heb geen lening/hypo, studiefinanciering wel gehad, ik pin meestal, nee pinnen of contant.quote:Op vrijdag 26 november 2010 16:36 schreef Skiet het volgende:
[..]
Welke problemen precies? Leg het eens uit in plaats van naar filmpjes door te verwijzen en onsamenhangende artikelen.
En heb jij je geld op de bank staan? Hoe ontvang jij je salaris? Heb jij een lening/hypotheek? Heb je nooit studiefinanciering ontvangen? Hoe betaal jij voor je spullen? Altijd alles contant?
Al die mensen die economieles uit de schoolboeken krijgenquote:Op vrijdag 26 november 2010 17:04 schreef Otis2.0 het volgende:
Al die mensen die niet verder komen dan "lees deze link maar dom schaap ik ga het niet voor je vertellen"
Aan een dalende AEX kan je lekker verdienen.. de beurs staat trouwens helemaal los van de echte economiequote:Op vrijdag 26 november 2010 17:01 schreef Dipkip het volgende:
Als jij je bezig houdt met de AEX, waarom begrijp je dan niet hoe destructief dit plan is (als iedereen inderdaad mee zou doen)?
Ik zeg ook niet dat je er niet aan kunt verdienen, ik zou denken dat iemand die zulk werk doet genoeg begrijpt van de 'echte economie' om te snappen dat dit een hele domme actie is. Als het al effect heeft, is dat effect zeer negatief voor de meeste 'gewone mensen'.quote:Op vrijdag 26 november 2010 17:09 schreef WHFreedom het volgende:
Aan een dalende AEX kan je lekker verdienen.. de beurs staat trouwens helemaal los van de echte economie
De pot verwijt de ketel, ik hoef jou helemaal niets uit te leggen want ik heb geen behoefte aan het informeren van zelfdestructieve dwazen zoals jij. Dat heb ik al vaak zat gedaan en daar ben ik wel klaar mee. Ik kaart het graag aan wanneer er weer iemand stevig desinformatie aan het verspreiden is. Ik geef niets om jouw ondergang en ik ga al helemaal geen energie steken in het informeren van laffe slaafse dwazen. Als je iets wil weten verdiep je je er verdomme zelf maar in, tot die tijd zal ik je een achterlijk slaafs klote zwijn blijven noemen want dat ben jij in mijn ogen. Met je klas 2 economie niet legitieme kut informatie. Het feit alleen al dat je over communisme begint zegt genoeg. Je hebt geen ene flikker verstand van hoe zaken echt in elkaar steken en ik zal hard lachen als je alles kwijtraakt in de financiële meltdown.quote:Op vrijdag 26 november 2010 16:17 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Als je je nou werkelijk verdiept had in de stof en je zorgen maakte over dit probleem, dan zou je het wel gewoon uitleggen in plaats van kansloos te gaan zitten schelden zonder ook maar 1 inhoudelijk argument in te brengen.
Aha, dus ik moet met argumenten voor mijn standpunt komen maar jij niet. Duidelijk.quote:Op vrijdag 26 november 2010 17:37 schreef HyperViper het volgende:
De pot verwijt de ketel, ik hoef jou helemaal niets uit te leggen
Wel jammer dan voor je dat met verstand of zonder, jij nog steeds de gevolgen zult voelen van zo'n crisis. Het is niet alleen mijn huis en geld wat dan minder waar wordt, slimmerik.quote:Op vrijdag 26 november 2010 17:37 schreef HyperViper het volgende:
Je hebt geen ene flikker verstand van hoe zaken echt in elkaar steken en ik zal hard lachen als je alles kwijtraakt in de financiële meltdown.
Ik zet gvd een heel stuk tekst neer in m'n eerste post, heb je dat wel gelezen?quote:Op vrijdag 26 november 2010 17:53 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Aha, dus ik moet met argumenten voor mijn standpunt komen maar jij niet. Duidelijk.
[..]
Wel jammer dan voor je dat met verstand of zonder, jij nog steeds de gevolgen zult voelen van zo'n crisis. Het is niet alleen mijn huis en geld wat dan minder waar wordt, slimmerik.
Wat een kuttopic. Zo ga je ook echt zieltjes winnen voor je actie.
je bent gewoon een ultradomme domme demagoog, niets meer en niets minder.quote:Op vrijdag 26 november 2010 18:49 schreef WHFreedom het volgende:
[..]
Ik zet gvd een heel stuk tekst neer in m'n eerste post, heb je dat wel gelezen?![]()
Hebben we hier te maken met een kip zonder kop??
Een stuk tekst, ja. Inhoudelijke argumenten waarom dit een goed idee is, nee.quote:Op vrijdag 26 november 2010 18:49 schreef WHFreedom het volgende:
Ik zet gvd een heel stuk tekst neer in m'n eerste post, heb je dat wel gelezen?![]()
Hebben we hier te maken met een kip zonder kop??
TS is allang blij dat die systemen als helikopters uit de lucht vallen...quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:12 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat geld gebaseerd is op vertrouwen ipv op iets hards is geen geheim, de goudstandaard is immers lang geleden los gelaten. Dat 't systeem ruk is is ook bekend.
Maar wat anarchie hier precies aan gaat oplossen?
Je zal raar staan te kijken als er 8 decemeber geen water meer uit de kraan komt, 't licht het niet meer doet en de supermarkten leeggeplunderd worden. Komt TS me dan redden?
Daar zorgt dit Economische Systeem inderdaad ook voor!!!!!!!!! daarom moet dit systeem ook Verdwijnen.......................quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:29 schreef Ofyles2 het volgende:
TS, heb je al nagedacht hoeveel burgers door acties als deze in de goot moeten leven?
Heb je al een alternatief systeem waarin mensen nooit meer armoede hoeven te lijden?quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:32 schreef WHFreedom het volgende:
[..]
Daar zorgt dit Economische Systeem inderdaad ook voor!!!!!!!!! daarom moet dit systeem ook Verdwijnen.......................
Ik heb wel wat gevonden ja, op internet.. maar ik vrees dat dit heel moeilijk van de grond gaat komen...quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:33 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Heb je al een alternatief systeem waarin mensen nooit meer armoede hoeven te lijden?
Een slecht systeem is beter dan geen systeem. Althans dat vindt de overgrote meerderheid, dus tot je met een constructief plan komt in plaats van dit loze geschreeuw, gaat je actie totaal geen effect hebben omdat niemand met je meedoet.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:32 schreef WHFreedom het volgende:
Daar zorgt dit Economische Systeem inderdaad ook voor!!!!!!!!! daarom moet dit systeem ook Verdwijnen.......................
Ik heb zo'n filmpje hier al neergezet trouwens, maar neee jij wil dat weer niet zien.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:34 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Een slecht systeem is beter dan geen systeem. Althans dat vindt de overgrote meerderheid, dus tot je met een constructief plan komt in plaats van dit loze geschreeuw, gaat je actie totaal geen effect hebben omdat niemand met je meedoet.
Aha. Dus 8 miljoen mensen leven dan op straat terwijl er minimaal 4 miljoen woningen leegstaan. Dat vind jij een realistisch toekomstbeeld?quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:33 schreef WHFreedom het volgende:
Let op: Als dit systeem !niet! naar de grond gaat(totaal dus), staat half Nederland straks op straat, zonder huis. We komen in een Deflatie Vortex terecht.
Nee, want als je een nieuw systeem wil hier in Nederland dan zal het zo simpel moeten zijn dat je de gemiddelde nederlander kunt overtuigen door er gewoon over te vertellen. Anders krijg je het nooit geimplementeerd. Dus, vertel maar.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:35 schreef WHFreedom het volgende:
Ik heb zo'n filmpje hier al neergezet trouwens, maar neee jij wil dat weer niet zien.
Een systeem zonder geld, politiek, en slaverij. Wil je dat? nee? dan zijn we allemaal fucked.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:37 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Nee, want als je een nieuw systeem wil hier in Nederland dan zal het zo simpel moeten zijn dat je de gemiddelde nederlander kunt overtuigen door er gewoon over te vertellen. Anders krijg je het nooit geimplementeerd. Dus, vertel maar.
De waarheid is hard. Dit klopt wel... vrees daarom ook het ergstequote:Op vrijdag 26 november 2010 19:36 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Aha. Dus 8 miljoen mensen leven dan op straat terwijl er minimaal 4 miljoen woningen leegstaan. Dat vind jij een realistisch toekomstbeeld?
Gefeliciteerd, je bent fucked.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:38 schreef WHFreedom het volgende:
Een systeem zonder geld, politiek, en slaverij. Wil je dat? nee? dan zijn we allemaal fucked.
Nee, want jij zit straks zonder werk en met een dikke schuld aan je reet. die je nooit meer terug kan betalen.quote:
Wil je dr ook nog een datum aanplakken, aan deze toekomstvoorspelling? Mooie symmetrische data doen het vaak goed bij jouw soort. 11 november 2011 is geloof ik nog niet bezet.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:39 schreef WHFreedom het volgende:
De waarheid is hard. Dit klopt wel... vrees daarom ook het ergste
Oh dus we zijn straks allemaal fucked, zoals je zelf zegt, alleen jij dan weer niet. Want? Ze komen jou halen in hun ruimteschip om je mee te nemen naar een betere wereld zonder al dat gemene geld?quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:41 schreef WHFreedom het volgende:
Nee, want jij zit straks zonder werk en met een dikke schuld aan je reet. die je nooit meer terug kan betalen.
Binnen 2 jaar gaat er een hele hoop veranderen.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:41 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Wil je dr ook nog een datum aanplakken, aan deze toekomstvoorspelling? Mooie symmetrische data doen het vaak goed bij jouw soort. 11 november 2011 is geloof ik nog niet bezet.
Ja dan leef jij waarschijnlijk op straat. ik heb geen schuld.quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:42 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Oh dus we zijn straks allemaal fucked, zoals je zelf zegt, alleen jij dan weer niet. Want? Ze komen jou halen in hun ruimteschip om je mee te nemen naar een betere wereld zonder al dat gemene geld?
Ah, terugkrabbelen he! Gaat er een hoop veranderen, of zitten er voor 27 november 2012 minimaal 8 miljoen mensen dakloos op straat in Nederland?quote:Op vrijdag 26 november 2010 19:43 schreef WHFreedom het volgende:
Binnen 2 jaar gaat er een hele hoop veranderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |