haha nee dat net nietquote:
Ik ga de achterbank vast plat gooien.quote:Op maandag 29 november 2010 10:29 schreef Sjeen het volgende:
Ik ken het
Ik ga van de week Isa's kleertjes uitzoeken
quote:Op maandag 29 november 2010 10:26 schreef Tally het volgende:
H&M heeft ook leuke spulletjes en met die 15 euro korting valt het allemaal nog best mee.
Ik MOET bestellenWant als de baby er is hebben we meteen een bruiloft en ik heb leuke lakschoentjes gezien.
Je snapt dat dit allemaal onzin is (die bruiloft is wel echt) maar ik heb gewoon een smoes nodig om te bestellen. Die smoes heb ik voor mezelf nodig
Jaquote:Op maandag 29 november 2010 10:33 schreef Sjeen het volgende:
Een winterjas heb ik al voor je, als je 'm leuk vindt
[ afbeelding ]
Ik had bij de H&M zo'n leuk gebreid jurkje gezienquote:Op maandag 29 november 2010 10:40 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
herkenning
die 15 korting is best fijnik kan nog wel wat winterspulletjes voor het najaar voor de beeb gebruiken en misschien een zomershirtje of 2 voor Amélie alvast. En ik aas nog op dit jasje voor mezelf in t voorjaar en dan kan ik er in t najaar weer in hardlopen hoop ik.
Morgenochtend dus maar ns ff kijken
Grote paniek!!!!!!!!!! Jurkje staat niet meer op de sitequote:Op maandag 29 november 2010 11:00 schreef Sjeen het volgende:
Is maat 68, heeft Isa in de eerste winter gedragen
Doe een een linkje naar jurkje
Omschrijving dan... (ik ben vanavond in H&M, op speciale uitnodiging, 20% korting)quote:Op maandag 29 november 2010 11:02 schreef Tally het volgende:
[..]
Grote paniek!!!!!!!!!! Jurkje staat niet meer op de site
Ik ben al te laat. *snik snik*
quote:Op maandag 29 november 2010 11:03 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Omschrijving dan... (ik ben vanavond in H&M, op speciale uitnodiging, 20% korting)
Daar issie, die heeft Isa nu aan in het creme witDus als ze maat 116 heeft, dan heeft ze er eentje
Bedoel je deze outfit?quote:Op maandag 29 november 2010 10:18 schreef Twinkly het volgende:
Claudia, ik vind de outfit van Ivan in het fototopic zo leuk! De kleurtjes van het shirt staan ook heel goed bij Niels. Waar heb je het shirt en broekje gekocht?
Mja ik hoor net dat ik er al eentje heb tegen de tijd dat ze groter isquote:Op maandag 29 november 2010 11:06 schreef huuphuup het volgende:
Maar Tally, als je meiske in april verwacht wordt dan kun je denk ik wel op 68 of 74 gokken voor de winter hoor! Die gebreide jurkjes zijn zo leuk en zo lekker warm
Taart das met recht een winterpak! Lekker warm straks voor Bepschoenen heb je nooit genoeg toch?
Ik vind Ivan zo'n lekker prethoofd hebbenquote:Op maandag 29 november 2010 11:08 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Bedoel je deze outfit?
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |