ik heb op Black Friday het Keyboard Dock gekocht. Erg prettigquote:Op maandag 13 december 2010 20:09 schreef WSquater het volgende:
Toch maar een Bluetooth toetsenbord (ja, die van Apple) besteld. Als het goed is wordt het morgen bezorgd.
Klinkt misschien stom, maar soms merk ik dat ik voor grotere stukken tekst toch liever een toetsenbord heb. Oftewel: mijn iPad tijdelijk een soort "laptop" van maken.
Zit prima.quote:Op maandag 13 december 2010 11:30 schreef Wolfje het volgende:
Die dodo case schijnt de iPad niet zo goed vast te klemmen in het frame,
Ja, ik heb bij mycom voor 69 euro (incl. Verzendkosten) wireless Bluetooth toetsenbord gekocht. Even duur als dat keyboard Dock maar dan heb ik geen last van kabels of iets, en kan ik eventueel in landscape typen.quote:Op maandag 13 december 2010 20:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
ik heb op Black Friday het Keyboard Dock gekocht. Erg prettig.
Autocorrect heb ik onmiddellijk op iPhone en iPad uitgezetquote:Op maandag 13 december 2010 20:31 schreef WSquater het volgende:
[..]
Ja, ik heb bij mycom voor 69 euro (incl. Verzendkosten) wireless Bluetooth toetsenbord gekocht. Even duur als dat keyboard Dock maar dan heb ik geen last van kabels of iets, en kan ik eventueel in landscape typen.
Waarvoor gebruik je het toetsenbord nu zo al? En verbetert het nog steeds automatisch woorden als je een toetsenbord gebruikt?
Binnenkort toch maar doen, merk dat ik soms inderdaad even wat prettiger wil typen dan op een touchscreen. En met studentenkorting maar 62 euroquote:Op maandag 13 december 2010 20:09 schreef WSquater het volgende:
Toch maar een Bluetooth toetsenbord (ja, die van Apple) besteld. Als het goed is wordt het morgen bezorgd.
Klinkt misschien stom, maar soms merk ik dat ik voor grotere stukken tekst toch liever een toetsenbord heb. Oftewel: mijn iPad tijdelijk een soort "laptop" van maken.
Ik gebruik al tijden een schildersezeltje van de Xenos.quote:Op maandag 13 december 2010 23:38 schreef WSquater het volgende:
Het is vast al 1000x gezegd, maar wat vinden jullie de beste iPad standaards?
quote:Op vrijdag 10 december 2010 20:16 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ik heb de laatste tijd continue dat als ik in itunes een app koop dat die nergens terug te vinden is. Als ik hem dan op de ipad/iphone download en sync staat ie wel in itunes bij de programma's.
EDIT: Nu kwamen ze niet eens in itunes en waren ze ook op de ipad weg :S . HELP.
quote:Op maandag 13 december 2010 23:38 schreef WSquater het volgende:
Het is vast al 1000x gezegd, maar wat vinden jullie de beste iPad standaards?
misschien mis ik iets maar wat is zo byzonder aan bovenstaande foto?quote:Op zaterdag 11 december 2010 15:00 schreef Godtje het volgende:
Mijn broer heeft zijn dodo case binnen.
Die is godverdomme wel heel erg mooi.![]()
Misschien ook maar bestellen
Ik zat aan te denken om deze te kopen:quote:Op maandag 13 december 2010 20:31 schreef WSquater het volgende:
[..]
Ja, ik heb bij mycom voor 69 euro (incl. Verzendkosten) wireless Bluetooth toetsenbord gekocht. Even duur als dat keyboard Dock maar dan heb ik geen last van kabels of iets, en kan ik eventueel in landscape typen.
Ik weet niet in wat voor doos jouw Ipad kwam? Die van mij ziet er nl zo uit:quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:06 schreef rubje het volgende:
[..]
misschien mis ik iets maar wat is zo byzonder aan bovenstaande foto?![]()
Ik zie alleen een ipad en een phone in hun dozen opengeslagen...![]()
mensen die al sinds mei een ipad hebben en phone en een applecase die zijn toch baas boven dit?![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:09 schreef KingOfMars het volgende:
Ik heb ooit wel een een Palm PDA gehad met zo'n opvouwbaar toetsenbord, maar dat is nooit heel veel gebruikt geweest. Altijd als ik het had willen gebruiken, lag het thuis en als ik het bij me had was het alleen maar extra ballast waarvan ik op dat moment wilde dat ik het niet bij me had.
Maar goed, er zullen vast tevreden gebruikers te vinden zijn. Kan me wel voorstellen dat je zo'n dock + keyboard haalt als je geen laptop hebt oid om op de keukentafel te werken ofzo.
Zelf vind ik de Apple case nog steeds erg mooi en praktisch, zitten er nog echte nadelen aan die case?
Zijn er echt te veelquote:Op maandag 13 december 2010 19:19 schreef KingOfMars het volgende:
Zo, iPad 3G 16GB is besteld. Tips voor killer apps zijn vanaf nu welkom dus..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |