Reactie van Jol, wat een baasquote:Op dinsdag 23 november 2010 13:14 schreef pberends het volgende:
Jakhals irriteert Ajax-trainer Jol fors
Die kop van Jol is priceless.
quote:Suarez moet vanwege 'drukke dag' aanklager nog wachten
Uitgegeven: 23 november 2010 19:03
Laatst gewijzigd: 23 november 2010 19:03
ZEIST - Ajacied Luis Suarez krijgt woensdagochtend te horen wat de aanklager betaald voetbal van de KNVB met hem van plan is.
© ANP
De voetbalbond hoopte dinsdag al de uitkomst van het vooronderzoek naar het geruchtmakende bijtincident naar buiten te kunnen brengen, maar om logistieke redenen bleek dat niet haalbaar.
Volgens een woordvoerster van de KNVB had de vertraging niets te maken met de wedstrijd die Ajax, met Suarez, dinsdagavond tegen Real Madrid moest spelen in de Champions League.
Niet blij
''Het komt door een ongelukkige samenloop van omstandigheden waarmee wij ook niet zo blij zijn'', aldus de zegsvrouw.
''De aanklager had een heel drukke dag. Mogelijke schikkingsvoorstellen moeten tijdens kantooruren de deur uit. In dit geval kon de secretaris de club niet tijdig op de hoogte stellen. Het wordt daardoor woensdagochtend, wat ons betreft zo vroeg mogelijk.''
© ANP
Maar met in achterhoofd de voorwaardelijke straf die nog stond plus de schorsing van Sansoni voor een gemiste beet niet onlogisch.quote:
In sommige landen is het ook normaal om mensen die wat hebben gestolen te stenigen.quote:Op woensdag 24 november 2010 19:57 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik vind de schorsing echt enorm overdreven. Nu 7 wedstrijden. Belachelijk. Ook al heb je de 2 voorwaardelijk er bij zitten van vorige keer. Ze nemen hem als voorbeeld.
En dat Suarez nou zo enorm wordt afgezeken is ook typisch Nederlands. Het is een enorm passie vol mannetje die eerst doet voor dat hij gaat nadenken. In sommige landen kijkt men daar heel anders tegen aan. En het is typerend dat Bakkal er met niks afkomtContinu op de voeten gaan staan. Net of dat wat met voetbal heeft te maken?
Dat lost het overvalprobleem wel op waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 26 november 2010 21:11 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
In sommige landen is het ook normaal om mensen die wat hebben gestolen te stenigen.
Zullen we dat hier dan ook maar gaan toleren/invoeren ?
Alleen jammer dat er geregeld onschuldige dood gestenigd worden.quote:Op vrijdag 26 november 2010 21:11 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat lost het overvalprobleem wel op waarschijnlijk.
Dat loopt wel los.quote:Op vrijdag 26 november 2010 21:12 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Alleen jammer dat er geregeld onschuldige dood gestenigd worden.
Hij had nog 2 voorwaardelijke staan, daarbij beet Suarez wel even door terwijl Sansoni dat niet echt deed.quote:Op vrijdag 26 november 2010 21:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat loopt wel los.
Denk overigens niet dat er veel voetbalcompetities zijn waar men luchtig doet over spelers die andere spelers bijten.
In vergelijking met Sansoni is 7 wedstrijden veel, maar ik vind het wel een terechte straf voor dit soort misselijke acties.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |