Neen, dat ben ik niet...quote:Op maandag 22 november 2010 18:38 schreef Lamon het volgende:
[..]
Geen 1, ik heb het niet over jou, tenzij je een kloon van 1 van die lutsers bent.
Maar dan moet je dat ook niet quoten, toch?!quote:Op maandag 22 november 2010 18:38 schreef Lamon het volgende:
[..]
Geen 1, ik heb het niet over jou, tenzij je een kloon van 1 van die lutsers bent.
Jammer! Kon je zoiets niet halen uit eerdere conversaties via internet dan wel bellen?quote:Op maandag 22 november 2010 18:59 schreef love_sharon het volgende:
Zoals gewoonlijk is iedereen weer heel aardig tegen elkaar
Mijn date van woensdag met de roeier heb ik vanmiddag gehad. We kwamen er vanmorgen achter dat we vanmiddag allebei vrij waren dus hebben hem vervroegd![]()
Knappe jongen en je kon zeker zien dat die roeitMaar verder nogal dichtgetikt en saai als die het niet of over het roeien of over zijn studie heeft. Dat wordt zeker niks serieus.
Hmmm, ik heb woensdag avond nog vrijquote:Op maandag 22 november 2010 18:59 schreef love_sharon het volgende:
Zoals gewoonlijk is iedereen weer heel aardig tegen elkaar
Mijn date van woensdag met de roeier heb ik vanmiddag gehad. We kwamen er vanmorgen achter dat we vanmiddag allebei vrij waren dus hebben hem vervroegd![]()
Knappe jongen en je kon zeker zien dat die roeitMaar verder nogal dichtgetikt en saai als die het niet of over het roeien of over zijn studie heeft. Dat wordt zeker niks serieus.
Nouja hij was niet heel gevat op msn maar het was wel gezellig en zijn uiterlijk was erg leuk wat toch ook wel meetelde in de beslissing om af te sprekenquote:Op maandag 22 november 2010 19:03 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Jammer! Kon je zoiets niet halen uit eerdere conversaties via internet dan wel bellen?
Humor en gevatheid is nou eenmaal redelijk belangrijk...
Was jij het daten niet zat?quote:Op maandag 22 november 2010 19:09 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Hmmm, ik heb woensdag avond nog vrij
En hoe is het met die van het gala? Daar ben je nog steeds niet over uit?quote:Op maandag 22 november 2010 19:16 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Nouja hij was niet heel gevat op msn maar het was wel gezellig en zijn uiterlijk was erg leuk wat toch ook wel meetelde in de beslissing om af te spreken
Eigenlijk wel ik wou wel meer maar is onderhand nogal ingewikkeld geworden. Geen van beide zeggen we wat we willen. Van mij kant voornamelijk denk ik angst voor wat er dan gebeurt heb dat gevoel, gelukkig, nog niet vaker gehad.quote:Op maandag 22 november 2010 19:19 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
En hoe is het met die van het gala? Daar ben je nog steeds niet over uit?
Het doelloos daten wel. Maar gij bent een appetijtelijke dame, dus dat heeft sowieso een doelquote:
Haha leuke omschrijvingquote:Op maandag 22 november 2010 19:26 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Het doelloos daten wel. Maar gij bent een appetijtelijke dame, dus dat heeft sowieso een doel![]()
Zou je het dan niet toch tegen hem zeggen? Anders bloedt het sowieso wel dood waarschijnlijk.quote:Op maandag 22 november 2010 19:24 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Eigenlijk wel ik wou wel meer maar is onderhand nogal ingewikkeld geworden. Geen van beide zeggen we wat we willen. Van mij kant voornamelijk denk ik angst voor wat er dan gebeurt heb dat gevoel, gelukkig, nog niet vaker gehad.
We blijven maar steken in de 'scharrel-fase'. Tja misschien heeft dat toch een reden.
Normaal gesproken zou ik dat ook doen en ook anderen adviseren maar om de een of andere reden vind ik het dit keer echt lastig. Ook wel doordat normaal gesproken jongens vanaf moment al duidelijk maken dat ze me leuk vinden en hij niet.quote:Op maandag 22 november 2010 19:31 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Zou je het dan niet toch tegen hem zeggen? Anders bloedt het sowieso wel dood waarschijnlijk.
Dan kun je er beter echt voor gegaan zijn dan later spijt krijgen toch?
Dat schijnt toch wel invloed te hebben he, misschien dat vrouwen daar voortaan ook gewoon eerlijk over uit kunnen komen, zonder dat gezemel over innerlijk en zo....dat komt later pas.quote:Op maandag 22 november 2010 19:16 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Nouja hij was niet heel gevat op msn maar het was wel gezellig en zijn uiterlijk was erg leuk wat toch ook wel meetelde in de beslissing om af te spreken
Alle vrouwen die ik ken zullen echt niet ontkennen dat uiterlijk een belangrijke factor is maar dat is andersom toch ook zoquote:Op maandag 22 november 2010 19:46 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dat schijnt toch wel invloed te hebben he, misschien dat vrouwen daar voortaan ook gewoon eerlijk over uit kunnen komen, zonder dat gezemel over innerlijk en zo....dat komt later pas.
Zeker, ik beoordeel enkel op uiterlijk zelfs, als het karakter niet extreem verrot is. Maar ik blijk karakters nogal snel verrot te vinden.quote:Op maandag 22 november 2010 19:49 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Alle vrouwen die ik ken zullen echt niet ontkennen dat uiterlijk een belangrijke factor is maar dat is andersom toch ook zo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die heb ik ook gehadquote:Op maandag 22 november 2010 20:49 schreef Ladylicious het volgende:
Bij wijze van tvp hier even een bijzonder slechte eerste zin van een bericht dat ik net in mn inbox vond..
hoi hoi
ik leesde jou profiel en dat sprak mij wel aan
Die stuur ik altijd...ik heb er eigenlijk wel veel succes mee!quote:Op maandag 22 november 2010 20:49 schreef Ladylicious het volgende:
Bij wijze van tvp hier even een bijzonder slechte eerste zin van een bericht dat ik net in mn inbox vond..
hoi hoi
ik leesde jou profiel en dat sprak mij wel aan
Ik ook!quote:
quote:als je meer over mij wilt weten mail me en je krijgt gegranedeerd een antwoord terug!!!!
quote:hoi.
hoe ik jou spofiel lees spreekt het mij goed aan.
ik zal niet te veel typen gelijk. want dat komt verder wel als de intresse ook wederzeids is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |