Dat gaat mij ook echt te ver...quote:Op maandag 22 november 2010 13:05 schreef _evenstar_ het volgende:
Mijn zus die dokus die heeft dus voor 400 voor 2 kindeen cadeaus gehaald.. ik vind dat echt absurd
Ik heb al alles binnen!quote:Op maandag 22 november 2010 14:06 schreef debuurvrouw het volgende:
Lily, vandaag nog gratis verzenden op BOL, en de lego is daar echt gunstig geprijst!
Inderdaad belachelijk... maar op zich wel te begrijpen en de mensen kopen het toch wel..quote:Op maandag 22 november 2010 14:30 schreef richardrahl het volgende:
ToysXL is toch ontzettend duur in de Lego?
Hij zit bij ons vlakbij een witte speelgoedhal die ook Lego verkoopt en ik was eerst bij ToysXL en ben toen 2 km verder gereden naar die hal en was bij elkaar 40 euro goedkoper uit voor 3 dingen!
Hebben jullie ook gemerkt dat in september opeens al het speelgoed minimaal 10% in prijs omhoogging, zo absurd. Ze waren gewoon alles opnieuw aan het prijzen in de winkels. Viel me op omdat ik net een week daarvoor de cadeau's voor de verjaardag van mijn zoon kocht. Echt belachelijk en na kerst wordt het weer goedkoper.
oh echt?quote:Op maandag 22 november 2010 14:30 schreef richardrahl het volgende:
ToysXL is toch ontzettend duur in de Lego?
Ze hebben een wii en doen daar veel spellen op.quote:Op maandag 22 november 2010 00:35 schreef amaranta het volgende:
Ik zou je jongste iets van scrabble geven. Leuke leerzame spellen. Of spellen met oefenkaarten. Zo'n soort van computertje met allerhande kaarten. Vtech heeft leuke dingen.
Je oudste is te jong voor make-up.
Dus Xoomy is niks aan. Me dochter tekent wel graag.quote:Op maandag 22 november 2010 11:08 schreef debuurvrouw het volgende:
Is 12 te jong voor make-up?!Nou, dan ben ik voor galg en rad opgegroeid.
![]()
Misschien vind je oudste nagallakjes ook wel leuk! Het nagellaktopic geeft misschien ook wel inspiratie dan.
Die Xoomy vonden ze hier geen kont aan. die heb ik ooit eens geleend van de speelotheek. Echt niks.
Qua spellen is er natuurlijk van alles. Dat kan je denk ik zelf het beste inschatten. Hier zijn de snelle, relatief makkelijk te pakken spellen het populairst. Kaartspellen, maar ook rivercrossing en rushhour.
Echt, vindt je dat teveel?quote:Op maandag 22 november 2010 12:11 schreef Brighteyes het volgende:
50 euro!!Wat een bedrag! Geen wonder dat er dan na een paar jaar niks meer te geven over blijft.
Of ben ik de enige kniepert hier?![]()
Hoe gelukkig ze dan zijn met een zaklamp en een verrekijker is mooi om te zien dan.quote:Op maandag 22 november 2010 12:55 schreef ClintOosthout het volgende:
[..]
Wat een onzin, mijn buurjongetje is vorige maand 5 of 6 geworden. Van zijn ouders kreeg hij voor een dikke 100,- euro aan lego én zo'n nintendo ds geval.
Van mij kreeg hij zo'n lullig plastic verrekijker en een zaklampje. Mag je één keer raden waar hij de hele dag mee speelt.
Zo heb ik het vorig jaar ook gedaan, toen hadden ze ook die actie met 3 halen twee betalen.quote:Op maandag 22 november 2010 14:08 schreef lily het volgende:
[..]
Ik heb al alles binnen!
Bij toysXL laatst lego; 3 voor de prijs van 2 (dus drie dure pakketten gekocht en maar twee hoeven betalen, jippie). Is het verjaardagscadeau voor D2 (is in januari jarig) ook al binnen
kruidvat had laatst nog veel spellen goedkoop.quote:Op maandag 22 november 2010 18:46 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Echt, vindt je dat teveel?
Wat kan je nog kopen voor minder. Een simpel spel is al snel 20 tot 30 euro.
ik ook.quote:
Mijn zoons tekenen alleen maar, Xoomy is slechts overtrekken. Een kleurplaat vinden ze leuker.quote:Op maandag 22 november 2010 18:44 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Dus Xoomy is niks aan. Me dochter tekent wel graag.
Idd. de kaartspellen en spellen die niet te lang duren worden hier het meest gepakt.
ow die jolina ballerina daar is ze me al een jaar gek om aan het maken.quote:Op maandag 22 november 2010 20:43 schreef Lishe het volgende:
Ik heb alweer een Sint misser. Buzz Lightyear stond op eenzame hoogte op het verlanglijstje. Ik vond m veel te duur maar in Belgie gekocht voor 32 euro ipv 50, dus kon wel.
Vanmiddag in de auto: "Mam, ik ben niet meer verliefd op Buzz. "Ik perste er een heel chagerijnig "Sint kan niet oneindig wisselen met lijstjes "uit.
Die kan in de bak bij Jolina Ballerina waar ik vorig jaar stad en land voor af ging want oooooo, ze is zo mooi, die wil ik het allerliefste.
Volgend jaar ga ik 4 december en op is op.
Ik las het jaquote:Op maandag 22 november 2010 21:08 schreef snoopy het volgende:
http://www.telegraaf.nl/v(...)autjes__.html?p=26,1
Dat zou ik ook niet spits krijgen hier... En sowieso, lekkere levensles.quote:Op maandag 22 november 2010 21:10 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ik las het ja. Mijn dochter heeft een geheugen als een olifant, dat hoef ik bij haar echt niet te proberen
.
ja dat dusquote:Op maandag 22 november 2010 21:16 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Dat zou ik ook niet spits krijgen hier... En sowieso, je kind voor de gek houden, lekkere levensles.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |