Whehehhe.quote:Op zondag 21 november 2010 19:22 schreef Chicolate het volgende:
Ik heb net een pak spinazie gegeten. Om te compenseren voor mijn gebrek aan groen afgelopen week. Nu voelen mijn tanden ruw en heb ik geen zin om de rest van de maaltijd nog te koken. Ook omdat ik daarvoor de afwas moet doen.
Ik heb vanmorgen al bestek en schaaltjes schoongemaakt zodat ik kan ontbijtenquote:
Herkenbaarquote:Op zondag 21 november 2010 19:22 schreef Chicolate het volgende:
Ik heb net een pak spinazie gegeten. Om te compenseren voor mijn gebrek aan groen afgelopen week. Nu voelen mijn tanden ruw en heb ik geen zin om de rest van de maaltijd nog te koken. Ook omdat ik daarvoor de afwas moet doen.
Ik heb het laatste stukje meegepikt, maar vond zelfs de 'kunstenares' nog wel meevallen. Misschien heb ik de echt ranzige scenes gemist.quote:Op zondag 21 november 2010 19:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
Bah ik heb net metropolis gezien over menstruatie! *zoekt kotssmilie*
Nou ja dit vond ikik ongeveer net zo vies als pseudomonaslucht...quote:Op zondag 21 november 2010 19:59 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik heb het laatste stukje meegepikt, maar vond zelfs de 'kunstenares' nog wel meevallen. Misschien heb ik de echt ranzige scenes gemist.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoezo, heb je een afwasmachine?quote:Op zondag 21 november 2010 19:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
Bah ik heb net metropolis gezien over menstruatie! *zoekt kotssmilie*
[..]
Herkenbaar
Maar met mn nieuwe keukentje moet dat goedkomen!
Weebee Co!
Helaas niet.quote:
Don't mess with the Gok!quote:Op zondag 21 november 2010 22:18 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik denk nog elke keer dat het een aftands Chinees restaurant is.
quote:Op zondag 21 november 2010 21:59 schreef MevrouwPuff het volgende:
Het grofvuil is al gedaan, met hulp van vriendlief en grote broer
Mn bankje heeft het helaas niet in zn geheel overleefd, maar ach, bij het grofvuil blijft ie ook niet heel...
Nu als ik er nog puff voor heb de boekenkast inruimen, dat is een leuk klusje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
quote:Op zondag 21 november 2010 23:36 schreef Merel het volgende:
Pas op, verschrikkelijke egopost over onderwerp dat jullie allang zat zijn!Misschien kun je op die manier de periode McSex wel afsluiten? Door het huis achter te laten, dat je hem ook makkelijker kunt achterlaten?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik ga slapen, wat een luxe:morgen op een andere locatie werken en pas om 09.00 de trein ipv 07.00
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
quote:Op zondag 21 november 2010 23:14 schreef MariaEtcetera het volgende:
Leuk schoeisel Perruche! Ben ook erg benieuwd naar je jurkje, volgens mij heb je een leuke smaak![]()
*is meteen naar hush puppies website gezeild*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, ik wil niet het topic kapen dus laat verder maar.Are you pondering what I'm pondering?
Lang verhaal, maar eigenlijk hetzelfde als altijd. In het kort: of hij nou wel of niet de juiste persoon voor mij is, als ik daar de rest van mijn leven over blijf twijfelen verdienen we allebei beter.quote:
Euh, en hoe denkt hij daarover?quote:Op maandag 22 november 2010 00:03 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Lang verhaal, maar eigenlijk hetzelfde als altijd. In het kort: of hij nou wel of niet de juiste persoon voor mij is, als ik daar de rest van mijn leven over blijf twijfelen verdienen we allebei beter.
Ah wat rotquote:Op maandag 22 november 2010 00:03 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Lang verhaal, maar eigenlijk hetzelfde als altijd. In het kort: of hij nou wel of niet de juiste persoon voor mij is, als ik daar de rest van mijn leven over blijf twijfelen verdienen we allebei beter.
quote:Op maandag 22 november 2010 00:03 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Lang verhaal, maar eigenlijk hetzelfde als altijd. In het kort: of hij nou wel of niet de juiste persoon voor mij is, als ik daar de rest van mijn leven over blijf twijfelen verdienen we allebei beter.
Voor hem is het de afgelopen maanden ook goed geweest om alleen te zijn maar hij wil afwachten tot we weer bij elkaar zijn om te kijken of het anders is dan voor ik wegging. Ik ben het hem verplicht om daar inderdaad op te wachten, maar ik kan er gewoon niet meer tegen dat het steeds maar een kwestie van tijd is tot er weer iets gebeurt waardoor ik weg wil, en tenzij er iets heel drastisch veranderd blijkt te zijn als ik terugkom geloof ik niet meer dat dat ooit overgaat.quote:Op maandag 22 november 2010 00:05 schreef Merel het volgende:
[..]
Euh, en hoe denkt hij daarover?
Wat rot zeg
Maar je denkt toch dat het weleens de laatste keer geweest zou kunnen zijn?quote:Op maandag 22 november 2010 00:40 schreef Merel het volgende:
McSex had iemand met wie hij wilde kijken hoe het ging lopen. Ik dacht dat dat goed zat dus dat ze dan nu wel z'n vriendinnetje zou zijn, maar blijkbaar zijn mijn bedkwaliteiten toch onweerstaanbaar
Maar je gaat dus wel afwachten tot je terugbent in NL Mini? Want het maakt natuurlijk heel wat uit of je de rest van de tijd in Amerika rondloopt met een single mindset of niet..
Alhoewel, 2 wel, maar 1 niet en die zou dan misschien wat vreemd opkijkenquote:Op maandag 22 november 2010 07:56 schreef Merel het volgende:
Oh en Nachtwacht succes vandaag! Ik zou zeggen "doe ze de groeten van me", maar ze weten daar natuurlijk niet wie "Merel" is
quote:Op maandag 22 november 2010 08:01 schreef motorbloempje het volgende:
ah, het gezin Viking wordt dus via FOK! van huizen en banen voorzien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |