nou precies dit iddquote:Op vrijdag 19 november 2010 13:23 schreef Faxie het volgende:
Absoluut niet slecht, maar geen wow factor, dus zal volgens mij ook wel ergens rechts van het midden uitkomen. Er zit niet echt progressie in het nummer. Ik vind de maat wel lekker trouwens.
quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:08 schreef belsen het volgende:
Als ik moet kiezen tussen bagger of pareltje, ga ik voor pareltje bagger, maar ik kan me goed vinden in een uitslag iets meer rechts links van het midden. Het is niet slecht, maar weet me toch niet te grijpen, wat een dergelijk nummer eigenlijk wel zou moeten doen.
Vind niet dat het uitmaakt hoeveel je thuis bent in een genre, ieders mening telt. Gewoon stemmen! En dan stemmen wat je zelf vindt en niet wat het vast is...quote:Op maandag 22 november 2010 15:32 schreef female81 het volgende:
Leuk topicidee in ieder geval.
Stemmen kan ik in dit geval niet, want daarvoor ben ik te weinig thuis in dergelijke muziek. Gevoelsmatig is het vast goed, maar ik hoor 'het' niet.
Maar misschien zit er in de toekomst wel iets bij waar ik iets zinnigs over kan zeggen...
Sure.quote:Op maandag 22 november 2010 16:23 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
[..]
Mag ik een nieuw nummer plaatsen?
Is het misschien een idee om na een bepaald aantal stemmen (bv 30)quote:
Ik denk dat het beter is om bv na 2 of 3 dagen weer een nieuwe te doen, als iemand iets post wat weinig mensen interessant vinden kun je lang wachten op 30 stemmen.quote:Op maandag 22 november 2010 17:10 schreef ralfseltje het volgende:
Is het misschien een idee om na een bepaald aantal stemmen (bv 30)
een nieuw nummer te mogen posten?
klinkt goed, maar voor mijn gevoel meer iets voor de lentequote:Op maandag 22 november 2010 17:40 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
Nu heel wat anders:
[ afbeelding ]
Stem -> bagger of pareltje
[ afbeelding ]
meter
Ben er zelf helemaal verliefd op!
Trouwens, TS, waarom mogen de nummers niet "te oud" zijn? Goede muziek is toch van alle tijden?
Voor nu leek het me ook meteen een mooie kans om wat nieuwe nummers voorbij te laten komen. Voor je het weet zijn we over de Beatles aan het stemmen en loop je toch een beetje de spanning mis.quote:Op maandag 22 november 2010 17:40 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
Trouwens, TS, waarom mogen de nummers niet "te oud" zijn? Goede muziek is toch van alle tijden?
Negatievelaar.quote:Op maandag 22 november 2010 18:02 schreef krioro het volgende:
Bij deze heb ik weer zo ongeveer hetzelfde gevoel als bij de eerste, ik vind het best aardig maar er is niets wat het echt uniek maakt in mijn oren, en daarom kan ik er het etiket pareltje niet aan hangen. Dus toch weer bagger.
Mwoah, ik zou mezelf eerder heel erg kritisch noemen (dat wilde ik er eigenlijk in mijn eerste post al als disclaimer bij zetten voor de rest van het topic).quote:
Ja, dat maakt stemmen lekker makkelijk en het zet je zo fijn voor het blok.quote:Op maandag 22 november 2010 18:32 schreef Faxie het volgende:
Is het niet mogelijk op wat meer opties te krijgen? Stuk of 5 ofzo? Het is nu een beetje alles of niets naar mijn idee.
Dit dus.quote:Op maandag 22 november 2010 18:05 schreef Grobbel het volgende:
First Aid Kit was echt overdonderend mooi live (stonden precies een jaar geleden in Doornroosje als voorprogramma van Port O'Brien). Maar als ik het zo hoor doet het me toch wat minder.
Maar bagger is het zeker niet, dus bij gebrek aan andere opties wel voor pareltje gekozen.
Schattig, aardig in het gehoor liggend, maar ook weer geen 'wow-factor'. Te zouteloos. Beetje zingen-rondom-het-kampvuur-muziek vind ik het trouwens.quote:
Dat dacht ik ook voor mezelf. Maar ik heb nu net het laatste nummer geluisterd en verrassing, ik vind het tof! De muziek en vocalen zijn lekker, niet te rechtdoorzee, en op een zodanig goede manier uitgevoerd dat ik het wel kan waarderen. Pareltje dus, woohoo!quote:Op dinsdag 23 november 2010 03:13 schreef female81 het volgende:
Nou heb ik de lat ook wel zeer hoog liggen, wat betreft of een nummer de wow-factor heeft of niet (dat is iets anders dan 'gewoon leuk'), dus misschien duurt het nog een nummer of 50 voordat er een deuntje met die eigenschap bij zit.
Mij ook niet. Het beoogt misschien wel diepgang, maar ik vind het het echt ontberen.quote:
Eerst maar eens kijken of dit blijft lopen.quote:Op dinsdag 23 november 2010 19:24 schreef Grobbel het volgende:
Vind dit trouwens een leuk concept. Alleen jammer dat het zo weinig aandacht krijgt.
Ideetje wellicht om nieuwe 'entries' op den duur ook naar de OP te verplaatsen? Of is dat te veel gedoe voor de modjes voor te weinig resultaten?
lekker.quote:Op woensdag 24 november 2010 00:03 schreef Elusive het volgende:
nieuwe dag, nieuwe ronde![]()
[ afbeelding ]
Stem -> bagger of pareltje
[ afbeelding ]
meter
he die is best lekker, wel raar dat dit trouwens die b-kant is van hun singlequote:
Je kunt er nog steeds naar luisteren, er op stemmen en er op reageren. Ik geloof niet dat er een regel is die dat verbiedt.quote:Op woensdag 24 november 2010 00:12 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
Avey Tare heeft wel erg kort gestaan, ik dacht: die luister ik later wel. Maar er is alweer een nieuwe.
In de openingspost staat: een aantal keer per week een nieuwe. Avey Tare heeft zeven uur gestaan. Vind ik iets te weinig persoonlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |