O nu weer wel dus? De afgelopen weken niet, dus ik had het eigenlijk weer opgegeven, maar ik zie dat ie er nu idd staat.quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:54 schreef BrainOverfloW het volgende:
Hij is weer een dag eerder in Canada uitgezonden dus alweer te downloaden. Geniale aflevering
Ik vind juist Abby, Gibbs en Ducky leuk! De karakters maken voor mij juist deze serie leuk om te kijken!quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:57 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik baal er zo van. Ik heb super vaak geprobeerd om de serie echt te gaan volgen maar iets houd me tegen. De verhalen zijn op zich altijd goed. Ziva en Tony zijn elke keer zeer tof met McGee. Maar elke keer als ik die Ducky zie, of die Palmer dan zakt mijn interesse weg. Hun dialogen zijn zo irritant altijd. Abby is 50/50, en Gibbs vind ik vaak wat eentonig. Gewoon zonde. Hele goede serie, maar sommige karakters maken het gewoon irritant om te kijken voor mij
Dat vond ik het vorig seizoen ook al. De rek lijkt wel uit NCIS te zijn.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:06 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Vind het hele seizoen tegenvallen. Misschien één of twee echt leuke afleveringen, maar de rest viel tegen. NCIS LA is veel leuker dit jaar.
Eens, elke week een case maar geen doorlopend verhaal meer. In de VS is het nog populair maar ik kan me niet voorstellen dat dat lang duurt als het zo doorgaat.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 20:07 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Dat vond ik het vorig seizoen ook al. De rek lijkt wel uit NCIS te zijn.
Volgens mij groeit er zo langzaam een verhaal in, een relatie tussen Tony en Ziva. Daar wordt steeds meer naar gehint.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 22:06 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Eens, elke week een case maar geen doorlopend verhaal meer. In de VS is het nog populair maar ik kan me niet voorstellen dat dat lang duurt als het zo doorgaat.
Dat wordt verdorie wel eens tijd hoorquote:Op zondag 19 februari 2012 18:04 schreef Kirov het volgende:
[..]
Volgens mij groeit er zo langzaam een verhaal in, een relatie tussen Tony en Ziva. Daar wordt steeds meer naar gehint.
Die mag van mij gewoon weer de lift in naar de kelder. En niet meer naar boven laten gaan!quote:Op donderdag 1 maart 2012 19:50 schreef WheeleE het volgende:
Ahhh, de nieuwe aflevering was vet!
DornegetGeweldig, een nieuwe probie
Eensquote:Op donderdag 1 maart 2012 19:58 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Die mag van mij gewoon weer de lift in naar de kelder. En niet meer naar boven laten gaan!
Dat werd inderdaad echt wel eens tijd!quote:Op zondag 19 februari 2012 19:50 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Dat wordt verdorie wel eens tijd hoor
Pure gok. Ik denk of dit de laatste, en anders nog 1.quote:Op maandag 5 maart 2012 07:45 schreef Moody22 het volgende:
Hoeveel seizoenen zouden er nog komen weet iemand dat?
Ik denk nog 1 hierna, 10 seizoenen, mooi rond. Net als JAG.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:43 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Pure gok. Ik denk of dit de laatste, en anders nog 1.
Het is wel tijd om het af te ronden denk ik.
Dat zou mooi zijn, en een heel goeie prestatie voor een spinn-off (van JAG) ook.quote:Op maandag 5 maart 2012 20:58 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik denk nog 1 hierna, 10 seizoenen, mooi rond. Net als JAG.
Ik moet zeggen dat NCIS wel beter is dan JAGquote:Op maandag 5 maart 2012 23:20 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Dat zou mooi zijn, en een heel goeie prestatie voor een spinn-off (van JAG) ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |