OSX kan wel NTFS lezen, maar niet schrijven, ja dat moet je dan even doen. maar niet naar FAT32 als je hem alleen op je mac gebruikt.quote:Op woensdag 24 november 2010 20:03 schreef Lindstrøm. het volgende:
• Volledig plug-and-play met Windows-computers: NTFS-geformatteerd voor compatibiliteit met alle Windows-besturingssystemen.
Ik begrijp eerst dat ik hem naar FAT(32) moet zetten? Hoe zal dat moeten, of is dat het wat je net uitgelegd hebt.
Maar dan blijft hij toch zo, ik neem aan dat ik 'FAT' moet selecteren?quote:op je HD zit een map applicaties, daarin zit een map utilities (of hulpprogrammas ofzo in het NL) daarin zit disk utility (schijfhulp?) daarmee kan je de disk checken en evt erasen (wissen) en dan kan je kiezen welke indelen je wil. Mac OSX journaled is wel de meest gangbare.
Zorg ervoor dat je router op 'wpa-aes' staat ingesteld en niet op wpa-tkip. Waarschijnlijk heb je een 802.11N router en in je imac zit een 802.11n netwerkkaart. En 802.11n is officieel alleen compatible met wpa2.quote:Op woensdag 24 november 2010 16:18 schreef icebeer het volgende:
heb problemen met Airport in m'n 27inch iMac. De ene dag heb ik gewoon de hele dag internet verbinding en de andere dag ligt hij er een paar keer uit. Probeer ik opnieuw te verbinden krijg ik de hele tijd " connection timeout". Op hetzelfde moment kan ik wel gewoon met m'n iPhone verbinding maken en hebben de andere computers in huis geen last. Net kon ik een half uur geen verbinding maken totdat hij het ineens weer deed. Is hier een oplossing voor? heb op google gezocht maar problemen stammen uit 2008 ofzo en van allerlei oplossingen word ik ook niet al te wijs.
screenshot: de blauwe is gewoon m'n preferred network, en als ik m'n password (WPA2 ofzo) intyp krijg ik de hele tijd connection timeout
[ afbeelding ]
Je hebt een hardware probleem. Terug naar de winkel, want dit is niet normaal.quote:Op woensdag 24 november 2010 16:49 schreef Tauchmeister het volgende:
Geef je bijna €2000,- uit aan een Macbook Pro, krijg je nog de ene na de vastloper. Net moest ik 'm zelfs uitzetten met de power button om 'm nog aan de praat te krijgen. En die spinning wait cursor heb ik in twee maanden tijd ook al vaker gezien dan welke foutmelding die ik dan ook te zien heb gekregen in de vijf jaar waarin ik Windows heb gebruikt.
![]()
doe maar gewoon mac OSX journaled hoor, niets mis mee, FAT is alleen nodig als je hem op windows gaat gebruiken.quote:Op woensdag 24 november 2010 20:35 schreef Lindstrøm. het volgende:
http://www.kenstone.net/fcp_homepage/partitioning_tiger.html
Ik heb hem, hij moet dus op Mac OSX (niet Journaled), als ik hem alleen als dataopslag -en dus niet als backup) wil gebruiken?
m'n router staat op WPA2-PSK AESquote:Op woensdag 24 november 2010 20:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Zorg ervoor dat je router op 'wpa-aes' staat ingesteld en niet op wpa-tkip. Waarschijnlijk heb je een 802.11N router en in je imac zit een 802.11n netwerkkaart. En 802.11n is officieel alleen compatible met wpa2.
34% is echt kut. Hou er rekening mee dat bij een apple je wifi antennes IN de kast zitten. Hou je alt knop eens ingedrukt en klik dan op het airport icoon en maak van wat je daar ziet een screenshot.quote:Op woensdag 24 november 2010 21:58 schreef icebeer het volgende:
[..]
m'n router staat op WPA2-PSK AES
die N netwerken zijn toch nieuw? wij hebben een 20mbit Tele2 routerding, al een jaartje of wat
ik heb dat programma' tje iStumbler draaien, daar is mn netwerksignaal nu 34%, maar als hij onder de 30 komt komt ie soms in de problemen. Dat oranje balkje is soms weg (mn verbinding dan ook) en kan pas weer verbinden als er weer een oranje balkje begint. Ik snap het niet want bij m'n windows pc was ik gewoon nooit m'n verbinding kwijt. Daar was de verbinding eerst heel slecht, maar toen heb ik de router een verdieping omhoog verplaatst en was hij perfect.
Bovenin heb ik nu ook bijna altijd 5 streepjes (of is dat standaard als je verbonden bent?) heb 1x even 4 streepjes gehad.
PHY MOde: 802,11gquote:Op woensdag 24 november 2010 22:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
34% is echt kut. Hou er rekening mee dat bij een apple je wifi antennes IN de kast zitten. Hou je alt knop eens ingedrukt en klik dan op het airport icoon en maak van wat je daar ziet een screenshot.
als m'n signal 34-36% is gaat ales prima, maar soms zakt hij naar 28-25 en dan houdt ie er snel mee opquote:Op woensdag 24 november 2010 22:23 schreef Swetsenegger het volgende:
Mjah RSSI van -66 is niet heel wild, maar ook niet bizar slecht. En je transmit rate staat gewoon keurig op 54, dus ik begin te vrezen dat het een chipset incompatibiliteit is tussen client en router. Shit happens.
Ik zou gewoon een 802.11N modem/router kopen.quote:Op woensdag 24 november 2010 22:49 schreef icebeer het volgende:
[..]
als m'n signal 34-36% is gaat ales prima, maar soms zakt hij naar 28-25 en dan houdt ie er snel mee op![]()
wat zijn de oplossingen? signaal versterken? (gaat denk niet lukken met die router), dichterbij zetten is ook geen optie, kabel ook niet.
ik had voor m'n computer een USB dongle, die gaat onder Mac OS X denk niet werken denk ik.
maar snel even zoeken zag ik dat je ook USB wifi dongles voor Mac hebt, zal dat een oplossing zijn?
Jup is gelukt! Dank je welquote:Op woensdag 24 november 2010 21:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
doe maar gewoon mac OSX journaled hoor, niets mis mee, FAT is alleen nodig als je hem op windows gaat gebruiken.
NTFS 3G & MacFusequote:Op woensdag 24 november 2010 20:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
OSX kan wel NTFS lezen, maar niet schrijven, ja dat moet je dan even doen. maar niet naar FAT32 als je hem alleen op je mac gebruikt.
quote:Op donderdag 25 november 2010 00:01 schreef Mr.Noodle het volgende:
Lekker hysterisch meedoen met oprah!
10.8 Gb free storage on dropbox: heldentipquote:Op woensdag 24 november 2010 22:30 schreef Junkie het volgende:
[ afbeelding ]
Tipje: Grab Up to 768 MB Free Dropbox Space Through Social Media Connections
Ik zit hierdoor op de 5GB.quote:Op donderdag 25 november 2010 08:18 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
10.8 Gb free storage on dropbox: heldentip
. Yup, grotendeels werk: ik heb ook maar 22% in gebruik, dus zoveel ruimte als ik nu heb, heb ik nog niet nodig. Nog nietquote:Op donderdag 25 november 2010 13:33 schreef Junkie het volgende:
[..]
Ik zit hierdoor op de 5GB.
Gebruik het eigenlijk nog enkel voor wat losse bestanden.
Mn muziek/foto/video mappen zijn veel te groot om te gebruiken met dropbox.
En voor een groot aantal andere bestanden vindt ik het niet nodig om overal bereikbaar te hebben.
Waar gebruik jij het vooral voor? Studie/werk documenten?
Was een van m'n beste beslissingen van 2010: simlockvrije iPhone 4 kopen en T-Mobile de deur uit schoppen. Meer snelheid en beter netwerk voorquote:Op donderdag 25 november 2010 20:15 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Eindelijk van T-Mobile af op mijn iPhone. Hello Vodafone! iOS 4.2 doet ook een duit in het zakje qua snelheid, dus hij is weer een stuk bruikbaarder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |