Dat het CDA bleef zitten nadat ze er alles aan hadden gedaan om onder hun afspraken uit te komen is bekend.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:08 schreef Mike het volgende:
[..]
De afgelopen 5 nog wel? Van die 5 waren er 3 met het CDA die gevallen zijn, 1 met het CDA dat is blijven zitten de vijfde was een Paars kabinet. Om ze nou ook nog de schuld te geven dat dat kabinet is gevallen...
Graag? Neuh.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:06 schreef Holograph het volgende:
CDA-achterban wilt graag met de PVV regeren, sad but true Bert.
Bert gaat weer bij zijn moeder wonen.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:22 schreef Lo-Fi het volgende:
Hopelijk worden de CDA'ers goed opgevangen door een team psychologen nu ze hebben te horen gekregen dat Bertje de Vries zijn lidmaatschap op zegt. Wat zal dit hard aankomen zeg..
Kok 2 Verantwoordelijkheid afgetreden genomen om fout Srebrenica.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het CDA dat de afgelopen 5 kabinetten heeft laten mislukken en nu zelfs slaaf is van de kapitalisten en de populisten.
Z3e hadden 2 jaar opbouwmissie afgesproken, niet een 3e verlenging commandotraining.quote:
Maar er veranderd niets !quote:Op woensdag 17 november 2010 18:39 schreef Arcee het volgende:
Bert de Vries zegt CDA-lidmaatschap op
Eindelijk een CDA'er met principes.
Uhu. En uiteindelijk wilde de PvdA praten, werd er een brief gevraagd door Koenders van de Navo, die kwam, en vervolgens zei Bos "we doen het toch niet". En poef, weg was het kabinet.quote:Op vrijdag 26 november 2010 11:41 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Z3e hadden 2 jaar opbouwmissie afgesproken, niet een 3e verlenging commandotraining.
Parels voor de zwijnen, de pvda kent de grooste mantel der liefde en blind voor hun fouten aanhang van NL, het langstdurend ook al.(Voor iemand roept : de pvv doet ut ook... en die hebben geen leden wiens stemmen 'gewogen worden' en dan toch de EU in gedwongen worden tegen hun, in theorie democratische-, zin in)quote:Op vrijdag 26 november 2010 11:59 schreef eriksd het volgende:
Uhu. En uiteindelijk wilde de PvdA praten, werd er een brief gevraagd door Koenders van de Navo, die kwam, en vervolgens zei Bos "we doen het toch niet". En poef, weg was het kabinet.
En diezelfde PvdA loopt nu te mekkeren over aanzien in het buitenland.
Dat was nadat er al een keer verlengd was met de garantie dat er niet NOG een keer verlengd werd. En het CDA heeft Bos een draaikont genoemd. Het is de schuld van het CDAquote:Op vrijdag 26 november 2010 11:59 schreef eriksd het volgende:
[..]
Uhu. En uiteindelijk wilde de PvdA praten,
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |