Ook genoteerd maar 50 incl is in mijn ogen een betere prijs.quote:Op dinsdag 16 november 2010 12:19 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik wil 40 euro inclusief verzenden bieden voor de twee creator huizen.
Niet overdrijven.quote:Op dinsdag 16 november 2010 12:21 schreef Petturik het volgende:
[..]
Ook genoteerd maar 50 incl is in mijn ogen een betere prijs.
Ze zijn zgan, alleen de doos ontbreekt, steentjes zijn niet verkleurd, de extra steentjes zitten er zelfs nog bij. Maar als je een beter tegenbod hebt dan mijn bod, dan sta ik open voor suggesties.quote:Op dinsdag 16 november 2010 12:32 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Niet overdrijven.
Ik pak even een willekeurige webshop waar google mee aankomt:
http://www.webgigant.eu/?(...)4996+Strandhuis.aspx
http://www.webgigant.eu/?(...)Huize+Appelboom.aspx
Samen 63,45 EUR nieuw.
Yep zoals al aangegeven in de derde zin (quote:Op dinsdag 16 november 2010 12:53 schreef div-er het volgende:
Tja, doos ontbreekt. En hoe verklaart Sinterklaas dat?
Ik haak af, want ik bedenk me ineens dat de porto daar ook nog bij moet, en dat zal wel geen 2 of 3 euro zijn.
Succes!
Het is nu eenmaal met alles zo dat wanneer je eenmaal iets uit de winkel haalt en zelf weer wil verkopen, de verkoopwaarde nu eenmaal minder is, zelfs als alles nog in de originele verpakking zit.quote:Op dinsdag 16 november 2010 14:18 schreef Petturik het volgende:
[..]
Yep zoals al aangegeven in de derde zin () de doos ontbreekt. Ook van alle andere sets, met uitzondering van de bionicles.
Ik heb zelf wel nette, hard kartonnen dozen, welke ik gebruik voor het versturen, maar Sinterklaas heeft denk ik wel moeite om dat uit te leggen, aangezien ze niet zo zijn zoals in de winkel.
Daarnaast zal de porto standaard TNT-pakket post porto zijn (uit mijn hoofd 6,50 ?).
Als wij voor de 4996 en de 5891 nou eens 45 incl afspreken. Daar zou ik me dan wel in kunnen vinden.quote:Op dinsdag 16 november 2010 15:29 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Het is nu eenmaal met alles zo dat wanneer je eenmaal iets uit de winkel haalt en zelf weer wil verkopen, de verkoopwaarde nu eenmaal minder is, zelfs als alles nog in de originele verpakking zit.
Bovendien ontbreekt bij 2ehands natuurlijk de pret van het uitpakken en openmaken. Kinderen vinden dit namelijk heul bijzonder
En een standaardpakketzending kost 6,75 EUR.
hehe was er net mee bezigquote:
veredelde kickquote:Op zaterdag 27 november 2010 12:50 schreef Petturik het volgende:
[..]
Pm me je gegevens, dan kom ik er per pm morgen op terug.
Laat maar komen hoor!quote:Op vrijdag 10 december 2010 09:46 schreef Petturik het volgende:
Even een schopje voordat ik het pakketje van oblivion op de post doe.
laatste kans voor deze en voorgaande setjes. Komend weekend ben ik te vinden op een rommelmarkt met dit spul.quote:Op zaterdag 11 december 2010 13:14 schreef Petturik het volgende:
Prijsverlaging :
6280 : 30,-
6199 : 35,-
Is een goeie, zal ik ook nog even kijken, tis echter wel zo dat ik mijn prijzen baseer op bricklink, een site die een goede indicatie geeft van huidige richtprijzen op de (internationale) legomarkt.quote:Op maandag 13 december 2010 13:17 schreef EdvandeBerg het volgende:
Is de TS bekend met het forum Lowlug? Daar hebben ze ook een V&A hoek. Ik vind je prijzen nogal hoog voor die setjes die je denkt op een rommelmarkt wél te kunnen verkopen, maar wie weet is er net die ene spreekwoordelijk gek die dat er voor wil geven op een forum voor volwassen Lego-liefhebbers. Mijn tip dus; account aanmaken en je spulletjes daar aanbieden. Officieel mag je daar alleen iets te zetten als je het nergens anders hebt gedaan, maar je hebt ze hier inmiddels een 'laatste kans' gegeven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |