Ja, dat is ook zo. Wij staan er achter, en voor ons werkt het zo. En volgens mij werkt het ook goed. Ja, ik klaagde gisteravond even over slaapgebrek, maar dat is dus 3 weken opgebouwd slecht slapen door genoemde oorzaken met weer verbetering. Dus meer een "even m'n ei kwijt moeten" dan "help, geef me advies want ik weet het niet meer met mijn iet slapende kind".quote:Op maandag 15 november 2010 21:17 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Nog even hoor...
Miss ik zeg nergens dat je de 5-10-15minutenmethode zou moeten proberen hè. Ik heb dat zelf nog nooit gedaan dus dat is echt niet mijn ding verder ofzo.
Verder valt wat je zus aangeeft volgens mij onder de ongevraagde adviezen. Je wekt in elk geval de indruk helemaal achter je eigen manier te staan. dan is het toch gewoon goed zoals het is?
Ik wilde alleen maar aangeven dat ik wel denk dat zoiets als patronen bestaan (en dat vind ik dus niet negatief, of manipulerend, of iets om je kind kwalijk te nemen) en dat ik het zelf altijd de moeilijkste tijden vind als ik zo'n patroon ontdek dat ik graag zou willen doorbreken.
Neehoor, ik geloof ook zeker in patronen, alleen in de nacht op zo'n jonge leeftijd niet. Tenminste als je het over bewuste patronen hebt. He, nu ben ik in de war.quote:Op maandag 15 november 2010 21:26 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Alleen denk ik dat er misschien wat sneller sprake is van patronen.
Daar gaat het toch juist om dan? Ieder z'n eigen ding? Ieder z'n eigen kind ook, wat bij de een wel werkt, werkt bij de ander niet.quote:Op maandag 15 november 2010 20:51 schreef miss_sly het volgende:
Ik wilde helemaal niets zeggen over de manier waarop zij het heeft gedaan, omdat dat voor hun dus kennelijk prima was. Voor mij/ons niet.
Haha, maar dat is juist wat ik bedoel. Patronen sluipen erin. Mijn dochter ligt mij heus niet 's nachts te manipuleren ofzo. Ik zie het niet als bewust, niet als manipulerend, niet als iets negatiefs of stoms of stouts. Ik zie het alleen maar als een patroon, een ontstane gewoonte. En ik denk wel dat kinderen dat zo jong al hebben, ook 's nachts. Niet de eerste keer natuurlijk, maar wel sneller dan men denkt.quote:Op maandag 15 november 2010 21:31 schreef oeke het volgende:
[..]
Neehoor, ik geloof ook zeker in patronen, alleen in de nacht op zo'n jonge leeftijd niet. Tenminste als je het over bewuste patronen hebt. He, nu ben ik in de war.![]()
En ik geloof zeker dat jij je kinderen een hele veilige basis geeft Groof!
Awwquote:Op maandag 15 november 2010 21:33 schreef miss_sly het volgende:
Mijn moeder vertelde nog dat Senna in eerste instantie dus ging huilen. Toen ze na een paar minuutjes terug ging, was ze toch wel erg aan het snikken, dus even op schoot genomen. Wees ze een aantal keren op de trap dat ze weg wilde, maar mijn moeder zei: nee, we blijven hier, jij gaat zo weer lekker slapen, het is bedtijd. En toen werd ze langzaam wel rustig. En toen wees ze zelf naat het bed en zei: bed! Mijn moeder vroeg: wil je naar bedje, lekker slapen? En toen zei ze Ja!
Wow
Dat idee vind ik dus ook heel naar. Mijn dochter is nu 2 keer uit logeren geweest, mijn zoon nog nooit. En ik denk nu al na over hoe en waar we met z'n drietjes zullen slapen straks op Aruba.quote:Op maandag 15 november 2010 21:34 schreef oeke het volgende:
Oh en Ko heeft dus nog nooit gelogeerd. P. wil niet dat hij wakker wordt zonder een van ons twee.
Echt, ik ben niet de enige grootste softie in dit huis.
quote:Op maandag 15 november 2010 21:37 schreef oeke het volgende:
Zag je dat G? Ik zei patroon! Je hebt gelijk!![]()
Het kan goed zijn dat ik "Kom, we gaan slapen" zei ipv "Ga je slapen?", dat doe ik meestal. Maar goed, ik ben nog een uur of anderhalf bezig geweest om haar daadwerkelijk in slaap te krijgen, dus ze heeft wel gewonnenquote:Op maandag 15 november 2010 21:38 schreef miss_sly het volgende:
innepin, voor 15 maanden wel weinig slaap, maar als ze het er goed op doet. Tja, we hebben niet allemaal even veel slaap nodig, toch?
En ze is een wijze, die Willow vna jeAls ik Senna echt in bed ga leggen, dan vertel ik haar dat ook, dan vraag ik niets. Veel te grote kans dat ze nee zegt
Dat vind P. ook. Ko moet er zelf om vragen.quote:Op maandag 15 november 2010 21:38 schreef miss_sly het volgende:
Ach, logeren is ook niet nodig, toch? Ik geloof niet dat een zo jong kind het ook mist. En als ze groter zijn, kunnen ze er zelf om vragen.
Nou, ik wil ook weleens een ongestoorde nacht.quote:Ik vind het ook wel erg raar, hoor, maar ik verheug me wel op een ongestoorde nacht! Dat heb ik echt even nodig.
quote:
Ik vind dat ook een prima uitgangspunt. Ik zou dat zelf misschien ook aangehouden hebben, als schaap er niet iets anders over dacht en als dat logeren niet bij mijn ouders is.quote:Op maandag 15 november 2010 21:43 schreef oeke het volgende:
[..]
Dat vind P. ook. Ko moet er zelf om vragen.
Ja, ik realiseerde me ineens dat dat toch wel erg prettig is, voor haar. En aangezien ze zich bij mijn ouders echt helemaal prima voelt, echt ook zichzelf is (behalve dat ze beter luistertquote:Nou, ik wil ook weleens een ongestoorde nacht.![]()
Nouja dat wil ik wel, maar niet genoeg om P echt te willen overtuigen. Ofzo. Softie nr 2.![]()
Toch vind ik het ook belangrijk dat hij een extra slaapplek heeft waar hij zich veilig voelt. Zoals je zegt, Miss.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |