quote:Op dinsdag 16 november 2010 13:05 schreef mikoxx het volgende:
[..]
Ons dreumesje was 11 minuten toen zijn broertje kwam
Haha, je verhaal klopt hoor. Een twee-eiige tweeling is erfelijk bepaald inderdaad. Het meest erfelijk is het van vrouw op man op vrouw. Bij mij dus via mijn vader bij mij terechtgekomen. Hoewel mijn vader natuurlijk alleen d egenen voor een dubbel eisprong door heeft gegeven aan mij. M. en T. zijn dus ook twee-eiig en daarmee is kans op nog een tweeling natuurlijk erg aanwezig. Een een-eiige tweeling is nooit erfelijk en eigenlijk een 'foutje' van de natuur. Daar kleven ook veel meer risico's aan tijdens de zwangerschap (twin-to-twin syndroom ed)quote:Op dinsdag 16 november 2010 13:35 schreef miss_sly het volgende:
Daar zijn toch wel onderzoeken naar gedaan, mikoxx? Is het niet zo dat een een-eiige tweeling een toevalstreffer is en dat een twee-eiige tweeling een toevalstreffer kan zijn, maar dat er een verhoogde kans kan zijn als er in de vrouwelijke lijn meer twee-eeiige voorkomen? Omdat een twee-eiige voortkomt uit een ovulatie met twee eicellen en het hebben van een ovulatie van twee eicellen dus erfelijk kan zijn in de vrouwelijke lijn?
Beetje vaag...snapt iemand wat ik bedoel?
quote:Op dinsdag 16 november 2010 15:15 schreef Takkembah het volgende:
Bij ons maakte het gewoon niet uit. Aan elk leeftijdsverschil hangen "nadelen", met twee kinderen wordt het altijd wel een "geregel". Ik heb zelf literatuur proberen te vinden om een weloverwogen keuze te maken. Maar we wilden graag een groot gezien, dus waarom lang wachten? Ik was hersteld (fysiek en psychisch), Alexa is "geaard", het kost allemaal geen moeite, dus why not.
En als de "wacht maar..."brigade niet komt, dan komt wel de "ja, met drie zoals bij ons is het pas echt druk, dat weet jij niet met 1 kind"brigade wel langsquote:Op dinsdag 16 november 2010 16:59 schreef huuphuup het volgende:
[..]
herkenbaar, helemaal
en ongevraagd advies hoort er idd een beetje bij. En het is toch nooit goed. Niet dat het dramatisch is hoor, maar er is altijd wel iemand die een andere mening heeft. Als je weer zwanger bent voor je eerste kind 1 is dan is het te snel, als er na 3 jaar nog geen tweede is dan is het verschil wel erg groot. 1 kind is sieluuug en meer dan 2 eigenlijk ook en álles is druk, maakt niet uit hoeveel je er hebt.
En als je het nog niet druk hebt dan komt de "wacht maar..." brigade
ene oor in, andere weer uit. Net als met de 'adviezen' hoe goedbedoeld ook over eten, slapen enz enz.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |