Claudia, volgens mij is er rond de eerste verjaardag ook ergens een sprongetje. Ik herken dat wel, dat zichzelf in de weg zitten-gedoetje.
Ik verbaas me er ook over hoeveel hij nu opeens slaapt. Veel beter! En dat zal deels te maken hebben met dat hij meer rust krijgt nu zijn broer naar school is, maar ik vind het wel heel typisch allemaal.
Op het kdv slaapt hij trouwens helemaal niet. Morgen neem ik een potje mee want anders krijgt hij gewoon geen warm eten meer op de kdv-dagen. Als ik dan thuis kom leg ik hem nl gelijk op bed want meestal valt hij op de fiets al in slaap, of hij is heel huilerig.Vaak wordt hij dan rond half 10 wakker omdat hij honger heeft. Heb nu al enige keren dan nog met hem aan tafel warm zitten eten. Beetje raar!
I'm so glamourous I piss glitter!