quote:Op zaterdag 19 mei 2012 17:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
Overigens ben jij een waardeloze fan. Just sayin'. Klagen over mensen die het echte Triggerfingerwerk niet kennen en dan zelf zeggen dat je maar 3 covers van ze kent
(voor de duidelijkheid: op hun vier albums staan opgeteld negen covers![]()
)
Vooruit, ik vergeef het jequote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Dan ben ik meer een waardeloze fan van andere bands omdat ik de nummers niet als cover herken. Heb die albums wel allemaal, maar ik bedoelde eigenlijk meer die waar ze nu allemaal mee in de populariteit zijn..
Jaquote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:16 schreef bloodymary1 het volgende:
Is het ook! Heb trouwens maar 3 albums van ze. Maar er is geloof ik nog een live-album of zo?
Ik vind dat hun live-geluid/power juist niet goed genoeg tot uiting komt op hun cd's.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
JaIk vind 'm niet zo heel goed, vind dat ze hun geluid nooit zo goed kunnen neerzetten live
Maar daar staan wel 5 covers op
Twee kanten van dezelfde medaillequote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:28 schreef MagicMedicine het volgende:
[..]
Ik vind dat hun live-geluid/power juist niet goed tot uiting komt op hun cd's.
Noem ze even zou ik zeggenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Dan ben ik meer een waardeloze fan van andere bands omdat ik de nummers niet als cover herken. Heb die albums wel allemaal, maar ik bedoelde eigenlijk meer die waar ze nu allemaal mee in de populariteit zijn..
quote:
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:27 schreef Skull-splitter het volgende:
Do ya en man down vind ik beiden wel super eigenlijk, Rihanna op Kashmir zetten.
Hier ben ik het totaal niet mee eens eigenlijk, ze zijn live juist supergoed omdat ze heel weinig nodig hebben om een bepaald muzikaal idee over te brengen. Kijk maar naar de I Follow Rivers cover.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:32 schreef Tchock het volgende:
[..]
Twee kanten van dezelfde medailleIk vind vooral dat ze een muur van geluid moeten creëren, omdat je nou eenmaal minder instrumenten tot je beschikking hebt dan in de studio, zonde. Dat gaat ten koste van de diversiteit en diepte die ze op de plaat wel hebben. Overigens zijn ze niet de enige band die er last van heeft: van Nirvana tot Green Day, bij vrijwel elke driemansband ontstaat dit probleem.
Andere bands met meer leden (bijvoorbeeld Queens of the Stone Age) slagen er beter in om hun studiogeluid op een podium neer te zetten. Dat heeft dus live ook mijn voorkeur
Maar je beseft toch ook wel dat die cover zo on-Triggerfinger is als maar kan?quote:Op zondag 20 mei 2012 03:16 schreef Merkie het volgende:
[..]
Hier ben ik het totaal niet mee eens eigenlijk, ze zijn live juist supergoed omdat ze heel weinig nodig hebben om een bepaald muzikaal idee over te brengen. Kijk maar naar de I Follow Rivers cover.
Uiteraard, ik ken Triggerfinger al van ver voordat ze wekelijks bij DWDD zaten, maar het zijn rasmuzikanten die bijna niks nodig hebben vind ikquote:Op zondag 20 mei 2012 03:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maar je beseft toch ook wel dat die cover zo on-Triggerfinger is als maar kan?DIT is Triggerfinger in zijn volle glorie:
Dit vind ik dan ook live wel weer ijzersterkMaar heb ze vorig jaar zelf gezien en viel me erg tegen.
Waarom noem je dan uitgerekend dát als voorbeeld?quote:Op zondag 20 mei 2012 03:23 schreef Merkie het volgende:
[..]
Uiteraard, ik ken Triggerfinger al van ver voordat ze wekelijks bij DWDD zaten, maar het zijn rasmuzikanten die bijna niks nodig hebben vind ik.
Omdat ze met theekopjes en een lege prullenbak een nummer 1 hit weten te scoren? Hun dynamiek is heel groot. Ze hebben echt niet meer mensen nodig.quote:Op zondag 20 mei 2012 03:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom noem je dan uitgerekend dát als voorbeeld?Het is juist zo mainstream en angelloos, staat in schril contrast met de energie die ze normaal live hebben.
Dat eerste ben ik met je eensquote:Op zondag 20 mei 2012 03:26 schreef Merkie het volgende:
[..]
Omdat ze met theekopjes en een lege prullenbak een nummer 1 hit weten te scoren? Hun dynamiek is heel groot. Ze hebben echt niet meer mensen nodig.
Heb je ze wel eens live gezien? Ze spelen de zaal zo makkelijk platquote:Op zondag 20 mei 2012 03:27 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat eerste ben ik met je eensEn hoho, ik zei niet dat ze extra mensen nódig hebben. Ik zei alleen dat wat ik er van gehoord heb, ik ze niet zo sterk vind live.
Ja, zoals ik net zei heb ik ze live gezien vorige zomer. Voor 'I Follow' en DWDD-recordings.quote:Op zondag 20 mei 2012 03:29 schreef Merkie het volgende:
[..]
Heb je ze wel eens live gezien? Ze spelen de zaal zo makkelijk plat. Is alleen wel moeilijker geworden met alle fans die alleen maar voor het TV-werk komen.
Voor zover ik net geteld heb vier op de studioalbums, 5 op Faders Up, minstens 4 niet officieel gereleased/daarbuiten. En de nieuwe Faders Up 2 heb ik nog niet bekekenquote:Op zondag 20 mei 2012 03:29 schreef Merkie het volgende:
[..]
Heb je ze wel eens live gezien? Ze spelen de zaal zo makkelijk plat. Is alleen wel moeilijker geworden met alle fans die alleen maar voor het TV-werk komen.
Ze hebben trouwens wel heel veel covers:
- Mercy
- Camaro
- Man Down
- I Follow Rivers
- Only Girl In The World
- Father Of Night
- Do Ya Think I'm Sexy
- En ik mis er vast nog wat
Voor Belgie jaquote:Op vrijdag 25 mei 2012 00:23 schreef Merkie het volgende:
Volgens mij zou Triggerfinger makkelijk het Songfestival winnen.
Ik zou het ze gunnen ook.quote:
Ik denk het niet. Als muzikale kwaliteit er iets toe deed was het vast niet zo'n ramp elk jaarquote:Op vrijdag 25 mei 2012 00:23 schreef Merkie het volgende:
Volgens mij zou Triggerfinger makkelijk het Songfestival winnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |