Cliffhanger is ook wat anders dan een open einde.quote:Op zaterdag 20 november 2010 14:57 schreef Sloggi het volgende:
Ik vond deel I van HP7 trouwens ook niet een echte cliffhanger hebben.
Dan moet je de boeken lezenquote:Op zaterdag 20 november 2010 15:38 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Cliffhanger is ook wat anders dan een open einde.
Open eindes hoeven van mij niet echt cliffhangers te hebben. Dan baal ik alleen maar heel erg dat ik niet weet hoe het afloopt. Doe dan maar gewoon een neutraal einde, zonder dat je nog midden in de actie zit.
Waarom zou dat niet mogelijk zijn?quote:Op zaterdag 20 november 2010 15:40 schreef Markachuuu het volgende:
[..]
Dan moet je de boeken lezen(als dat mogelijk is althans )
quote:Op vrijdag 19 november 2010 00:15 schreef Cara het volgende:
Redelijk goede film, maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Even terugkomend op de opmerking in de spoiler hierboven:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En op de tweede spoiler:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Daph_ op 20-11-2010 16:21:33 ]![]()
Netsplitter
![]()
#jesuisMasi![]()
Dat Boromir dood gaat is toch in boek 1 al?quote:Op zaterdag 20 november 2010 14:52 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Nee hoor. Boromir probeert de ring af te pakken, waarna Frodo vlucht. Vervolgens gaat Boromir terug naar de groep en gaan ze met z'n allen Frodo zoeken. Sam volgt Aragorn maar krijgt een ingeving en keert terug naar de rivier waar hij Frodo vindt. Samen vertrekken ze.
Einde boek twee. Begin boek drie: Aragorn hoort geschreeuw en de toeter van Boromir, rent die richting uit en vindt Boromir, Pippin en Merry zijn meegenomen.OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
Ga nou eens heen met je LOTR.quote:Op zaterdag 20 november 2010 16:11 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat Boromir dood gaat is toch in boek 1 al?Dit, dus.![]()
Ik doelde niet alleen op HP maar op boeken die zijn verfilmd in het algemeen.quote:Op zaterdag 20 november 2010 16:09 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Waarom zou dat niet mogelijk zijn?
Maar ik weet al wel hoe het verder gaat, heb spoilers gelezen.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 20 november 2010 16:09 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Even terugkomend op de opmerking in de spoiler hierboven:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En op de tweede spoiler:Ron en Harry zoenen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 20 november 2010 16:09 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Even terugkomend op de opmerking in de spoiler hierboven:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En op de tweede spoiler:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Haha, ik zat je post te lezen (terwijl ik zelf ook iets aan het typen was) en ik dacht echt van HUH.. Heb ik een gedeelte gemist ofzoquote:Op zaterdag 20 november 2010 16:21 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Oepsiets te snel getypt! Heb het aangepast
![]()
![]()
Oh, ik vroeg me nog iets af....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:06 schreef -Strawberry- het volgende:
Oh, ik vroeg me nog iets af....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:06 schreef -Strawberry- het volgende:
Oh, ik vroeg me nog iets af....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Netsplitter
![]()
#jesuisMasi![]()
Of lees het boek.quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:13 schreef -Strawberry- het volgende:
Oke, ik wacht het wel af in deel 2.
En Markachuuu snel de smiley veranderen hè, foei!
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
Ik heb hem gistermiddag gezien en ik vond hem onwijs goed weer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 16 december 2009 02:31 schreef Pingwingei het volgende:
heus waar de mensheid zal gebukt gaan onder Kimsywimsy's tirannie waar enkel ik boven sta, naast Kimsywimsy _O_![]()
Mensen die alleen de films kijken en niet de boeken lezen.Eigen schuld dat je het dan niet snapt.
Koel en donker bewaren![]()
Dat vind ik niet waar. Dat betekent gewoon dat de films het niet goed uitleggen. De film hoor je ook te begrijpen als je het boek niet hebt gelezen.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:09 schreef Guanabana het volgende:
Mensen die alleen de films kijken en niet de boeken lezen.Eigen schuld dat je het dan niet snapt.
En ik vond de films best goed te volgen.Sommige dingen worden in de volgende film pas duidelijk, maar dan is het niet zo vreemd dat je het als niet-boekenlezer nog niet alles begrijpt.
![]()
De hoofdlijn in de films is waarschijnlijk wel te volgen maar je mist een hoop achtergrondinformatie over karakters, plaatsen en voorwerpen. Door het weglaten van subverhaallijnen (begrijpelijk) en karakters in de films krijg je een ander beeld van ze. In het boek is er bijvoorbeeld meer achtergrondinformatie over Kreacher en begrijp je beter waarom hij zo is.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:29 schreef -Strawberry- het volgende:Dat vind ik niet waar. Dat betekent gewoon dat de films het niet goed uitleggen. De film hoor je ook te begrijpen als je het boek niet hebt gelezen.
En ik vond de films best goed te volgen.Sommige dingen worden in de volgende film pas duidelijk, maar dan is het niet zo vreemd dat je het als niet-boekenlezer nog niet alles begrijpt.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Je kunt niet alles uitleggen in de film. Dat is gewoonweg onmogelijk. Dat kunnen we er namelijk net zo goed 4 films van maken.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:29 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat vind ik niet waar. Dat betekent gewoon dat de films het niet goed uitleggen. De film hoor je ook te begrijpen als je het boek niet hebt gelezen.![]()
Voor de eerste paar films begrijp ik dat wel. Maar in deze film kunnen de makers er nauwelijks omheen: het verhaal is zó complex, dan moet je je er op een gegeven moment bij neerleggen dat voor een niet-boeken-lezer de films niet helemaal meer duidelijk zijn.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:29 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat vind ik niet waar. Dat betekent gewoon dat de films het niet goed uitleggen. De film hoor je ook te begrijpen als je het boek niet hebt gelezen.
Ik ben vandaag ook geweest en ik ebn er nog steeds niet goed over uit. Ik denk dat je inderdaad wat eerder gezegd is, deel 1 niet goed kunt beoordelen zonder deel 2 gezien te hebben. Dan pas kun je deze film in een breder perspectief plaatsen. Er worden zoveel lijntjes gelegd, zonder dat hier een einde op komt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I had a signature once. It was awful.![]()
Netsplitter
![]()
#jesuisMasi![]()
Dat stuk met Kreacher in het huis vind ik zoooooo jammer dat ze dat eruit gelaten hebben....quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:41 schreef Aether het volgende:
[..]
De hoofdlijn in de films is waarschijnlijk wel te volgen maar je mist een hoop achtergrondinformatie over karakters, plaatsen en voorwerpen. Door het weglaten van subverhaallijnen (begrijpelijk) en karakters in de films krijg je een ander beeld van ze. In het boek is er bijvoorbeeld meer achtergrondinformatie over Kreacher en begrijp je beter waarom hij zo is.OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
Wat wel erg jammer is, dat het in juli gewoon echt is afgelopen met Harry Potter.
Geen nieuwe films meer (na geen nieuwe boeken)![]()
![]()
Ik hoop echt dat de langbeloofde encyclopedie nog komt!quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:47 schreef IHVK het volgende:
Wat wel erg jammer is, dat het in juli gewoon echt is afgelopen met Harry Potter.
Geen nieuwe films meer (na geen nieuwe boeken)I had a signature once. It was awful.![]()
Inderdaad.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:29 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat vind ik niet waar. Dat betekent gewoon dat de films het niet goed uitleggen. De film hoor je ook te begrijpen als je het boek niet hebt gelezen.Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.![]()
Terwijl dat met een paar zinnen samen te vatten zou zijn.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:45 schreef Netsplitter het volgende:
Dat stuk met Kreacher in het huis vind ik zoooooo jammer dat ze dat eruit gelaten hebben....When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Niet alles, maar wel de belangrijkste dingen zo dat de hoofdlijnen wel begrijpelijk blijven.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:42 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Je kunt niet alles uitleggen in de film. Dat is gewoonweg onmogelijk. Dat kunnen we er namelijk net zo goed 4 films van maken.
[ Bericht 1% gewijzigd door -Strawberry- op 20-11-2010 20:59:07 ]![]()
Malfoy heeft trouwens een heel andere rol nu dan in de eerdere films.
Een stuk kleinere rol. Ik heb heel lang gedacht dat dat de hoofdlijn van het verhaal, naast die van uiteraard Voldemort, was. Maar nu heeft Snape meer het soort rol dat ik bij Malfoy had verwacht. Vind ik alles behalve erg trouwens. Snape is lekker freaky en complex.![]()
Netsplitter
![]()
#jesuisMasi![]()
Idd.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:53 schreef Aether het volgende:
[..]
Terwijl dat met een paar zinnen samen te vatten zou zijn.
Maar ook dat hij die knakker afrost met een pan.
Dat hele plan gebeuren om in het ministerie te komen had daar mooi in gepast...
Maar goed, wat weet ik er nou van.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
quote:Dat hoefde wat mij betreft niet echt uitgelegd te worden. Sprak nogal voor zich.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vond het wel duidelijk en ontroerend inderdaad.![]()
![]()
Harry Potter's Premiere on "60 Minutes"
J.K. Rowling spells out the secrets behind creating Harry Potter's magical world.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Op spotify staat ondertussen al de hele soundtrackquote:Op zaterdag 20 november 2010 15:00 schreef Markachuuu het volgende:
Ik heb even wat stukjes muziek uit de film opgezocht voor de liefhebbers :
'Random' achtergrondmuziek:
En de muziek uit de scene van Harry en Hermelien:
(vanaf circa. 4,45)
*zoekt nog even door*
![]()
![]()
Dat vind ik ook heel slecht gedaan bij het stuk van Kreacher.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:54 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Niet alles, maar wel de belangrijkste dingen zo dat de hoofdlijnen wel begrijpelijk blijven.![]()
Malfoy heeft niet echt meer een grote rol, alleen hij draagt wel heel veel bij in het tweede deel.quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:55 schreef -Strawberry- het volgende:
Malfoy heeft trouwens een heel andere rol nu dan in de eerdere films.
Een stuk kleinere rol. Ik heb heel lang gedacht dat dat de hoofdlijn van het verhaal, naast die van uiteraard Voldemort, was. Maar nu heeft Snape meer het soort rol dat ik bij Malfoy had verwacht. Vind ik alles behalve erg trouwens. Snape is lekker freaky en complex.![]()
![]()
Inderdaad erg jammer!quote:Op zaterdag 20 november 2010 20:45 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat stuk met Kreacher in het huis vind ik zoooooo jammer dat ze dat eruit gelaten hebben....![]()
Ik ben heel benieuwd.quote:Op zaterdag 20 november 2010 21:39 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Malfoy heeft niet echt meer een grote rol, alleen hij draagt wel heel veel bij in het tweede deel.![]()
In de films kwam wel duidelijk naar voren dat hij zich niet helemaal prettig voelt at the dark side.![]()
Whehe. Nee, hij voelt zich ook niet echt prettig aan die kant, dat komt ook in het tweede deel naar voren. Dat vond ik persoonlijk erg grappig (Ron!quote:Op zaterdag 20 november 2010 21:56 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd.![]()
In de films kwam wel duidelijk naar voren dat hij zich niet helemaal prettig voelt at the dark side.).
![]()
Ik denk dat het tijd wordt voor een knoeiharde Harry Potter marathon. HP 1,2 en 3 op de ene dag, en 4,5 en 6 op de andere dag... en dan vlak voor de nacht première van deel 2 even deel 1 ..![]()
Goed idee of wat..![]()
![]()
![]()
Prima ideequote:Op zaterdag 20 november 2010 22:40 schreef Markachuuu het volgende:
Ik denk dat het tijd wordt voor een knoeiharde Harry Potter marathon. HP 1,2 en 3 op de ene dag, en 4,5 en 6 op de andere dag... en dan vlak voor de nacht première van deel 2 even deel 1 ..![]()
Goed idee of wat..![]()
![]()
*stiekem al de eerdere films alweer aan het bekijken is*![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: