quote:ik heb eens een aanbod gekregen van iemand, en die wilde me met 4 a 5 van zijn vrienden verkrachten. De enigste reden dat ik het nooit echt gedaan heb is omdat ze bareback vroegen. Ze waren wel bereid zich te laten testen, maar heb het toch niet gedurfd. dit gezegd zijnde, ik denk er elke dag aan om er toch op in te gaan.
quote:Geil! mocht je erop in gaan heb ik ook wel interesse om samen met jou bruut verkracht te worden door die mannen. Dan hebben ze twee van die gore stukken neukvlees.
quote:kei goe. ik heb altijd al een geile zaadslet willen zijn, maar die stap heb ik nooit echt durven zetten alhoewel ik al 2 keer de kans gekregen heb. ik zou het veel minder erg vinden moest ik niet meer thuis wonen en werk hebben, omdat dan alle gevolgen enkel voor mij zouden zijn.
ik ben wel al een keer door iemand die ik ken gebarebacked (zonder zaadlozing). ik lag vastgebonden en was hulpeloos. dan dwong hij me om een goeie drol te draaien, bedekte zijn lul ermee, en dwong me hem schoon te zuigen.
quote:ja, ik op mijn beurt ben getrouwd.. maar toch wil ik ruige, ruwe en keiharde sex met mannen. Daarbij mag mijn genot volkomen worden genegeerd en ik alleen dienen als zaademmer, als neukgat.
http://verkrachtingsfanta(...)ver-verkracht-wordenquote:in mijn fantasieën geil ik er zelfs op als ze mij hun ziektes geven ook, maar in het echt ben ik wel heel wat voorzichtiger. maar moest het ooit mogelijk zijn zou ik liefst van al gewoon een gebruiksvoorwerp worden dat elke dag verkracht wordt, vernedert, als wc gebruikt en gefolterd, en elke dag volgespoten door het zaad van elke man die dat wilt.
Been there, done that.... nee dank jequote:Op zaterdag 13 november 2010 15:24 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik denk dat jij dat stiekem ook wel wil. Zo'n verkrachting.
Bij die vrouwen moet toch wel een ernstig steekje loszittenquote:Op zaterdag 13 november 2010 15:26 schreef Chriz2k het volgende:
Van het originele forum:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
http://verkrachtingsfanta(...)ver-verkracht-worden
als je een relatie hebt.. kan het opzich best kinky zijn.. vind ik dan toch weer wel. Maar goed.. dan moet de relatie echt onwijs goed zitten.. en geweldig goed klikken tussen beidequote:Op zaterdag 13 november 2010 15:28 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
Bij die vrouwen moet toch wel een ernstig steekje loszitten
Verkrachtingsfantasie schijn een vrij normale fantasie te zijn, bij vrouwen.quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:28 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
Bij die vrouwen moet toch wel een ernstig steekje loszitten
vertelquote:Op zaterdag 13 november 2010 15:29 schreef capricia het volgende:
[..]
Verkrachtingsfantasie schijn een vrij normale fantasie te zijn, bij vrouwen.
Ok nou ja dat kan. Geldt waarschijnlijk dan voor vrouwen die nooit een echte verkrachting hebben meegemaakt.quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:29 schreef capricia het volgende:
[..]
Verkrachtingsfantasie schijn een vrij normale fantasie te zijn, bij vrouwen.
quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:13 schreef liana het volgende:
Die lul was gigantisch, zeker 20 lang en 7 cm breed.
Ik dacht dat dat wel algemeen bekend was, dat veel vrouwen die fantasie hebben.quote:
Verkrachtingsfantasie lijkt me dan ook een contradictio in terminis. Als je het wilt, is het geen verkrachting meer, maar seks met een "onbekende" op een vrij heftige manier.quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:34 schreef snakelady het volgende:
Maar als je vraagt om een verkrachting is het toch geen verkrachting?
als je om geld vraagt, is het geen geld wou je zeggen?quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:34 schreef snakelady het volgende:
Maar als je vraagt om een verkrachting is het toch geen verkrachting?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
Dat is natuurlijk een vreemde vergelijking.quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:37 schreef Onnoman het volgende:
[..]
als je om geld vraagt, is het geen geld wou je zeggen?
uhmmm
Een fantasie inderdaad, maar fantasien zijn niet altijd leuk als ze werkelijkheid worden.quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:36 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat wel algemeen bekend was, dat veel vrouwen die fantasie hebben.
vrouwen en fantasie over verkrachting
je kan toch doen alsof?quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:41 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk een vreemde vergelijking.
Ik zie het eerder zo, iemand die er om gevraagd te worden om geslagen en vernederd te worden ( sm) wordt niet mishandeld.
Aangezien er goedkeuring is.
Verkrachting is dat je tot seksuele handelingen wordt gedwongen die je niet wil doen, onvrijwillig dus.
Vraag je om een verkrachting dan is het vrijwillig, dus is het geen verkrachting maar gewoon ruige seks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |