Je zit nogal in het verkeerde topic geloof ik, maar: dezequote:Op maandag 4 april 2011 16:24 schreef infp2009 het volgende:
Zeg: wat is nou een goede EXIF-plugin voor Chrome?
Pfft, slowchat toch? Kan altijdquote:Op maandag 4 april 2011 16:28 schreef Omniej het volgende:
[..]
Je zit nogal in het verkeerde topic geloof ik, maar: deze
Te gek! Als ik zelf iets kan regelen om werk uit handen te nemen moeten jullie het maar zeggen. Ze zijn een beetje onduidelijk over die photo pass; daar geven ze geen datum voor.quote:Op maandag 4 april 2011 17:44 schreef MissBliss het volgende:
Je staat op de lijst met GroezrockWat een leuk tijdstip voor aanvragen zeg
Als ik het zo lees vraag ik me trouwens wel af of hetzelfde bedoeld wordt met een press pass en een photo pass..
Moet je wel om 11:58 dit topic checken!quote:Op maandag 4 april 2011 17:50 schreef MissBliss het volgende:
Je kan me die dag nog een reminder sturen
Ow ja, nu zie ik hetquote:Op maandag 4 april 2011 17:17 schreef MissBliss het volgende:
Dit is geen slowchat, hier worden aanvragen gedaan voor FOK!fotografen
De slowchat is hier: FOT SC #215 Lekker rijden op de moter 14.gif
Ook ff ge'PM'ed:quote:Op maandag 4 april 2011 17:59 schreef MissBliss het volgende:
Je mag ook pm-en
Nou ja, ik heb de datum genoteerd dus het moet wel lukken denk ik.
Ons is FOK!quote:Op donderdag 28 april 2011 00:04 schreef Forno het volgende:
Wat houdt dat precies in Ynske, en wie is 'ons'? Gewoon op de bonnefooi erheen en klikken? Op zich lijkt Assen me wel leuk, woon zelf in groningen. Reiskosten, press pass? Moet je dat zelf regelen?
Lama, heb de OP gelezen.
North sea jazz al geregeld?;)quote:Op donderdag 28 april 2011 07:18 schreef Ynske het volgende:
[..]
Ons is FOK!
wij regelen de accreditatie, jij kunt foto's gaan maken, en die komen dan in de reportage op de Frontpage
Assen is idd nog open, heb je even een linkje van je portfolio voor me?quote:Op vrijdag 29 april 2011 10:24 schreef Forno het volgende:
Lijkt me leuk om op 5 mei in Assen te fotograferen.
Zou dan de eerste keer concertfotografie zijn. Ik heb onlangs een musicalavond in een theater gefotografeerd wat prima is gegaan. Is de optie Assen nog open?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |