abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_88640859
Heb 2 weken geleden een nieuwe camera gekocht (ben van sony naar canon overgestapt): de 550d met 18-135mm en 50mm prime (en nu nog eent telelens, ben tussen 70-200 f4 of f2.8 non-is aan het kiezen, het bekende dilemma dat vele anderen ook hebben gehad). Nu zit ik wel nog middelbare school dus heb niet echt héél veel tijd, maar heb toch in het weekend een vriend die skateboard zitten fotograferen met 2 flitsers en een draadloze trigger set. Ben ook even naar veldje gegaan, toevallig kwam k daar een hond tegen en heb met de 50mm 1.8 een foto van gemaakt.

Heb ze in een fade slideshow op mn nieuwe site layout (nog niet online) geplaatst, dus heb gewoon wat screenshots gemaakt van de foto's op de site.

Al deze foto's zijn in raw geschoten dus wel nog beetje in lightroom aangepast qua witbalans, maar verder compleet origineel (behalve de auto waar k had meegedraaid, daar heb ik in photoshop met content aware het kenteken verwijdert :P ).

Ik moet wel benadrukken dat ik echt nog een beetje aan het klungelen en aan het experimenteren ben en dat over een tijdje wel betere pogingen zullen komen :) .

Achja, foto's zeggen meer... :P







Ben benieuwt wat jullie er van vinden en vooral wat ik beter kan doen :D .

Trouwens: ik vind inderdaad dat de 50mm 1.8 een (geweldige/lichte/kleine/goedkope) lens is waar je (zoals vele op fok zeggen) veel mee leert. Je doet niet gewoon even inzoomen maar je gaat echt de juiste afstand en hoek zoeken :D . Had voor 100 euro niet zo'n goede lens verwacht (alleen is de bouw wat minder, veel plastic, en bijna tegen het té kleine aan, maar de lens hood compenseert dat gevoel al weer).

[ Bericht 5% gewijzigd door Susteren op 12-11-2010 17:15:53 ]
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')
pi_88642110
op deze manier zijn ze erg klein en moeilijk te beoordelen. Ik ben even zo vrij om er twee van je wat groter erop te zetten ;)





Als je site nog niet werkt kun je natuurlijk wel een paar fotoos op flickr/picasa/etc zetten op goed formaat dat ze wel te beoordelen zijn. ;)
pi_88642342
Dankje, maar dat is nou juist het probleem ;( :

Heb de sd kaart geformatteerd maar ben vergeten de raw files op pc te zetten :')

Maar dit zijn de jpeg foto's:








:)
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')
  vrijdag 12 november 2010 @ 18:26:24 #4
35662 Heintje
Gears of War.
pi_88642650
Je zegt met lightroom te werken en vergeten foto's van je kaartje te kopieren.
Hoe werk jij dan met lightroom? Voor zover ik weet is het kopiëren (importeren) het eerste wat je doet.
Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
pi_88642680
oh jah, dan moet het nog ergens op mn pc staan :) .

ben net met lightroom begonnen, dus snap het nog niet echt goed :P .

Eerst gewoon met ps (camera raw).
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')
  vrijdag 12 november 2010 @ 18:38:04 #6
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_88642929
Anders gebruik je voortaan de direct link ipv forum link rotzooi.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
pi_88643674
Oke, zal ik volgende keer doen ;)
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')
pi_88649882
Sorry hoor, maar dit is niet te beoordelen. Ik ga echt niet naar een of andere stronttrage Imageshack website zitten surfen om daar nog op een vergroting te moeten klikken en weet ik veel wat.

Gebruik gewoon even een fatsoenlijke imagehost en plaats de foto's direct tussen [img] tags als je het mensen hier een beetje makkelijk wilt maken en je graag een reactie wilt.

Zo in de iniemienie plaatjes ziet de eerste foto er in ieder geval best wel cool uit.
pi_88650738
die skateborder in de lucht ziet er rete strak uit iig! misschien een beetje overbelicht op zijn bovenlichaam, maar dan sta ik wel in de zeikmodus!!! voor de rest topplaatje!
Sla niet, Prei wel
  zaterdag 13 november 2010 @ 00:05:27 #10
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_88658453
Mja, dit gaat zo niet werken. Begin eerst maar eens met de foto's te uploaden bij een fatsoenlijke imagehost. Tinypic ofzo, geen :r imageshack :r .

Dan nog even een nummertje boven de foto's, dat maakt het commentaar geven wat makkelijker. Lijkt me 't makkelijkste om dat in een nieuw topic te doen.
Huilen dan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')