Afstand tussen router/ media player is 2-3 meter (van meterkast tot woonkamer)quote:Op zaterdag 13 november 2010 20:37 schreef FredvZ het volgende:
Je kan dan net zo goed de playon HD nemen, die heeft standaard wifi.
Wat is de afstand tussen je router en de plek waar je stream media player moet komen?
Hoe snel is je wifi?
Is de pc waar de content vandaan moet komen ook draadloos?
Overigens, wat Xaobotnik zegt in dat andere topic, dat het wel kan wireless. Dat kan ook wel, maar dan moet de hardware die je hebt al goed zijn. Zo niet, dan kun je die natuurlijk altijd aanschaffen, maar dan wordt het wel weer een ander kostenplaatjequote:Op maandag 15 november 2010 10:07 schreef PiRANiA het volgende:
Hee, je noemde mijn topic. Ik zat eerst ook aan draadloss te denken, maar toch maar niet gedaan. Wireless 1080p streamen gaat toch niet werken. (wat de psoter boven me al zegt).
Dus kabeltje getrokken en die WD TV HD Live gekocht, erg tevreden, gebruik hem ieder weekend.
HAha ja, bijna instant gestopt met DVDquote:Op maandag 15 november 2010 10:15 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Overigens, wat Xaobotnik zegt in dat andere topic, dat het wel kan wireless. Dat kan ook wel, maar dan moet de hardware die je hebt al goed zijn. Zo niet, dan kun je die natuurlijk altijd aanschaffen, maar dan wordt het wel weer een ander kostenplaatjeen dat voor 2/3 meter. Ik zou zeggen van 'das een kwestie van een gat boren'.
edit:
Hey, je hebt ook een WD aangeschaft zie ik. Ik gebruik 'm ook heel veel. Ik heb 'm op 2e Kerstdag 2009 gekocht voor iets van 120 of 129 euro. Beste investering sinds tijden. Ben je ook afgestapt van de dvd en overgegaan naar .mkv?
Ik heb geen high tech apparatuur, alleen een Core 2 duo overclockt op 2x 3ghz .quote:Op maandag 15 november 2010 10:06 schreef CoolGuy het volgende:
1080p ga je niet fatsoenlijk gestreamed krijgen draadloos, tenzij je een wireless N netwerk hebt liggen, maar dat betwijfel ik. Het _kan_ wel, maar dan moet je wel high end wireless apparatuur hebben liggen. Ik vermoed dat jij dat niet hebt (maar ik kan er naast zitten!).
Dus, dat wireless is leuk als je divx wil streamen, maar ik zie dat niet gebeuren met HD content, al zeker niet als je .m2ts files wil streamen, wat meestal gewoon volledige blu rays zijn van 35 gig ofzo, met een hoge bitrate, dat zie ik wireless echt niet gebeuren.
Met geen mogelijkheid kabel leggen...want? Een kabel leggen kan vrijwel altijd, alleen soms is het gewoon wat meer werk, en dan is wireless 'makkelijker', maar dan kun je geen HD content kijken. Ik zie dat de afstand tussen de MP en de router 2/3 meter is, en jij gaat mij vertellen dat je dat niet bekabeld krijgt..?
Ja, ik had zelf in je topic geantwoord en kwam tot het idee om te streamen ,quote:Op maandag 15 november 2010 10:07 schreef PiRANiA het volgende:
Hee, je noemde mijn topic. Ik zat eerst ook aan draadloss te denken, maar toch maar niet gedaan. Wireless 1080p streamen gaat toch niet werken. (wat de psoter boven me al zegt).
Dus kabeltje getrokken en die WD TV HD Live gekocht, erg tevreden, gebruik hem ieder weekend.
Beetje jammer dat je nu niet aan geeft waarom je geen kabel kunt leggen? Want je zegt 'met geen mogelijkheid' maar dat lijkt me niet waar.quote:Op maandag 15 november 2010 11:19 schreef Stephan1237 het volgende:
Bedankt voor jullie antwoorden
[..]
Ik heb geen high tech apparatuur, alleen een Core 2 duo overclockt op 2x 3ghz .
De router staat in de meterkast op de gang. Waar de mediaplayer komt de staan is in het kastje onder de tv. Er zit tussen de router/mp een deur (even een paint gemaakt)
[ afbeelding ]
Zoals jullie zeggen gaat het niet makkelijk, dan valt mijn keuze van wireless af. Dan zit ik te denken aan een mediaspeler met Hard-disk die ik zo aan mijn pc kan pluggen om content erop te zetten. Ik ga daarvoor even verder zoeken maar als jullie nog ideeën hebben
[..]
Ja, ik had zelf in je topic geantwoord en kwam tot het idee om te streamen ,
Blijkbaar niet voor TS, want die wil per se geen kabel trekken, terwijl dat, als ik die tekening van zijn situatie zo zie, het niks voorstelt om een kabel te trekken. Hij zal dan wel een gat moeten boren, want hij zal uit de meterkast moeten komen met die kabel. Kan ie 2 dingen doen. Of een kabel door de muur heen, wat dan 2 gaten kost, nl 1 van de meterkast naar de gang, en dan nog 1 van de gang naar de kamer. Of 1 door de vloer naar de kruipruimte, en dan nog 1, bij de tv, door de vloer, zodat de kabel terug naar boven kan.quote:Op maandag 15 november 2010 11:35 schreef PiRANiA het volgende:
USB doe je inderdaad niet. Ik heb zelf een prahtige home-cinema-set met USB, maar dat doe je gewoon niet, dit is veel makkelijker.
Oh ja sorry ,quote:Op maandag 15 november 2010 11:27 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Beetje jammer dat je nu niet aan geeft waarom je geen kabel kunt leggen? Want je zegt 'met geen mogelijkheid' maar dat lijkt me niet waar.![]()
Overigens allemaal leuk en aardig, maar als jij een harddisk koopt, en je wil die volzetten met data, dan ga je dat niet grappig vinden via USB hoor. En het hele tijd op en neer slepen met dat ding gaat je na 2x ook tegen staan "oh, ik ben deze film nog vergeten' en hop, weer terug.
Ik heb geen kruipruimte en ik zie mezelf nou ook niet echt boren want dan zie je weer een gat zitten in de muur/meterkastquote:Op maandag 15 november 2010 11:39 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Blijkbaar niet voor TS, want die wil per se geen kabel trekken, terwijl dat, als ik die tekening van zijn situatie zo zie, het niks voorstelt om een kabel te trekken. Hij zal dan wel een gat moeten boren, want hij zal uit de meterkast moeten komen met die kabel. Kan ie 2 dingen doen. Of een kabel door de muur heen, wat dan 2 gaten kost, nl 1 van de meterkast naar de gang, en dan nog 1 van de gang naar de kamer. Of 1 door de vloer naar de kruipruimte, en dan nog 1, bij de tv, door de vloer, zodat de kabel terug naar boven kan.
Dat is overigens wat ik zelf heb gedaan. Kabel door de kruipruimte. Werkt prima. Maar ja, bij TS kan er met geen mogelijkheid een kabel gelegd worden blijkbaar.
Een kabel door de kamer?! Nee. die leg je natuurlijk netjes langs de muur in een kabelgoot of je gaat door de kruipruimte he. Dan boor je een gat in je meubel he. Of zitten daar geen ruimtes met deurtjes in? Zo wel, wat staat daar dan in? Geen enkel apparaat met een stekker of met een draad? Dat is dus geen kwestie van kunnen, maar willen.quote:Op maandag 15 november 2010 11:39 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Oh ja sorry ,
De tv staat in een grote tvmeubel/kast . Onder de tv staat zoals gezegd een mediaplayer. Er zit geen opening bij de achterkant van deze grote tvmeubel kast. En om nou met een kabel midden door de kamer te laten leggen waar je makkelijk over struikelt.
Maar ik heb er helemaal geen moeite mee, ik doe al sinds juli 2009 met een externe harddisk de content in mijn BD370 stoppen maar die harddisk/BD370 scheid er soms mee uit als je net op een spannend stukje zit van een film .
Daarom zit ik nu te denken aan http://tweakers.net/price(...)0gb.html#tab:reviews
Ja, als je boort heb je een gat ja. Dat klopt. Maar daar hebben ze afwerkmaterialen voor bedacht en zo he.quote:Op maandag 15 november 2010 11:39 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Ik heb geen kruipruimte en ik zie mezelf nou ook niet echt boren want dan zie je weer een gat zitten in de muur/meterkast![]()
Toen ik hier kwam wonen zo 15 jaar geleden kocht ik de tvmeubel voor de tv , eerst alle kabels getrokken, toen een klein openingetje gemaakt achterin de tvmeubel zodat de antenne en een stekkerblok er door heen konden . Toen alle bekabeling er lag de tv meubel tegen de muur aangeschoven en zo de tv in de tvmeubel gezet. De kabel van de toekomstige mediaplayer kan tot de tvmeubel komen maar niet verder want de tvmeubel staat potdicht/muurvast tegen de muur .quote:Op maandag 15 november 2010 11:43 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Een kabel door de kamer?! Nee. die leg je natuurlijk netjes langs de muur in een kabelgoot of je gaat door de kruipruimte he. Dan boor je een gat in je meubel he. Of zitten daar geen ruimtes met deurtjes in? Zo wel, wat staat daar dan in? Geen enkel apparaat met een stekker of met een draad? Dat is dus geen kwestie van kunnen, maar willen.
Kijk als je toch gaat lopen kutten met op en neer rennen met hdd of wat dan ook dan maakt t al helemaal niks uit wat voor speler je koopt. Dan zou ik gewoon lekker aan de gang gaan met een externe USB hdd, want als dat ding ingebouwd zit in de speler kun je elke keer met de hele speler gaan rennen.
Maar dit is wel een ontzettend knullige oplossing als je 't mij vraagt.
Je creert hier zelf problemen dus die zul je zelf op moeten lossen. Het is aan te raden om voor bekabeld te gaan omdat wifi 9 van de 10 keer te traag is. Hoe je die kabels dan zou trekken los je zelf maar op.quote:Op maandag 15 november 2010 11:49 schreef Stephan1237 het volgende:
Toen ik hier kwam wonen zo 15 jaar geleden kocht ik de tvmeubel voor de tv , eerst alle kabels getrokken, toen een klein openingetje gemaakt achterin de tvmeubel zodat de antenne en een stekkerblok er door heen konden . Toen alle bekabeling er lag de tv meubel tegen de muur aangeschoven en zo de tv in de tvmeubel gezet. De kabel van de toekomstige mediaplayer kan tot de tvmeubel komen maar niet verder want de tvmeubel staat potdicht/muurvast tegen de muur .
Je bent problemen aan 't maken waar geen problemen zijn. Want eerst is 't dat er geen gat in het meubel zit, en daarna zit er wel een gat in waar zelfs een stekkerblok doorheen kan. Het is een schuifbaar meubel, dus dat kan ook 2 mm van de muur af. Als je de kabel over de plint laat lopen zit daar hoe dan ook al iets van een opening, aangezien het meubel misschien tegen de plint aangeschoven staat, maar net boven de plint raakt het meubel de muur niet, dus daar zit een gleuf ter dikte van de plint.quote:Op maandag 15 november 2010 11:49 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Toen ik hier kwam wonen zo 15 jaar geleden kocht ik de tvmeubel voor de tv , eerst alle kabels getrokken, toen een klein openingetje gemaakt achterin de tvmeubel zodat de antenne en een stekkerblok er door heen konden . Toen alle bekabeling er lag de tv meubel tegen de muur aangeschoven en zo de tv in de tvmeubel gezet. De kabel van de toekomstige mediaplayer kan tot de tvmeubel komen maar niet verder want de tvmeubel staat potdicht/muurvast tegen de muur .
Jij gaat voor hem even bepalen wat zijn voorkeuren zijn.....quote:Op maandag 15 november 2010 11:56 schreef CoolGuy het volgende:
Je bent problemen aan 't maken waar geen problemen zijn. Want eerst is 't dat er geen gat in het meubel zit, en daarna zit er wel een gat in waar zelfs een stekkerblok doorheen kan. Het is een schuifbaar meubel, dus dat kan ook 2 mm van de muur af. Als je de kabel over de plint laat lopen zit daar hoe dan ook al iets van een opening, aangezien het meubel misschien tegen de plint aangeschoven staat, maar net boven de plint raakt het meubel de muur niet, dus daar zit een gleuf ter dikte van de plint.
En dan heb je ook nog de antennekabel. Zit de aansluiting waar de antennekabel het huis binnen komt achter dat tv meubel?
En dan gewoon op en neer lopen met die HDD oid?quote:Op maandag 15 november 2010 22:35 schreef Stephan1237 het volgende:
Ik heb besloten deze te kopen
http://www.bol.com/nl/p/c(...)009717897/index.html
Met een 1Tb externe harddisk
Doe ik al maanden en werkt perfectquote:Op dinsdag 16 november 2010 00:49 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
En dan gewoon op en neer lopen met die HDD oid?
Ik zal er eens naar kijkenquote:Op maandag 15 november 2010 22:42 schreef KomtTijd... het volgende:
Bij de aldi hebben ze dit apparaat voor 40 euro: http://www.teknihall.be/index.php?id=794&L=1
Succes ermee.quote:Op dinsdag 16 november 2010 10:20 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Doe ik al maanden en werkt perfect
[..]
Dit apparaat heeft geen ingebouwde wireless functionaliteit en geen ingebouwde hdd.quote:Ik zal er eens naar kijken
Dit zie ik en via tweakers kom ik veel negatieve dingen tegen , dus no go voor dat apparaatquote:Op dinsdag 16 november 2010 10:34 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Succes ermee.
[..]
Dit apparaat heeft geen ingebouwde wireless functionaliteit en geen ingebouwde hdd.
mja, en jij wil een hdd ingebouwd hebben waardoor je dus met de hele speler steeds moet gaan sjouwen? Kun je beter een klein kastje kopen waar je met USB een externe hdd aan kunt hangen, maar dan hoef je iig niet een grotere speler mee te zeulen.quote:Op dinsdag 16 november 2010 13:07 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Dit zie ik en via tweakers kom ik veel negatieve dingen tegen , dus no go voor dat apparaat
Wanneer dit gewoon voor je werkt, is dat natuurlijk prima. Al vind ik het een beetje uit de tijd.:)quote:Op dinsdag 16 november 2010 10:20 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Doe ik al maanden en werkt perfect
Deze heb ik al al zo'n 12 maanden bevalt top, heb hem natuurlijk wel aan gigibit kabel liggen.quote:Op maandag 15 november 2010 22:35 schreef Stephan1237 het volgende:
Ik heb besloten deze te kopen
http://www.bol.com/nl/p/c(...)009717897/index.html
Met een 1Tb externe harddisk
Verrek je hebt gelijk! Stream trouwens bijna nooit maar zet alles gewoon over.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:04 schreef Xaobotnik het volgende:
Gigabitkabel geeft geen nut wanneer dat ding gewoon een 10/100 ethernetaansluiting heeft. Dus daar heb je dus niet echt voordeel van. Sowieso heb je die bandbreedtje van die Gigabitkabel ook niet nodig wanneer je aan het streamen bent. Het is alleen handig bij het overkopiëren van bestanden.
Geweldig ! Heb zelf de versie zonder harde schijf. Heb een beetje dezelfde situatie als jij. Tv meubel in de woonkamer. Heb nu de ac Ryan aangesloten met een USB kabel. 1/2/3 keer in de week download ik alle nieuwe HD films en sluit dan de ac Ryan aan op mijn pc. Trek alles snel binnen, werkt perfectquote:Op maandag 15 november 2010 22:35 schreef Stephan1237 het volgende:
Ik heb besloten deze te kopen
http://www.bol.com/nl/p/c(...)009717897/index.html
Met een 1Tb externe harddisk
Via google kwam ik erachter dat die envivo niet zo goede mediaplayer is, maar bedankt voor het zeggenquote:Op woensdag 17 november 2010 00:33 schreef joepie91 het volgende:
Bij de Aldi heb je de Envivo player (dit is een rebranded MSI net als de PlayOnHD!) voor 80 a 90 euro, ben even de precieze prijs kwijt. Via de fabrikant kun je voor 25 euro een wireless dongle met Realtek-chipset bestellen (deze werkt met de n-standaard). Je router/modem moet dan wel 502.11n ondersteunen (anders heb je niet genoeg bandbreedtte en kun je alleen lagere kwaliteit video's streamen). Verder heeft dat ding dus ook nog twee USB-poorten (waarvan je er dan dus 1 gebruik door de dongle).
Mooi dingetje, en volgens mij voldoet 'ie aan je eisen.
EDIT: Volgens mij precies hetzelfde als de PlayOnHD! die je in de OP noemde, maar dan net wat goedkoper. Wel 3 jaar garantie via de Aldi geloof ik.
Goed om een positieve review te horen ,bedanktquote:Op woensdag 17 november 2010 01:09 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Geweldig ! Heb zelf de versie zonder harde schijf. Heb een beetje dezelfde situatie als jij. Tv meubel in de woonkamer. Heb nu de ac Ryan aangesloten met een USB kabel. 1/2/3 keer in de week download ik alle nieuwe HD films en sluit dan de ac Ryan aan op mijn pc. Trek alles snel binnen, werkt perfectAls de schijf weer vol is sluit ik hem weer op de ac Ryan aan.
Tip: download BBC South Pacific,Life en Super Swarm. Bij elkaar zo'n 140gb maar zo ongelovelijk mooi!
Wat de verbinding is van je internetlijn is in dit geval niet belangrijk. De snelheid van je wireless netwerk dat achter de router (en dus ook achter de modem) ligt is van belang bij het wel of niet flawless kunnen streamen van 1080p content..quote:Op donderdag 18 november 2010 13:14 schreef stoeltafel het volgende:
Hoe doe je dat dan ? Pc naar ps3? Heb gelezen dat een 1080p bijna nooit lukt. Je moet een snelle router nodig maar zou gaan voor de AC Ryan. Weet niet wat je verbindig is maar ik heb 60mbit dan haal ik een dvd van 4gb binnen 10min binnen.
Verder laat ik de AC Ryan aan me receiver zitten en de harde schijf zet ik 2 keer in de week vol met films
Een paar tientjes kost zo'n kabel echt niet. En als TS een crappy router heeft, is het ook maar de vraag of het goed gaat werken. Verder kun je voor de prijs van de C-200 ook wel een goedkopere oplossing vinden die voor TS ook prima is. Vergeet overigens niet dat WiFi op de C200 optioneel is. Daar betaal je dus zo'n 60 euro extra voor.quote:Op donderdag 18 november 2010 14:48 schreef Ikzanik het volgende:
TS is te lui om even een kast te verschuiven en een kabel te leggen.
Maar dan heb ik wel een Wifi oplossing voor hem.
De Popcorn Hour C-200. Kan-ie via Wifi de zooi op de harddisk zetten en dan vanaf de harddisk spelen, zonder dat het te traag is.
Kost wat, maar dan spaar je toch een kabeltje van een (paar) tientje(s) uit.
Hoeveel heb je er voor betaald?quote:Op donderdag 18 november 2010 16:45 schreef Mattt het volgende:
[ afbeelding ]
+
[ afbeelding ]
+
[ afbeelding ]
Hiermee stream ik draadloos een full HD 1080p film zonder problemen.
Het is gewoon even wat proberen met de channel settings en frequenties.
ps: wdtv staat beneden op een plasma, de pc staat een verdieping hoger.
De prijs van de kabel is afhankelijk van de lengte, reken arbeidsloon van TS voor het moeilijke gatenboren en verslepen van kasten enzo...quote:Op donderdag 18 november 2010 15:25 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Een paar tientjes kost zo'n kabel echt niet. En als TS een crappy router heeft, is het ook maar de vraag of het goed gaat werken. Verder kun je voor de prijs van de C-200 ook wel een goedkopere oplossing vinden die voor TS ook prima is. Vergeet overigens niet dat WiFi op de C200 optioneel is. Daar betaal je dus zo'n 60 euro extra voor.
Terwijl TS een wifi-oplossing wil. Daar ging je immers op in.quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:01 schreef Ikzanik het volgende:
De prijs van de kabel is afhankelijk van de lengte, reken arbeidsloon van TS voor het moeilijke gatenboren en verslepen van kasten enzo...[/quote[ Zit je nòg niet aan een paar tientjes.
[quote]Ik geef ook aan dat het wat kost. Ik heb nergens gezegd dat Wifi standaard is, ik heb gezegd dat het mogelijk is.
Zo slecht dat ik het inderdaad niet begreep.quote:Maar ik zal speciaal voor jou uitleggen dat deze post ironisch bedoeld was
Volgens mij heeft TS niets over tijd of geld gezegd.quote:omdat TS overduidelijk voor een dubbeltje op de eerste rij wil zitten, en kwaliteit wil zonder er tijd en/of geld in te stoppen.
Ik weet dat er in het verleden veel negatiefs is geweest over de firmware... maar ik heb er nu al een tijdje zelf een, en heb er eigenlijk helemaal geen problemen mee. Ding werkt echt perfect. Schijnt ook dat de firmwareproblemen al een tijdje opgelost zijn.quote:Op donderdag 18 november 2010 12:35 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Via google kwam ik erachter dat die envivo niet zo goede mediaplayer is, maar bedankt voor het zeggen
[..]
Goed om een positieve review te horen ,bedankt
Nieuwsgroepen met abonnementquote:Op zaterdag 20 november 2010 12:01 schreef stoeltafel het volgende:
Goede keus ! En nu vol stampen dat ding. Hoe download je ? Torrents of via nieuwsgroepen ? Laatste gaat veel sneller !
Of gewoon MegaUpload i.c.m. FreeRapid... gaat echt bijzonder snel. Had hier in een uurtje zo'n 4GB binnengetrokken... op de maximale snelheid van m'n internetverbinding.quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:01 schreef stoeltafel het volgende:
Goede keus ! En nu vol stampen dat ding. Hoe download je ? Torrents of via nieuwsgroepen ? Laatste gaat veel sneller !
Sorry maar een uurtje is toch niet snel? Ik heb een film van 4gb binnen 8 tot 10min binnen.quote:Op zondag 21 november 2010 15:49 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Of gewoon MegaUpload i.c.m. FreeRapid... gaat echt bijzonder snel. Had hier in een uurtje zo'n 4GB binnengetrokken... op de maximale snelheid van m'n internetverbinding.
1,1 MB/s als je uit gaat van een uur. Dat is denk ik wat de gemiddelde verbinding in Nederland als max heeft, denk ik.quote:Op zondag 21 november 2010 18:22 schreef stoeltafel het volgende:
Sorry maar een uurtje is toch niet snel? Ik heb een film van 4gb binnen 8 tot 10min binnen.
Zoals ik al zei, de maximale snelheid van m'n internetverbinding. En Usenet is allemaal heel leuk, maar als je een provider met een beetje retentie wilt, moet je er toch voor betalen... bovendien is Usenet wat mij betreft toch wat te chaotisch.quote:Op zondag 21 november 2010 18:22 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Sorry maar een uurtje is toch niet snel? Ik heb een film van 4gb binnen 8 tot 10min binnen.
Dus dan kan je op dezelfde avond nog een film uitkiezen
Verder hebben nieuwsgroepen zoveel meer voordelen
100% snelle snelheid
Alle films in verschillende kwaliteit
Je weet wat je download via ftd
Veel Nederlandse tijdschriften
Wat zegt dit? Die 1080p films kun je ook gewoon over torrents binnenhalen. En je verbinding wordt niet sneller wanneer je via usenet gaat downloaden. Als het maximum 1 MB/s is, dan is dat het maximum.quote:Op maandag 22 november 2010 01:52 schreef stoeltafel het volgende:
Waarom chaotisch ?
Kwaliteit kost iets, met jou verbinding 5 euro per maand.
Verder is bij beide het aanbod groot maar megaupload lijkt mij beperkt voor grote bestanden.
Download bijna alles in 1080P, films van 50gb maar ieder zijn keus.
Genoeg grote bestanden die gesplitst op Megaupload staan... en als je dus iets als FreeRapid gebruikt is dat geen probleemquote:Op maandag 22 november 2010 01:52 schreef stoeltafel het volgende:
Waarom chaotisch ?
Kwaliteit kost iets, met jou verbinding 5 euro per maand.
Verder is bij beide het aanbod groot maar megaupload lijkt mij beperkt voor grote bestanden.
Download bijna alles in 1080P, films van 50gb maar ieder zijn keus.
Noem eens iets? Ben wel benieuwd. Dat zijn immers mooie docu's altijd. Maar ook die zijn voor zover ik ze heb gezocht gewoon te vinden voor max 14 GB. 1080p en DTS.quote:Op maandag 22 november 2010 18:04 schreef stoeltafel het volgende:
Films van BBC zijn altijd rond de 50/60GB
Met private trackers heb je gewoon volledige snelheid.quote:Heb te lang Torrents gedownload maar vaak ruk verbinding.
Je hoeft niet te uploaden natuurlijk, alleen bij private trackers.quote:Het is illegaal ivm uploaden maar ieder zijn keus.
Enkel het niet hoeven uploaden is een voordeel. De snelheid bij torrents is prima.quote:Maar mensen met een hoge snelheid kunnen toch beter downloaden via nieuwsgroepen ivm de snelheid.
Dan heb je dus gewoon de BD gedownload. Dat kan veel kleiner. Met dezelfde kwaliteit.quote:Op maandag 22 november 2010 21:24 schreef stoeltafel het volgende:
BBC Life is 60gb
BBC South Pacific is 50gb
Migrations van NG is 45GB
Avatar was ook 50GB
Zoek er niet precies op maar deze van 1080P waren zo groot.
Vind het prima want de kwaliteit is super en heb 1 schijf van 1TB
Ik vind het ook niet ideaal. Maar die 200 KB/s limiet is alleen voor de gratis downloaders. Net als het feit dat je maar één bestand tegelijkertijd kunt downloaden en een x-aantal seconden moet wachten voordat je kunt downloaden. Wanneer je betaald, heb je dat allemaal niet.quote:Op maandag 22 november 2010 22:38 schreef Stephan1237 het volgende:
Rapidshare/megaupload zijn zwaar onder de maat , ik krijg daar geeneens downloadsnelheden van 200 kb.
Dan heb je niet goed gezocht.quote:Met torrents heb ik vroeger geprobeerd en het hoogste wat ik kreeg was 400 kb. Met nieuwsgroepen heb ik 1.3 mb per seconde. Genoeg voor mij en maar 2.95 per maand
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |