quote:
Op dinsdag 9 november 2010 11:07 schreef eriksd het volgende:...
Enkele voorbeelden:
________________
1. De geschiedenis van de kolonisatie, de migratie en de verschillende vormen van discriminatie moeten een deel van het leerplan worden. Leraars moeten zich voor ons koloniale verleden excuseren.
________________
2. Anonieme sollicitaties (naamloos en zonder vermelding van nationaliteit of foto) moeten mogelijk worden in bedrijven met meer dan vijftig werknemers.
________________
3. Het Verslagcomité is ook voor "redelijke aanpassingen" in de ziekenhuizen. Zo valt volgens het Comité niet in te zien waarom klinieken vrouwen die alleen door een vrouwelijke arts behandeld willen worden dat niet zouden moeten toelaten, behalve bij spoedopnames.
Ik gebruik niet graag deze term, maar wat mij betreft is dit het failliet van de Belgische samenleving, indien dit daadwerkelijk doorgevoerd zo worden.
________________
4. Namen van straten die mensen uit de voormalige kolonies kwetsen (zoals bv. de Leopold II-laan) moeten worden verwijderd.
________________
Jullie mening?
1. Eens, leraren mogen dat zeker doen. Er zijn veel foute dingen gedaan in de overzeese gebieden, ook in Nederland.
2. Eens, dan zijn ze gedwongen op de kwaliteit van de brief te letten en niet alleen op de naam Mohammed weigeren.
3. Ach, dat zijn slechts detailes. Als er toch voldoende vrouwelijke verzorgers aanwezig zijn waarom niet meewerken. Redelijke aanpassingen ben ik altijd voor.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.4. Tja, wij hebben in het dorp een Jan Campertstraat (vader van Remco). Jan Campert bleek later enkele mede-verzetshelden te hebben verlinkt en toen wilden ze de straatnaam ook veranderen. Ik vind dat een beetje flauw en zou geld dat ook met de Leopold-II laan al besef ik dat Leopold voor Congo geen lievertje is geweest. Ik zou me ook niet ergeren aan de Hertogin Alfastraat in Madrid.
Op
zaterdag 22 januari 2011 19:19 schreef voice-over het volgende:
Om het woord naargeestig te parafraseren: TomLievense schrijft naargeestige stukjes