Dandybleu is niet de TS. Dat ben ik. En ik vind dat je advies goed is hoor.quote:Op dinsdag 9 november 2010 00:12 schreef BruineBonenMaandag het volgende:
Je fucking waardigheid. Maar laat maar zitten, TS is duidelijk een troll.
... Waarom niet, volgende keer dat je haar ziet, gewoon spontaan met haar te gaan praten?quote:Op dinsdag 9 november 2010 00:16 schreef Madridista het volgende:
[..]
Dandybleu is niet de TS. Dat ben ik. En ik vind dat je advies goed is hoor.
Al weet ik zelf ook wel dat ik niet moet aanbellen.
Ik dacht er zelf aan om rond de bieb te 'hangen'
Het is gewoon fucking creepyquote:Op maandag 8 november 2010 23:15 schreef Copycat het volgende:
Ze belt aan? Dan is het niet haar huisadres. Waarschijnlijk dat van haar vriendje. Of het rugbyteam.
Ik zou je trouwens creepy vinden, als je mij zo zou achtervolgen. Spreek haar gewoon aan, als de oude bekende die ze is.
Achteraf gezien is het makkelijk praten natuurlijk, maar dat weet TS toch niet op dat moment?quote:Op maandag 8 november 2010 23:15 schreef Copycat het volgende:
Ik zou je trouwens creepy vinden, als je mij zo zou achtervolgen. Spreek haar gewoon aan, als de oude bekende die ze is.
Tuurlijk spreekt de gemiddelde Nederlander niet elke vaag bekende aan. De gemiddelde Nederlanders heeft daar waarschijnlijk helemaal geen behoefte aan. Maar daarom kan het wel. Ik zag afgelopen jaar nog enkele mensen die ik in geen jaren had gezien. Enkele heb ik aangesproken, bij anderen voelde ik die behoefte totaal niet.quote:Op dinsdag 9 november 2010 12:59 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Achteraf gezien is het makkelijk praten natuurlijk, maar dat weet TS toch niet op dat moment?
Alsof JIJ elke keer dat je een heel vaag bekend gezicht ziet gelijk die persoon aanspreekt, wat een onzin zeg.
Dus ze woont daar maar heeft geen eigen huissleutel?quote:Op maandag 8 november 2010 23:18 schreef Madridista het volgende:
Is wel haar huisadres
Haar moeder zag ik al eerder in de buurt daar maar dat is een ander verhaal.
Bedankt voor de totaal irrelevante infoquote:
Eens.quote:
quote:
Wel als ik blij verrast ben die persoon weer eens te zien. Maar nu ben ik ook verre van mensenschuw. Dat scheelt. Soms spreek ik zelfs onbekenden aanquote:Op dinsdag 9 november 2010 12:59 schreef slashdotter3 het volgende:
Achteraf gezien is het makkelijk praten natuurlijk, maar dat weet TS toch niet op dat moment?
Alsof JIJ elke keer dat je een heel vaag bekend gezicht ziet gelijk die persoon aanspreekt, wat een onzin zeg.
Maar goed je dit erbij hebt gezet, anders was je topic niet compleet!quote:Op maandag 8 november 2010 23:09 schreef Madridista het volgende:
Eigenschappen en uiterlijk van haar:
-lang bruin haar
-cup c (?)
-brilletje
-knap gezicht
Klopt en dan kan hij misschien ook wel zien of ze echt cup C heeft en welk ondergoed ze draagt.quote:Op dinsdag 9 november 2010 13:21 schreef Scrutinizer het volgende:
Als ik TS was zou ik me eerst een paar avonden in haar tuin verstoppen, dan kun je misschien naar binnen kijken en kun je zien of ze nog steeds leuk is en of ze nog geen ander vriendje heeft.
Nou TS, ik hoop dat je nu door hebt dat je zo dus niet moet handelen.quote:Op maandag 8 november 2010 23:09 schreef Madridista het volgende:
Ik wil graag advies over hoe je moet handelen in een situatie waarin je voor het eerst sinds lange tijd je 'verdwenen liefde' () weer tegenkomt.
Hoe kansloos....quote:Op dinsdag 9 november 2010 00:16 schreef Madridista het volgende:
Ik dacht er zelf aan om rond de bieb te 'hangen'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |