quote:ma 08 nov 2010, 13:51
Christina Curry haalt uit naar moeder
AMSTERDAM - Christina Curry heeft het helemaal gehad met moeder Patricia Paay
"Hebben jullie ook een moeder die oppervlakkig, zelfingenomen en egocentrisch is?" Zo Tweet ze. "Oh wacht, heb ik dat net hardop getweet?"
Het wordt niet duidelijk wat er precies is voorgevallen tussen het tweetal. Maar spijt van haar uitspraken heeft de 20-jarige niet. In een reactie op schijnbaar negatieve tweets die haar uitspraken hebben losgemaakt laat ze weten: "Het maakt me niet uit of dat 'classy' is of niet."
Een maand geleden gingen er geruchten dat Christina zou daten met Dave Navarro. "Oké, op mijn twaalfde was ik verliefd op hem. Maar ik ben er nog steeds niet uit of het nou ‘hot’ of ‘creepy’ is om met hem te daten. Er is maar één manier om dat uit te vinden: met een vervolgdate", schreef ze destijds in haar column in de Hitkrant.
dat jaquote:Op maandag 8 november 2010 18:30 schreef BasEnAad het volgende:
Wat een triestheid om op internet een ruzie met je moeder uit te vechten. Stomme h**r.
Dacht ik alquote:Op donderdag 11 november 2010 19:09 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Hij lag nog onder de scanner met het Wes en Yo-verhaaltje
En als je 1 ding niet moet doen is het wel met de bus gaan, hahaquote:Op donderdag 11 november 2010 19:10 schreef Ole het volgende:
[..]
Dacht ik al![]()
OT : ag gut, het kind moet een baantje nemen in een restaurant en met de bus. Wat verschrikkelijk voor een kind van 20 zeg!
Yup, met een fijne sneer naar Eddemquote:Op donderdag 11 november 2010 19:56 schreef lady-wrb het volgende:
o god, begint het moddergooien weer opnieuw ?
"kind van"quote:Op zaterdag 13 november 2010 08:28 schreef wendy-mobiel het volgende:
Wat voor carrierre heeft dat kind eigenlijk? Geen studie, toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |