SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Brinky, de nieuwe BMW
Ook met 1 miljoen kan ie 80.000 hoeren neuken. Gewoon van de resterende 3 miljoen een paar honderd euro uitgeven aan een vliegticket naar Thailand, Roemenie, Brazilie of.. of..quote:Op zondag 7 november 2010 10:49 schreef Sosha het volgende:
[..]
Het gaat niet om 4 miljoen maar 1 miljoen, lees nog eens goed
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook hoi !
Ik denk niet dat hij op zoek is naar het meest zielige verhaal, maar naar het meest "aansprekende" verhaal. Wat voor soort verhaal dat is, kan voor de TS heel anders zijn dan voor andere mensen.quote:Op zondag 7 november 2010 02:56 schreef vlaamsche_deerne het volgende:
aan TS
mensen die het echt kunnen gebruiken met een gegronde reden zullen hun problemen hier nooit durven posten en zeker niet als je ongeloofwaardig overkomt. dat is in het echte leven toch ook zo, echte armen zie je nooit aan de voedselbanken die zijn beschaamd om daar naar toe te gaan, je ziet enkel profiteurs met mercedessen komen aanrijden aan de voedselbank.
Mwa, dit is an sich wel een geloofwaardig verhaal. Als ik de lotto zou winnen (ik speel niet eens meequote:Op zondag 7 november 2010 13:35 schreef ukga het volgende:
Tering, dat er mensen zijn die hier nog echt serieus op ingaan. STelletje stakkers
Op alles wat op fok geschreven wordt schreeuwen we zo hard mogelijk; TROLL/VERZONNEN TOPICS
maar dit geloven jullie maar al te graag. De TS komt echt met slechte argumenten en geen bewijs tot overmaat van ramp.![]()
![]()
heb je geen vrienden of familie die het meer gunt dan een stel debielen die op een forum hangen?quote:Op zondag 7 november 2010 13:38 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Mwa, dit is an sich wel een geloofwaardig verhaal. Als ik de lotto zou winnen (ik speel niet eens mee) zou ik waarschijnlijk hetzelfde gedaan hebben, want wat moet ik in vredesnaam met 4 miljoen
Tel daarbij op dat dit verhaal de gemiddelde R&P-troll te boven gaat (want bizar verhaal en niet mogelijk om je in in te leven voor de meeste fokkers, vermoed ik) en dan vind ik het niet zo gek dat mensen het serieus nemen.
Uiteraard wel. Dan is er echter nog genoeg over om een leuk psychologisch "experimentje" uit te halen op een forum.quote:Op zondag 7 november 2010 13:40 schreef ukga het volgende:
[..]
heb je geen vrienden of familie die het meer gunt dan een stel debielen die op een forum hangen?
Ja ik wil.quote:Op zondag 7 november 2010 13:40 schreef Opdekop het volgende:
@Barrydevliegenier ; wil je met mij trouwen?
Voss komt keihard dit topic reddenquote:Op zondag 7 november 2010 14:01 schreef vosss het volgende:
TS ik hoef zonodig je geld niet. Ik ben en geen neger, en heb geen aids en woon niet in Afrika.
Ik kan elke dag eten en heb een dak boven mn hoofd.
Als ik zoveel geld zou hebben zou ik het weggeven aan die mensen die en wel neger zijn en wel aids hebben en wel honger hebben en wel in Afrika wonen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |