Ze lieten een stencil zien waar alle voorwaarden op stond om het te kunnen worden. HBO stond er niet bij.quote:Op zaterdag 6 november 2010 10:14 schreef Basp1 het volgende:
kan die vrouw omdat ze al 20 jaar in de opvang werkt geen diploma op basis van eravring krijgen dat ze toch gewoon haar werk mag blijven doen. Of moeten we hier in nederland maar weer nog meer regeltejs maken om het bureaucratisch monster nog verder op te blazen.
Een en dezelfde opleiding in MBO en HBO-variant? Dus ze leren precies hetzelfde maar op een ander niveau? De één kan met kinderen hoedjes van papier maken en de ander heeft een zwarte band in origami? Hoe moet ik me dat voorstellen?quote:Op zaterdag 6 november 2010 10:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Volgens mij is het: Het enige wat niet deugt is de letter H ipv M.
Even een vertaling: de MBO-variant van de opleiding die mevrouw gedaan heeft staat wél op de lijst. Had ze dus een MBO-diploma (lager niveau) in plaats van een HBO-diploma, dan was er niets aan de hand.
de M zal meer praktijk gericht zijn en de H meer praktijk + leiding gevend gericht zijnquote:Op zaterdag 6 november 2010 10:17 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Een en dezelfde opleiding in MBO en HBO-variant? Dus ze leren precies hetzelfde maar op een ander niveau? De één kan met kinderen hoedjes van papier maken en de ander heeft een zwarte band in origami? Hoe moet ik me dat voorstellen?
Volgens mij zijn het twee verschillende opleidingen, en is de overeenkomst de naam van de opleiding. Daar is de hele klacht en het artikel op gebaseerd, en de inhoud van de andere opleiding is kennelijk te ingewikkeld voor de journalist om zich in te verdiepen of de betrokkene om iets over te zeggen. Het kan best zijn dat de bewuste opleiding ook op de lijst had moeten staan en dat die daar bij vergissing of onzorgvuldigheid niet in opgenomen is, maar het feit dat twee opleidingen in naam sterk overeenkomen lijkt me een argument van niks.
Waarom zou het praktijkgericht zijn? In 1979 stelde een HBO-opleiding nog wat voor. Wat was het curriculum, voor wat voor banen was het een geschikte opleiding? Misschien heeft ze wel nooit geleerd hoe ze moet voorkomen dat kinderen gaan stoeien, vallen en hun neus stoten, en krijgen we allemaal verschrikkelijke blauwe plekken, schaafwonden en tranen op zo'n opvang.quote:Op zaterdag 6 november 2010 10:41 schreef Re het volgende:
[..]
de M zal meer praktijk gericht zijn en de H meer praktijk + leiding gevend gericht zijn
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |