Hoewel ik m niet helemaal snapte was ie best leuk! Ik gun je een herkansing...quote:
Vooruit dan maar, aangezien er niets meer staat kan ik het wel zeggen (zonder van Rip op m'n donder te krijgenquote:Op zaterdag 6 november 2010 19:26 schreef em-dee-em-aa het volgende:
[..]
Hoewel ik m niet helemaal snapte was ie best leuk! Ik gun je een herkansing...
x2.quote:
Veel plezier!quote:
quote:
Nogmaals, ben erg benieuwd of Zatox 'don't let it go' draait.quote:
Ben 1 keer in de studio geweest daar met Freqz een keer, wie ben jij en wat doe jij bij Fear ?quote:Op zaterdag 6 november 2010 20:17 schreef StM het volgende:
Zo ik ben net thuis uit de Fear.FM studio. We hebben trouwens gepiekt op ruim 1750 luisteraars en wss zelfs meerDe webserver heeft meer dan 2 miljoen verzoeken te verwerken gekregen waarvan 88000 in de eerste 2 minuten. Al met al was het een zeer geslaagde dag ondanks dat we zeker nog wel problemen met onze systemen zijn tegen gekomen.
Ik ben 1 van de mensen op de achtergrond die nooit in beeld komt, nooit in de studio komt maar zonder wie er geen Fear.FM zou zijnquote:Op zaterdag 6 november 2010 21:18 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ben 1 keer in de studio geweest daar met Freqz een keer, wie ben jij en wat doe jij bij Fear ?
Goed bezigquote:Op zaterdag 6 november 2010 21:32 schreef StM het volgende:
[..]
Ik ben 1 van de mensen op de achtergrond die nooit in beeld komt, nooit in de studio komt maar zonder wie er geen Fear.FM zou zijnIk doe oa een groot deel van de techniek en het nieuwe radioplatform is volledig door mij ontworpen. Het is nog niet foutloos maar 90% ervan heeft in 1x gewerkt
zo enorm vetquote:Op zaterdag 6 november 2010 21:28 schreef Mind.Illusion het volgende:
Alphaverb - Realization Of A Dream![]()
Aight, wel jammer. Bedankt.quote:Op zaterdag 6 november 2010 16:27 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Dat is gewoon een edit voor die liveact, dus nooit uitgebracht.
Goed bezig!quote:Op zaterdag 6 november 2010 21:32 schreef StM het volgende:
[..]
Ik ben 1 van de mensen op de achtergrond die nooit in beeld komt, nooit in de studio komt maar zonder wie er geen Fear.FM zou zijnIk doe oa een groot deel van de techniek en het nieuwe radioplatform is volledig door mij ontworpen. Het is nog niet foutloos maar 90% ervan heeft in 1x gewerkt
Ik vind die juist wel grappig...quote:Op zaterdag 6 november 2010 22:46 schreef Beach het volgende:
StM haal volgende keer die vervelende Hans Teeuwen en New Kids geluiden eruit
Gvd wat een feestquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |