Lijkt me toch niet meer dan normaal dat je eerst controleert of je wel gelijk hebt, voordat je onderdelen gaat bestellen van 1000+ euro? Gewoon risico beperken.quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:13 schreef Fokski het volgende:
[..]
Het maakt heel wat uit of de remmen zo maar slecht werken of omdat jij geknutseld hebben. Wat je hier aanneemt is debiel. Als ze alles na lopen moet je ook niet gek kijken dat ze daar ook langer mee bezig zijn, als daar geen reden toe is dan gaan ze dat niet snel doornemen.
Als je videokaart niet werkt en je de computerdealer verteld dat de videokaart het niet doet zonder aan te geven dat het komt omdat je een gedeelte van de videokaart losgeschroefd hebt zodat je het een ander kleurtje hebt kunnen geven dan maakt het wel een verschil. De computerdealer besteld een videokaart omdat de videokaartenmaker de kosten op zich neemt maar die videokaartenmaker komt erachter dat er met de verfkwast geknoeid is. Ongekend! Wat zal de computerdealer doen, al de videokaarten die er langskomen met een defect doornemen of accepteren dat er voor een videokaart onterecht garantie wordt geclaimd bij de videokaartenmaker?quote:Op zondag 5 december 2010 01:49 schreef twiFight het volgende:
[..]
Lijkt me toch niet meer dan normaal dat je eerst controleert of je wel gelijk hebt, voordat je onderdelen gaat bestellen van 1000+ euro? Gewoon risico beperken.
Als mijn PC stuk is dan ga ik ook maar niet lukraak een videokaart bestellen en dan kijken of dat het oplost. Dat check ik van te voren en dan pas bestel ik een nieuwe.
Rustig maar, jongen. 'Wilt' is niet zo heel vreemd. Lees dit maar eens rustig door:quote:
Als de gebruiker fouten krijgt maar niet weet dat het aan dat likje verf kan liggen, dan brengt die 'm terug. Als PC boer zet ik ALTIJD eerst een andere videokaart er in om te zien op dat het probleem oplost. Eerder ga ik geen nieuwe bestellen, tenzij ik er niet uit kom of het onderdeel te duur is om een reserve van te hebben liggen, dan stuur ik 'm wel op naar de fabrikant, maar dan kijk ik eerst heel goed alle onderdelen na en zie ik zelf ook wel dat er met de kaart is geknoeid. Ik snap niet waarom dat bij autos anders moet zijn, laat staan als ik ook nog eens een order plaats voor meer dan duizend euro.quote:Op zondag 5 december 2010 08:37 schreef Fokski het volgende:
[..]
Als je videokaart niet werkt en je de computerdealer verteld dat de videokaart het niet doet zonder aan te geven dat het komt omdat je een gedeelte van de videokaart losgeschroefd hebt zodat je het een ander kleurtje hebt kunnen geven dan maakt het wel een verschil. De computerdealer besteld een videokaart omdat de videokaartenmaker de kosten op zich neemt maar die videokaartenmaker komt erachter dat er met de verfkwast geknoeid is. Ongekend! Wat zal de computerdealer doen, al de videokaarten die er langskomen met een defect doornemen of accepteren dat er voor een videokaart onterecht garantie wordt geclaimd bij de videokaartenmaker?
Je kunt op het oog zien dat die klauwen verkeerd om zitten en de leidingen de verkeerde kant uitlopen, en de monteur heeft er met z'n neus opgehangen om te ontluchten. Geen onbelangrijk aspect dacht ik zo.quote:Op zondag 5 december 2010 08:37 schreef Fokski het volgende:
[..]
Als je videokaart niet werkt en je de computerdealer verteld dat de videokaart het niet doet zonder aan te geven dat het komt omdat je een gedeelte van de videokaart losgeschroefd hebt zodat je het een ander kleurtje hebt kunnen geven dan maakt het wel een verschil. De computerdealer besteld een videokaart omdat de videokaartenmaker de kosten op zich neemt maar die videokaartenmaker komt erachter dat er met de verfkwast geknoeid is. Ongekend! Wat zal de computerdealer doen, al de videokaarten die er langskomen met een defect doornemen of accepteren dat er voor een videokaart onterecht garantie wordt geclaimd bij de videokaartenmaker?
Jij moet gewoon aangeven als je iets uitgespookt hebt en jij weet zelfs wel waarom je dat niet gedaan hebt. Je hebt het niet aangegeven omdat je had gehoopt dat de dealer niet zou zien wat je gedaan hebt en zodoende toch aanspraak kon maken op de garantie. Als het een ander onterecht 3600 euro kost dan is het je best maar als het jou een paar stuivers kost omdat je zaken verzwijgt weet je ineens wel wat je moet aannemen of niet en wat normaal is of niet.
Gelukkig maar dat die PC niet op een brug hoeft en geen nieuw ABS syteem nodig heeft. Anders ben je wel heel lang bezig om te kijken of dat het probleem oplost.quote:Op zondag 5 december 2010 22:02 schreef twiFight het volgende:
[..]
Als PC boer zet ik ALTIJD eerst een andere videokaart er in om te zien op dat het probleem oplost.
Helemaal met je eens. Roepen dat je een klant bent en geen verstand hebt van auto's maar wel net zo lief het remsysteem demonteren en weer (verkeerd) monteren? En als de dealer dat niet meteen ziet omdat TS het niet vertelt en omdat het om een nieuwe auto gaat, de schuld bij de dealer leggen?quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:13 schreef Fokski het volgende:
[..]
Het maakt heel wat uit of de remmen zo maar slecht werken of omdat jij geknutseld hebben. Wat je hier aanneemt is debiel. Als ze alles na lopen moet je ook niet gek kijken dat ze daar ook langer mee bezig zijn, als daar geen reden toe is dan gaan ze dat niet snel doornemen.
Godverdomme net een heel mooi verhaal zitten typen klik ik per ongeluk op de back-knop op mijn muis. grrr. Het was iets met 'ik ben het met je eens' en 'blijkbaar werkt het niet zo bij monteurs' en 'TS is een sukkel dattie niks heeft gezegd en hoopte dat het zichzelf binnen de garantie zou oplossen'.quote:Op maandag 6 december 2010 11:35 schreef twiFight het volgende:
Ik heb wel vaker meerdere dagen nodig gehad om een probleem te lokaliseren hoor. Ik snap niet waarom lukraak een duur nieuw onderdeel bestellen daarbij helpt. Dat het alleen maar meer geld kan kosten blijkt hier wel weer. Als garage kun je die gok nemen en gelijk een nieuw onderdeel bestellen in de hoop dat het probleem wel opgelost is en je dus de kosten en tijd voor het onderzoek bespaart, maar dan moet je dat risico zelf dragen en niet je klant opdringen.
Je zou maar een 2ehandse auto gekocht hebben waar mensen zoiets geprobeerd hebben, en daarna teruggaan. Leuk om dan te horen dat het je 3600 euro gaat kostenquote:Op maandag 6 december 2010 11:43 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Helemaal met je eens. Roepen dat je een klant bent en geen verstand hebt van auto's maar wel net zo lief het remsysteem demonteren en weer (verkeerd) monteren? En als de dealer dat niet meteen ziet omdat TS het niet vertelt en omdat het om een nieuwe auto gaat, de schuld bij de dealer leggen?
Koop jij een tweedehands auto zonder een proefrit te maken? Aangezien zijn remmen niet meer werkten zou je dat namelijk vrij snel door moeten hebben. Overigens zijn nieuwe en tweedehands autos niet bepaald met elkaar te vergelijken.quote:Op maandag 6 december 2010 13:32 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
[..]
Je zou maar een 2ehandse auto gekocht hebben waar mensen zoiets geprobeerd hebben, en daarna teruggaan. Leuk om dan te horen dat het je 3600 euro gaat kosten
TS heeft geen verstand van autos dus had hij met zijn handen van het remsysteem af moeten blijven. Als hij dan toch aan het remsysteem gaat sleutelen waarna de remmen het niet meer doen, dan had hij dat moeten melden bij de dealer. De dealer wordt geconfronteerd met een nieuwe auto waarvan de remmen het ineens niet meer doen dus ik kan me voorstellen dat hij een andere methodiek hanteert om de auto te repareren als de methodiek die hij zou gebruiken als TS eerlijk gezegd had dat hij het remsysteem had gedemonteerd en daarna gemonteerd.quote:Natuurlijk hoort de dealer het te zien! Hun hebben verstand van auto's... Ze hebben ervoor geleerd, en tijdens controle had je makkelijk zoiets kunnen zien.
Een PC-reparatie vergelijken met een auto-reparatie.quote:als PC vergelijking; als een klant de cpu koeler verkeerd op zet, waardoor deze geen contact maakt, en de pc brengt zeg je toch ook niet dat er een nieuw moederbord in moet![]()
Nee, dit roept om meer details en eventueel een foto. Of meerdere foto's.quote:Op maandag 6 december 2010 18:18 schreef Catch_me het volgende:
Heb de auto al totalloss gereden en een schadeclaim bij de dealer gelegd die wel een stukkie hoger is dan 3600 euro.
Topic kan op slot
Een claim bij de dealer neerleggen omdat jij niet kan rijden?quote:Op maandag 6 december 2010 18:18 schreef Catch_me het volgende:
Heb de auto al totalloss gereden en een schadeclaim bij de dealer gelegd die wel een stukkie hoger is dan 3600 euro.
Topic kan op slot
Hmmm.. Nu ben ik echt benieuwd wat de dealer gaat zeggen..quote:Op maandag 6 december 2010 18:54 schreef Catch_me het volgende:
Ik ben in orde maar de remmen waren dus duidelijk niet in orde nadat ik hem heb laten repareren.
Ik moest op de snelweg een noodstop maken en trapte door mijn pedaal heen, boven op een andere auto met 120 km/h omdat ik geen remkracht meer had.
Ben er goed vanaf gekomen gelukkig, de auto helaas niet.
Gokje: de dealer gaat helemaal niets zeggen zonder dat er technisch onderzoek is uitgevoerd om vast te stellen of de remmen echt weigerden of dat TS gewoon niet genoeg afstand hield.quote:Op maandag 6 december 2010 19:28 schreef heroftw het volgende:
[..]
Hmmm.. Nu ben ik echt benieuwd wat de dealer gaat zeggen..
[volg topic]
In dit geval heeft de klant niet alleen de koeler verkeerd gemonteerd maar ook de CPU met een hamer verkeerd om in de socket geslagen.quote:Op maandag 6 december 2010 13:32 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
[..]
Je zou maar een 2ehandse auto gekocht hebben waar mensen zoiets geprobeerd hebben, en daarna teruggaan. Leuk om dan te horen dat het je 3600 euro gaat kosten
Natuurlijk hoort de dealer het te zien! Hun hebben verstand van auto's... Ze hebben ervoor geleerd, en tijdens controle had je makkelijk zoiets kunnen zien.
als PC vergelijking; als een klant de cpu koeler verkeerd op zet, waardoor deze geen contact maakt, en de pc brengt zeg je toch ook niet dat er een nieuw moederbord in moet![]()
Dat was vanmorgen toch niet om 7-7.15 op de A58?! Ik reed daar en twee auto's achter me ging het verkeerd toen de boel ineens stopte, ik kon in m'n achteruitkijkspiegel de boel op elkaar zien rijden...quote:Op maandag 6 december 2010 18:54 schreef Catch_me het volgende:
Ik ben in orde maar de remmen waren dus duidelijk niet in orde nadat ik hem heb laten repareren.
Ik moest op de snelweg een noodstop maken en trapte door mijn pedaal heen, boven op een andere auto met 120 km/h omdat ik geen remkracht meer had.
Ben er goed vanaf gekomen gelukkig, de auto helaas niet.
Of bedoel je dat je veel te hard reed onder slechte weeromstandigeheden waaronder ijs.quote:Op maandag 6 december 2010 18:54 schreef Catch_me het volgende:
Ik moest op de snelweg een noodstop maken en trapte door mijn pedaal heen, boven op een andere auto met 120 km/h omdat ik geen remkracht meer had.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |