Denk dat je nog maar een paar dagen hoeft te wachtenquote:Op donderdag 4 november 2010 22:09 schreef Oxymoron het volgende:
Wanneer komt ie nouuuuuu? Dat van het installeren van die versie die jullie nu hebben , snap ik niet.
N00b ik weet t.
Beetje kijken in het vorige topic en je hebt hem zeker...quote:Op vrijdag 5 november 2010 09:17 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Maar...dan download je hem toch gewoon, tesamen met iTunes 10 beta? Een beetje googlen en je hebt 'm.
Heel eenvoudig hoorquote:Op vrijdag 5 november 2010 10:13 schreef Locusta het volgende:
Nee joh.... ik wacht gewoon (ongeduldig) af op de officiële updateIk heb niet zoveel zin in geklier met dat soort dingen....
Ik haal dat gemiddelde wel omhoog denk ik. Gebruik hem echt veel, zeker voor gewoon op de bank ipv m'n MacBook Pro!quote:do 4 nov. 15:21
Wij gebruiken iPad 1 uur per dag
De in juli in ons land gelanceerde iPad vindt al snel zijn weg in het dagelijkse leven. Nederlandse iPad-bezitters gebruiken de tabletcomputer gemiddeld een uur per dag. Dit blijkt uit een donderdag gepubliceerd onderzoek van uitgever Sanoma onder iPad-gebruikers.
Het meest favoriete moment is in de avond, in de woonkamer op de bank. Gebruikers richten zich meer op mediaconsumptie dan op communicatie. Een overgrote meerderheid (94 procent) van de 5500 ondervraagden geeft aan de iPad meerdere keren per dag te gebruiken; 83 procent zit bij elkaar ruim een half uur achter de nieuwste gadget, 53 procent meer dan een uur.
Naast het gebruik op de bank (94 procent) is de iPad bij 67 procent onderdeel van het ochtendritueel en 59 procent neemt de iPad voor het slapen gaan mee in bed. Ook tijdens wachtmomenten grijpt de consument vaak naar het hebbeding (52 procent). Een vierde van de gebruikers geeft zelfs aan geen afscheid van de iPad te kunnen nemen tijdens toiletbezoek.
Instellingen - storequote:Op vrijdag 5 november 2010 11:08 schreef DJWeisz het volgende:
Heb een klein probleempje, heb al deze tijd op mijn neefjes Itunes account gewerkt, nu heb ik zelf eentje aangemaakt en wil hem dus gebruiken voor nieuwe apps te downloaden enz. Alleen krijg ik hem wel op Itunes aan maar niet op App Store, daar blijft hij het oude account password vragen ...
Oplossing hiervoor ? Alvast bedankt !
Denk 't welquote:Op zaterdag 6 november 2010 09:33 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Is Reeder de beste RSS-reader voor de iPad?
Kan primaquote:Op zaterdag 6 november 2010 10:50 schreef Citizen.Erased het volgende:
Mijn broer wil er ook een aanschaffen, maar hij wil graag weten of hij de iPad ook, onderweg, een beetje degelijk als eReader kan gebruiken om zijn eigen PDF-bestanden door te lezen.
Dan zal ik voor hem maar eens een bestelling gaan plaatsen. Een iPad is in ieder geval een stuk completer in vergelijking met de gemiddelde eReader.quote:
Yup, dat zekerquote:Op zaterdag 6 november 2010 11:09 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dan zal ik voor hem maar eens een bestelling gaan plaatsen. Een iPad is in ieder geval een stuk completer in vergelijking met de gemiddelde eReader.
Yup. Al lees ik m'n feeds niet elke dag bij. Maar de app ziet er strak uit. Lekker overzichtelijk.quote:
En geef je broer als tip om de app Goodreader te kopen. Kost 79 cent, maar is heerlijk voor het lezen van pdf's.quote:Op zaterdag 6 november 2010 11:09 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dan zal ik voor hem maar eens een bestelling gaan plaatsen. Een iPad is in ieder geval een stuk completer in vergelijking met de gemiddelde eReader.
Thnx.quote:Op zaterdag 6 november 2010 12:20 schreef Great.Expectations het volgende:
[..]
En geef je broer als tip om de app Goodreader te kopen. Kost 79 cent, maar is heerlijk voor het lezen van pdf's.
Heb deze ook maar wat is de meerwaarde van ibooks ?quote:Op zaterdag 6 november 2010 12:20 schreef Great.Expectations het volgende:
[..]
En geef je broer als tip om de app Goodreader te kopen. Kost 79 cent, maar is heerlijk voor het lezen van pdf's.
extra push voor goodreader:quote:Op zaterdag 6 november 2010 10:50 schreef Citizen.Erased het volgende:
Mijn broer wil er ook een aanschaffen, maar hij wil graag weten of hij de iPad ook, onderweg, een beetje degelijk als eReader kan gebruiken om zijn eigen PDF-bestanden door te lezen.
Die is er niet, in mijn ogen.quote:Op zaterdag 6 november 2010 12:35 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Heb deze ook maar wat is de meerwaarde van ibooks ?
quote:Op zaterdag 6 november 2010 12:35 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Heb deze ook maar wat is de meerwaarde van ibooks ?
Voordelen van ibooks:quote:Op zaterdag 6 november 2010 12:41 schreef Great.Expectations het volgende:
[..]
Die is er niet, in mijn ogen.
Blijft natuurlijk een kwestie van persoonlijke voorkeur, maar:quote:Op zaterdag 6 november 2010 12:46 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
[..]
Voordelen van ibooks:
1) apple app, dus deze heeft toegang tot verboden features. Oftewel, je kan in ibooks de brightness lager zetten dan de laagste algemene setting. En dan echt lager zetten waardoor je minder stroom verbruikt, ipv een truukje met een donkere layer zoals kindle het doet.
2) automatisch sync. Je kan lezen op je ipad, en doorlezen op je iphone.
3) epub
4) sepia background.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |