wat?quote:Op donderdag 4 november 2010 12:07 schreef vagina-dwerg. het volgende:
[..]
dat zeg ik toch niet? je verdraait m'n woorden
inderdaad, en dan begin jij over veel meer campers bij 2 dan bij 1quote:Op donderdag 4 november 2010 12:13 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
wat?
je zei toch: "je vindt het dus jammer dat je niet meer zo goed kan campen als bij 1?"
aha.quote:Op donderdag 4 november 2010 12:17 schreef vagina-dwerg. het volgende:
[..]
inderdaad, en dan begin jij over veel meer campers bij 2 dan bij 1, heeft toch niks met de hoeveelheid campers te maken
alle campers zijn gewoon overgestapt naar 2, daarom zijn er daar meer
mijn opmerking was een conclusie die ik uit jouw opmerking trok
welnee, ik word wel meer dan 11 keer per game gekilledquote:
achja, wat kan je ervan zeggen. ik vind het ook kut als ik gesniped wordt maar ik vind het zelf wel leuk om te doen, dus ik ga er niet zo om zitten zeiken ofzo. behalve als heel het potje kut gaat, dan loop ik me toch een partij te kankerenquote:Op donderdag 4 november 2010 12:30 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
aha.
Maar bij MW2 zijn er ongeveer 1000% meer camper spots dan bij MW1. veel grote open mappen etc.
bij MW1 waren de mappen veel kleiner. kleinere mappen = minder campers. ik haat campers/snipers dus daarom vind ik deel 1 toffer dan 2. Hoewel de killstreaks van 2 wel weer veel toffer zijn.
Preciesquote:
denk je dat?quote:Op donderdag 4 november 2010 13:02 schreef 1299 het volgende:
Het grootste voordeel is dat die quickscope bullshit nu in ieder geval onmogelijk gemaakt wordt.
Ja idd. Wist ook niet dat die kills niet meer stacken.. Nog 400 shotgunkills te gaan. Gisteren een vette spree gehad. Beschermde met mijn shotgun de HQ in mn eentje tegen 6 tegenstanders. Speelde ze helemaal gekquote:Op donderdag 4 november 2010 12:07 schreef vagina-dwerg. het volgende:
[..]
ik denk serieus dat dat toch hard gaat tegenvallen
vooral met die kutauto's enzulks die ineens onder je flikker ontploffen
Ja want dan kan je lekker campen want ze hebben geen killcam! En je shotgun killt veel meer mensen want je hebt meer damage! Restecp voor jou maat!!quote:Op donderdag 4 november 2010 13:14 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Ja idd. Wist ook niet dat die kills niet meer stacken.. Nog 400 shotgunkills te gaan. Gisteren een vette spree gehad. Beschermde met mijn shotgun de HQ in mn eentje tegen 6 tegenstanders. Speelde ze helemaal gek
Helaas niet opgenomen. Die filmpjes op YT over "Spas-12 ownage" zijn allemaal te kansloos voor woorden. Allemaal op EZ mode en gay. Ik doe het in HC HQ. dát is skillz hebben.
ja want de HQ verdedigen is echt moeilijk inderdaadquote:Op donderdag 4 november 2010 13:14 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Ja idd. Wist ook niet dat die kills niet meer stacken.. Nog 400 shotgunkills te gaan. Gisteren een vette spree gehad. Beschermde met mijn shotgun de HQ in mn eentje tegen 6 tegenstanders. Speelde ze helemaal gek
Helaas niet opgenomen. Die filmpjes op YT over "Spas-12 ownage" zijn allemaal te kansloos voor woorden. Allemaal op EZ mode en gay. Ik doe het in HC HQ. dát is skillz hebben.
quote:Op donderdag 4 november 2010 13:03 schreef vagina-dwerg. het volgende:
[..]
denk je dat?bij cod 4 hadden ze ook geen SOH pro, en daar werd net zo goed gequickscoped
quote:Quick Scoping has been severely limited in Call of Duty: Black Ops, the community manger of Treyarch saying that it was a 'cheap way to play'. Players will now need to wait a brief moment until the sniper sight is centered before they take a shot.
Wat een bs.quote:Op donderdag 4 november 2010 13:17 schreef Parvus het volgende:
[..]
Ja want dan kan je lekker campen want ze hebben geen killcam! En je shotgun killt veel meer mensen want je hebt meer damage! Restecp voor jou maat!!
gcshop.nlquote:Op donderdag 4 november 2010 14:31 schreef luffyd het volgende:
Weet iemand waar ik hem het goedkoopst kan kopen
Ik heb hem besteld bij www.All4games.nlquote:Op donderdag 4 november 2010 14:31 schreef luffyd het volgende:
Weet iemand waar ik hem het goedkoopst kan kopen
11,50 meer dan bij GCquote:Op donderdag 4 november 2010 14:55 schreef Giester het volgende:
[..]
Ik heb hem besteld bij www.All4games.nl
50 euri!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |