Dat wil ik dus ook!quote:Op woensdag 24 november 2010 03:10 schreef Roolio het volgende:
[..]
Heb je die link gebruikt in mijn post van 20 November? Die werkt bij mij perfect.
ik heb ook een vraagje, die 2 hardware sneltoetsen op het toetsenbord, daar kan je een snelkoppeling of een applicatie onder zetten standaard, maar is er ook een manier om er leestekens onder te zetten? Ik zou er wel een extra komma en een uitroepteken willen hebben eigenlijk..
quote:Op zondag 28 november 2010 01:12 schreef Gkhn het volgende:
Hebben jullie ook dat als de batterij bijna leeg is de trilfeedback van de knoppen onderin vanzelf wordt uitgeschakeld?
Is een instelling, kun je zelf aan en uit zetten.quote:Op zondag 28 november 2010 01:12 schreef Gkhn het volgende:
Hebben jullie ook dat als de batterij bijna leeg is de trilfeedback van de knoppen onderin vanzelf wordt uitgeschakeld?
Ja ik heb het gevondenquote:Op zondag 28 november 2010 01:34 schreef Lauuwtje het volgende:
[..]
Is een instelling, kun je zelf aan en uit zetten.
Ik kwam dit topic tegen op XDA. Daar hebben ze het over de knoppen veranderen en hoe dat moet. Ik moet me daar nog even in verdiepen als ik er zin in heb. Hopelijk heb je geen root nodig, daar heb ik geen zin in.quote:
Heb je toevallig ook een linkje naar die casing en screenguard?quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:11 schreef shiznuts het volgende:
[ afbeelding ] (klik plaatje voor iets groter)
Ook deze binnen (vandaag, of het is net na middernacht, gisteren); een hard silicon casing (iets van 2 á 3 euro incl verz. via eBay). Klikt in één keer goed op z'n plaats. Geweldige pasvorm met alle openingen precies waar ze vrij horen te zijn. Staat ook een stuk robuuster en zwart vind ik persoonlijk eigenlijk mooier dan het grijs. Valt ook mooi over het hoekje rechtsboven van m'n screenguard (die ik gisteren al ontving en installeerde) dat er niet zo netjes uitzag, maar zonder het display verder te blokkeren uiteraard.
Zorgt voor goede grip. De hard silicon casing zorgt wel voor wat (nog meer) extra gewicht. Ik houd graag wat vast in mijn handen, dus dat is het probleem niet zo, maar hierdoor scharniert het display wel snel boven het toetsenbord uit, als je deze op z'n zij houdt (90 graden). Maar ja. Wie doet dat dan ook?
Sure.quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:39 schreef Bart het volgende:
[..]
Heb je toevallig ook een linkje naar die casing en screenguard?
quote:
Tnxquote:Op zondag 5 december 2010 00:02 schreef Gkhn het volgende:
[..]
Bij deze krijg je de schermfolie er gratis bij.
Ik had een Samsung i900 Omnia.quote:Op zondag 5 december 2010 08:05 schreef Bart het volgende:
[..]
[..]
Tnx.
Maar zorgt die schermfolie er dan niet voor dat je schermgevoeligheid omlaag gaat ofzo? Dat je harder moet drukken?
Gast, ben je nou echt zo dom dat je niet meer weet dat je hier dezelfde link vier uur eerder al hebt gepost?quote:Op dinsdag 7 december 2010 19:49 schreef sanlaseur91 het volgende:
http://electronica.infonu(...)foon-htc-desire.html
Goed artikel over de HTC, hoe hij werkt en welke apps leuk zijn!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |