Multiplayer gaat zo veel vetter worden, nu is het een beetje bouwen wat ook tof is. Maar die survival maakt het een stuk vetterquote:Op dinsdag 2 november 2010 10:09 schreef Drebbelman het volgende:
Notch gaat de komende tijd hieraan werken:
[..]
Dat klinkt dus wel goed, er vanuit gaande dat minecarts onder performance issues vallen.
Met health en working enemies gaat multiplayer zoveel leuker worden
Ik vraag me alleen af waarom hij de singleplayer en multiplayer bijna als twee aparte programma's beschouwd. Dat kost toch twee keer zoveel werk :S
quote:Op dinsdag 2 november 2010 10:20 schreef NietTeVolgen het volgende:
jup, je kan niet online zonder de betaalde versie want je moet een account hebben gekocht bij minecraft
Nol?quote:Op dinsdag 2 november 2010 10:43 schreef Afhaalchinees het volgende:
ik heb alpha gekocht, mensen, ik kom op de server, ik ben Brouwer_N
Tuurlijk , wel op de zelfde pc blijven spelenquote:Op dinsdag 2 november 2010 11:16 schreef Afhaalchinees het volgende:
Als ik uitlog en weer inlog heb ik net als in SP toch wel nog al mijn tools?
Nope, alleen via Paypal...quote:Op dinsdag 2 november 2010 14:41 schreef Precizionist het volgende:
Ik wil niet via internet bankieren betalen kan het ook anders? ( Wallie kaart ofz? )
Kan niet.quote:Op dinsdag 2 november 2010 14:51 schreef Stokstaart het volgende:
Hoe kun je je map zien? Ik verdwaal steeds
Leugens. Zijn wel mods voor. Ik zou hier even kijken, Stokstaart: http://www.minecraftforum(...)5f889504bb2aa95189a7quote:
Kan wel, ik heb voor Gridlok via mijn paypal betaald, kon meteen spelen.quote:Op dinsdag 2 november 2010 17:01 schreef drumstickNL het volgende:
Kan niet, dan moet je alsnog wachten. Notch wil direct betaald worden nu.
Kan wel, ik en anderen hier hebben paypal aan een bankrekening gekoppelt en dan zijn betalingen tot $50,- directquote:Op dinsdag 2 november 2010 17:01 schreef drumstickNL het volgende:
Kan niet, dan moet je alsnog wachten. Notch wil direct betaald worden nu.
Pff is wel een tijdje geleden, kweeni meer.quote:Op dinsdag 2 november 2010 17:11 schreef drumstickNL het volgende:
Wanneer was dat dan? De aanpassing is naar mijn weten sinds kort.Ik heb mijn account en iemand anders account ook via jullie manier betaald maar later kreeg ik een melding.
Bij deze zeg ik zeker dat het absoluut zeker wel kanquote:Op dinsdag 2 november 2010 17:20 schreef drumstickNL het volgende:
Zeg dan niet zo zeker dat het absoluut wel kan.
Sorry maar goed, het kan zijn dat ik fout zit maar bij mijn kameraad kan het niet en bij mij ook niet terwijl wij allebei "gecontroleerde" Paypal users zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |