abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_88168409
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 23:55 schreef Poezebeest het volgende:
Jose; spannend allemaal! Maar je bent gewoon zwanger hoor!
Ja... ik geloof het nu ook wel.. vanmorgen nog een test gedaan (de tweede en laatste ;)) en er stond "zwanger, 3+", betekent 'meer dan 3 weken sinds bevruchting' of 'zwangerschapsduur meer dan 5 weken'... O+

En nu hou ik op met zeuren ;).

Heb net mijn andere vriendin gebeld. Zij reageerde heel positief... wel heel fijn. O+
Heb haar ook verteld over de wachtlijsten omtrent KID, hier had zij zich nog niet in verdiept en schrok er wel van. Heb ook verteld over Düsseldorf... Dank je wel, Poezebeest voor alle info. :*
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_88168489
O+ heerlijk is die bevestiging jose! :* ik vind het superfijn voor je!
pi_88175676
Fijn Jose! Drie-plus, dat is super. :*
pi_88199987
José, wat fijn dat je vriendinnen zo positief hebben gereageerd. :)
pi_88203490
quote:
1s.gif Op zondag 31 oktober 2010 11:56 schreef Jose81 het volgende:

[..]



Ja... ik geloof het nu ook wel.. vanmorgen nog een test gedaan (de tweede en laatste ;)) en er stond "zwanger, 3+", betekent 'meer dan 3 weken sinds bevruchting' of 'zwangerschapsduur meer dan 5 weken'... O+

super gefeliciteerd ^O^ wat een heerlijk nieuws voor jullie zeg ;)
pi_88248781
Even uit nieuwsgierigheid; weet iemand of het mogelijk is om op PCOS te testen (bloedprikken) als je aan de pil zit?

Ik kan me voorstellen dat dit de uitslag beïnvloedt..
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_88250650
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 november 2010 15:01 schreef _aurum_ het volgende:
Even uit nieuwsgierigheid; weet iemand of het mogelijk is om op PCOS te testen (bloedprikken) als je aan de pil zit?

Ik kan me voorstellen dat dit de uitslag beïnvloedt..
Lijkt me niet nee.
Nieuwsgierige vraag terug: waarom zou je dat willen? :)
pi_88326043
:Z
Rustig hier, zitten we allemaal in de wachtdagen ofzo. :O
pi_88328472
ik kwam ook al een paar keer spieken hoe het hier gaat... Maar geen nieuws dus.. Daarom maar even een :* :* :* voor iedereen!!

Ik mag morgen voor het eerst naar de vk... ben heel erg benieuwd en vind het wel spannend. Het is alleen een intake. Er wordt dan een afspraak gemaakt voor een echo, dus die krijg ik sowieso nog niet.

Gister wel even geschrokken... ik was naar de wc geweest en zag wat roze op het wc papiertje... 't Was maar een beetje en het bleef (tot nu toe) bij die ene keer... maar echt, ik schrok me rot.
Bij Bas heb ik het ook een paar keer gehad, was wel meer dan dit en dat was na het vrijen... Toen schrok ik ook zo... Bah... :{
Ben toch nog steeds een beetje in de 'eerst zien dan geloven' mode. :@


Is het heel erg ongepast om dit hier te plaatsen...? Zo voelt het wel namelijk... :@ Ik wilde het eigenlijk onder een spoiler plaatsen, maar die kan ik in deze nieuwe layout niet meer vinden...
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_88337152
:* niet onder een spoiler plaatsen Jose, dit hoort wel hier, nu nog wel, zeker nu je nog in de "eerst zien dan geloven" mode zit... :*
ik hoop dat het bij dit beetje blijft, dat je straks gewoon bevestiging krijgt van je goede zwangerschap en dat je dan gewoon kunt gaan genieten van zelf zwanger geworden zijn... :*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_88337233
quote:
1s.gif Op donderdag 4 november 2010 15:30 schreef Jose81 het volgende:
ik kwam ook al een paar keer spieken hoe het hier gaat... Maar geen nieuws dus.. Daarom maar even een :* :* :* voor iedereen!!
*knip*
*dikke knuffel voor jou* :Y
pi_88338033
Jose ook van mij een knuffel. Komt goed. :*

Hier geen nieuws, maandag pas echo 2. Wel een beetje blauwe plek van het prikken. Brr.
  donderdag 4 november 2010 @ 20:10:23 #38
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_88339080
Jose ook een knuffel van mij.. en dat eerst zien dan geloven gevoel herken ik wel.. Al zegt de gyn je kan zelf zwanger worden, zolang er geen positieve test is denk ik uhuh eerst zien dan geloven.. Dus is helemaal niet erg dat je dat hier neer zet :*
Be happy with the little things in life
pi_88339643
ik belde maandag om een afspraak voor m'n eerste echo van deze cyclus weer... "dat doen we op dag 14, dus dan maken we de afspraak"...
ik: "ja maar in het informatieboekje van het AMC staat dat ik op dag 12 m'n eerste echo moet..."
zij: "nee hoor, op dag 14"
ik: "maar ik heb m'n eisprong ook altijd op dag 14, ben ik dan niet te laat?"
zij: "nee hoor, de eerste echo is altijd op dag 14"
ik: "als u het zegt, nou, dan maar op dag 14..."
krijg ik vandaag een brief in de bus... (voel je 'em aankomen?) staat daarin dat ze de afspraak met 2 dagen vervroegen, omdat de echo op dag 12 genomen moet worden en niet op dag 14... :|W moet ik maandag alsnog op m'n werk gaan regelen dat ik vrijdag niet meteen op school ben... bah, stom... (en wat luisteren ze toch geweldig als je duidelijk aangeeft dat je op dag 12 een echo nodig hebt...)
pi_88340961
Dank jullie wel, meiden... :* O+

Jemig, Mijsje... nou inderdaad, wat luisteren ze toch slecht he, bij zo'n ziekenhuis... Ik dacht gelijk 'en als je nou je eisprong op dag 11 zou hebben? Moet je dan ook op dag 14 komen...?? 8)7

Enne...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_88341577
Jose; gewoon hier blijven posten tot je je zeker genoeg voelt om naar Z&G over te gaan!
  donderdag 4 november 2010 @ 21:24:13 #42
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_88342375
Jeuj wat een communicatie weer in het ZH.. Echt soms zou je ze wat toch?? Word weer een spannende ronde weer voor jou mijsje :*
Be happy with the little things in life
pi_88342746
Jeetje mijsje, dat is lekker suf weer. Gelukkig heb ik die ervaring niet zo, maar laatst waren ze wel onbereikbaar en stond de gynspoedlijn op de voicemail. Duh.
pi_88342871
Er gaat vanalles mis zo op mijn gsm, dus ik ga even in de herkansing want bovenstaande bericht krijg ik niet gewijzigd, zucht.

Jose; wat ik net al schreef, gewoon hier blijven posten tot je je zeker genoeg voelt voor de overstap! Veel succes bij de vk morgen!

Mijsje; wat een ontzettende muts die je aan de telefoon hebt gehad. Moet je nu ook nog hormonen spuiten? Wanneer is de verwachting dat de tp is?

Isla; hoe is het met jou? Is er al een concreet actieplan voor eind deze maand? Heb je je zenuwen nog onder controle of ben je er nog niet zo mee bezig?
Hier zijn de zenuwen al aardig toe geslagen, moet nog drie weken wachten, maar kan/wil er weinig aan doen. Gelukkig heb ik een hele nuchtere man die me zo af en toe weer met beide benen op de grond zet. Ben heel benieuwd naar de uitslag, maar ook naar het traject daarna.

PZE; hopelijk maandag meer nieuws, vervelend van die blauwe plekken door het spuiten.

Voor iedereen die ik ben vergeten een dikke knuffel!
pi_88343204
ik moest er eerst om zuchten, daarna was het echt :|W "ik zei het toch"... en nu kan ik er ook wel om lachen... :) och ja, beter dat ze het nu wijzigen dan dat ik straks te horen krijg: sorry mevrouw, maar we zijn te laat, wacht maar tot volgende maand... ik moest wel even nadenken bij de eerste zin, waarin ze schreven dat de afspraak door onvoorziene omstandigheden niet door kon gaan en werd vervroegd naar 2 dagen eerder... (ik dacht: zo onvoorzien is het voor mij niet... :+ )

Poezebeest, ik hoef gelukkig niet te spuiten nu, al had ik daar m'n hand ook niet meer voor omgedraaid... ik heb nu medicijnen die ik moet slikken en ik moet ook weer uterogestan (de welbekende "kutpillen") inbrengen vanaf de dag dat de tp wordt afgesproken.
pi_88343439
Ok, dus eind van de maand wordt het spannend voor jou. I'll keep my fingers crossed! Op zich wel fijn dat je niets hoeft te spuiten en alleen aan de kutpillen hoeft.
pi_88353447
O, José, kan me goed voorstellen dat je vreselijk schrok. Al weet je dat het niets hooeft te betekenen, het is toch naar! Blijf nog maar even lekker hier posten hoor. Ik hoop dat je heel snel een echo krijgt.

Mijsje, ik verbaas me elke keer weer over die miepen in jouw ziekenhuis (het AMC toch?). Gelukkig werkt in ons ziekenhuis een heel fijn team met heel lieve en betrokken mensen.
Fijn dat het nu bijna zo ver is dat je kunt starten. Welke medicijnen moet je slikken?

PZE, balen van die blauwe plekken! Ik hoop dat de echo maandag een mooi plaatje laat zien. Op welke cyclusdag zit je dan?

Sterkte met de zenuwen, Poezebeest! Het komt nu ook wel erg dichtbij, hé? Ik hoop op een zo positief mogelijke uitslag voor jullie.
This life was not for you
though I learned from you
that beauty need only be a whisper
pi_88355186
Hi ladies!

José, als je dit al een keertje eerder hebt meegemaakt, met Bas, zou ik me niet zoveel zorgen maken hoor! Dit is misschien wel die innesteling waar je over hoort. Dat kan nog tot de 8ste week geloof ik. Er gebeurt een heleboel daar, en misschien ben je daar wat gevoeliger dan anderen. Ik snap de schrik, maar ik hoor dat het vaker gebeurt en dan blijkt er niets aan de hand te zijn. Maar ik duim voor je hoor! ^O^

Mijsje, dat ken ik maar al te goed, dat ze niet naar je willen luisteren.... :( Gelukkig helpt het lot je een handje, en mag je eerder komen. Lekker dat je niet van alles hoeft te spuiten! Heb je weer een beetje moed en zin om te beginnen? En vooral hoop? Hoorde van een arts (procenten zeggen me niet zoveel, dus ik vond dit wel fijn klinken) dat de meeste stellen toch binnen drie keer IVF zwanger raken. Misschien niet de eerste poging, maar de kans is heel groot dat het binnen drie keer wel lukt... Hoop dat het jou ook een beetje hoop geeft! :*

PZE heb jij er nog wel een beetje vertrouwen in? Je staat dus op de wachtlijst voor IVF maar je gaat toch alle rondes IUI door? Is dit nou de laatste? Dat moest voor de verzekering he? Aan de ene kant goed dat je alle kansen benut, aan de andere kant is even rust nemen ook wel lekker (merk ik nu) Toch duim ik voor je. Op dit forum gebeuren mooie wondertjes...jij kan er ook één van zijn! :*

Poezebeest ik kan me zo goed voorstellen dat je nerveus begint te worden.. Toen je ergens in de lente wist dat je pas in december je afspraak zou hebben, leek dat nog zo lang... en komt het echt dichtbij! Ik heb dat ook, dat euforische gevoel van, nu kan het eindelijk gaan gebeuren, nu heb ik een grotere kans om zwanger te raken! Ik probeer niet eens te rationalisren, ik ga er megapositief in staan. Ik heb besloten, dat als het niet lukt, ik toch wel vreselijk teleurgesteld ben. Het zal niet minder zijn als ik nu met beide benen op de grond probeer te blijven. Negatief denken kan altijd nog. Ik ga nu voor positief!
Jij gaat ook gewoon goed nieuws krijgen! En dan begin je met ICSI! En dat gaat gewoon lukken! Positieve gedachten hebben krachten! Het gaat ons gewoon allemaal lukken! *; *; *;

Actieplan hier: Over twee weken prikinstructie en echo. Een week later, op de eerste cyclusdag (in een natuurlijke cyclus) zal zo rond 23 november zijn, begin ik met de injecties (decapeptyl) Dan begin ik ook met op de grond werken. Dan zal de punctie rond 6 december zijn. Ik vraag dus een heleboel mooie eitjes voor Sinterklaas. :s)
Hopelijk weet ik dan voor kerst of ik zwanger ben-nee- dat ik zwanger ben. ~:)
Ben nu nog niet nerveus, maar het komt inderdaad heel dichtbij...ik ben er wel elke dag mee bezig...

Verder ben ik lekker bezig met allerlei klusjes, dingen die nog niet af zijn hier in huis. Als ik straks zwanger ben van een tweeling staat mijn hoofd er natuurlijk helemaal niet meer naar... :D ;)

Kus voor alle dames, ook die ik niet genoemd heb! :*
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_88355481
Isla, wat klink je heerlijk positief! Op de grond werken geregeld en gewoon helemaal klaar voor de actie. Hopelijk brengt Sint je wat je zo graag wil, ik duim in elk geval! :*
Wij doen idd deze ronde iui nog omdat het moet van de verzekering, daarna stoppen we met de iui tot we aan de beurt zijn voor ivf. Dat zal over een maand of drie zijn. Dus december en januari hebben we rust, Heerlijk.

Dank voor je lieve woorden Ahava, ik hoop dat jij je ook steeds beter voelt. :*
pi_88364557
Dank jullie wel meiden... :*

Isla, inderdaad... wat klink je positief. Ik heb ook zo'n super positieve vriendin (degene waar in september het doek voor is gevallen)... zij stond er ook zo super positief in. Zij zei ook letterlijk 'het moet gewoon goedkomen en dat komt het ook. Ik kan wel sjacherijnig en negatief gaan doen, maar daar schieten we ook niks mee op. Dus nee, het komt gewoon goed... hoe dan ook'.. En ook al is het doek bij hen gevallen en doet dit een hoop verdriet, nog steeds zit die kracht in haar.. en het komt ook goed bij ze, alleen dan in hun geval met behulp van een donor... Ik hoop dat het bij jullie ook zeker goed gaat komen en dat je een helemaal geweldige kerst krijgt met een mooie positieve test onder de kerstboom!! ~:)

Er komen weer een boel ontwikkelingen aan bij jullie allemaal. Ik ga gewoon heel hard voor jullie duimen, jullie verdienen het zo dat het ook bij jullie nu eindelijk eens lukt... :* ^O^ O+ :Y
**Life is e@sier with your eyes closed**
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')