Kies op je pc zetten en dan je foon aansluiten.quote:Op vrijdag 29 oktober 2010 22:58 schreef Madridista het volgende:
Waar kan ik android 2.2 voor mijn galaxy s downloaden?
Vreemd. Bij mij werkt het dus niet. Lekker danquote:Op zaterdag 6 november 2010 19:00 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Toen ik hem voor het eerst opende, ging hij automatisch op NL en NL staat er nu ook bij bij instellingen
T zal nu wel ff stil blijven denk ik? Weinig boeiends aangekondigd op Androidgebied... Zal pas weer einde van het jaar / begin volgend jaar worden met Gingerbread?quote:Op zaterdag 6 november 2010 17:03 schreef Kanariegeel het volgende:
Weet iemand wanneer de 'nieuwe generatie' Androidtelefoons uitkomt? Ik mag al zo ongeveer een nieuwe telefoon uitzoeken, maar als ik nu een Desire (HD) neem bijvoorbeeld ben ik bang dat er over een maand al een nieuwe telefoon die 3x beter is uitkomt
Overdrijven is ook een vak.quote:Op zondag 7 november 2010 10:47 schreef DennisMoore het volgende:
http://www.ubergizmo.com/(...)ng-focus-review.html
Wat duurt 't lang om apps te starten.
Hiervan heeft Android niets te vrezen iig.
Toch telkens een paar seconden, zeker als je de 'mooie animaties' meerekent.quote:
Misschien gaat het wel heel erg anders op andere mobieltjes...quote:Op zondag 7 november 2010 14:12 schreef Devolution het volgende:
Ik vind het er maar traag uit zien. De respons lijkt nogal laag; hij pakt niet altijd de bewegingen van de vinger goed óf de apps zijn traag. De video heeft mij in ieder geval niet overtuigd.
Dit is er toch al één met vrij hoge specs? Al gaat het natuurlijk zo hard dat je binnen een jaar weer veel snellere telefoons hebt. Momenteel starten mijn Spica en vooral Wildfire de zaken natuurlijk ook niet zo snel op als bv. de Desire, maar dat zijn dan natuurlijk ook budgetgevalletjes.quote:Op zondag 7 november 2010 15:04 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Misschien gaat het wel heel erg anders op andere mobieltjes...
Volgens mij komt dat door de resolutie van zijn scherm.quote:Op zondag 7 november 2010 23:03 schreef automatic_ het volgende:
Is Angry Birds alleen vanaf 2.2? Bij een vriend van mij, htc legend, staat hij niet in de market
Ooo okequote:Op zondag 7 november 2010 23:12 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Volgens mij komt dat door de resolutie van zijn scherm.
Maar het werkt er wel op. Kun je het niet nog steeds van de site van de makers downloaden zoals eerder?quote:Op zondag 7 november 2010 23:12 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Volgens mij komt dat door de resolutie van zijn scherm.
WP7 reageert veel snappier dan Android.quote:Op zondag 7 november 2010 14:12 schreef Devolution het volgende:
Ik vind het er maar traag uit zien. De respons lijkt nogal laag; hij pakt niet altijd de bewegingen van de vinger goed óf de apps zijn traag. De video heeft mij in ieder geval niet overtuigd.
Een OS waarvan de UI wél hardwarematig geaccelereerd wordt (en dus net zo smooth is als iOS), een zeer consistente UI heeft en daarnaast net als Apple updates ontvangt van de fabrikant van het OS (MS dus) waardoor je niet met de fragmentatie issues van Android zit heeft een groot potentieel.quote:Op zondag 7 november 2010 10:47 schreef DennisMoore het volgende:
http://www.ubergizmo.com/(...)ng-focus-review.html
Wat duurt 't lang om apps te starten.
Hiervan heeft Android niets te vrezen iig.
Zou je deze naar mij kunnen PMen?quote:Op zondag 7 november 2010 22:31 schreef kikoooooo het volgende:
Swype werkt idd superKan niet meer zonder.
Zag net dat er ook een versie 2.6 uit is. Zo ff proberen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |