abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_88077233
101016_134533_pvnmandela.jpg

In samenwerking met Unieboek Spectrum kunnen wij jullie deze prijsvraag aanbieden, waarbij maar liefst 10 exemplaren van de memoires van Nelson Mandela te winnen zijn.

IN GESPREK MET MIJZELF - NELSON MANDELA
'In gesprek met mijzelf' geeft de lezer toegang tot het leven van de unieke persoon achter de publieke figuur. Hier wordt het persoonlijke leven van Mandela getoond: van brieven die hij heeft geschreven tijdens de moeilijkste momenten van zijn langdurige gevangenschap tot het ongepubliceerde vervolg op zijn autobiografie De lange weg naar de vrijheid.

Mandela heeft notities - en zelfs ook kleine tekeningen - gemaakt tijdens vergaderingen en hij schreef zijn angstaanjagende dromen in de gevangenis op; hij hield dagboeken bij tijdens zijn vlucht gedurende de strijd tegen de apartheid in het begin van de jaren zestig en hij heeft bijna zeventig uur aan gesprekken met vrienden opgenomen. In dit boek is Mandela icoon noch heilige; hier is hij gewoon een mens van vlees en bloed.

'In gesprek met mijzelf' is een persoonlijk verslag, vanaf het eerste ontwaken van zijn politieke geweten tot en met zijn glansrol op het wereldtoneel. Het is een zeldzame kans om tijd door te brengen met Nelson Mandela; met hem in contact te komen, in zijn eigen stem: direct, helder en intiem.

Een fragment uit het voorwoord van Barack Obama
'In gesprek met mijzelf bewijst de wereld een enorme dienst: het geeft een beeld van Mandela de mens. Door ons een blik te gunnen in zijn dagboeken, brieven, toespraken, interviews en ander materiaal uit zoveel tientallen jaren, zien we een glimp van Mandela's leven - van alledaagse routines om zijn tijd in de gevangenis te verdrijven tot besluiten die hij nam als president. Hier zien we hem als een ontwikkeld man en politicus, als visionair en als pragmatisch leider. Mandela noemde zijn autobiografie De lange weg naar de vrijheid. Dit boek stelt ons in staat om zijn stappen - en zijn omwegen - op die lange weg mee te beleven.'

WINNEN!
Om kans te maken op één van de 10 exemplaren van dit prachtige boek beantwoord je de volgende vraag:

Hoe lang heeft de gevangenschap van Nelson Mandela in totaal geduurd?

Het antwoord op deze vraag vul je *via deze link* heel gemakkelijk in.
Meedoen kan tot en met 4 november aanstaande. Succes!
  Moderator vrijdag 5 november 2010 @ 12:55:59 #2
42184 crew  DaMart
pi_88360954
En de winnaars zijn:

svann
Beach
pleeborstel
JoaC
fleur322
NelsonWandelaar
nienke-anna
sunny1968
frankverus
LauraZbomb01

Allemaal van harte gefeliciteerd *O*.
pi_88581249
*O*
[quote][img]http://i.fokzine.net/p/10s.gif[/img] Op maandag 23 april 2012 17:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
pi_88941393
Ik heb wel het vervolg:Bezig met mezelf .Nelson Mandela
Ben er alleen nog niet zo ver in want alle pagina's zitten aan ellkaar geplakt
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')