quote:is dat zoals 3D hero? filmpje nog nie bekekeOp vrijdag 29 oktober 2010 11:01 schreef Cid het volgende:
Nog meer mensen die wachten op de EU release van Cladun?
Al uit in Japan en US, een EU release datum is nog niet gegeven. Misschien dat ik hem na Disgaea maar uit de US store haal, al is het wisselen tussen EU en US games op de PSP wel een beetje jammer..
quote:Ondanks dat hier veel FIFA stemmers zijn is FIFA gewoon enorm ruk op de PSP ik heb dan ook voor PES gekozen, speelt heerlijk! FIFA moet je gewoon op een Xbox360 of PS3 doen, daarop is dat spel het beste.Op donderdag 28 oktober 2010 16:26 schreef Apekoek het volgende:
Toch begin ik weer te twijfelen, wat is nou het leukst op de PSP wat betreft een voetbal game? Aangezien zowel FIFA als PES niet te vergelijken zijn met hun grotere broer op Xbox360 en PS3.
Dus alleen de voetbal game liefhebbers vraag ik een oordeel te vellen:
Poll: Welke PSP voetbal game?
• FIFA 11
• PES 2011
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
En tevens, ik kan nergens een PSP PES 2011 review vinden?
nieuw topic? vorige week ja...quote:Op woensdag 3 november 2010 11:35 schreef sp3c het volgende:
nieuw topic!!!
wie weet wat ervandaag op psn komt??
US heeft vandaag God of War en een emo van split second?
Wel Z.H.P, geen Cladunquote:Op woensdag 3 november 2010 11:35 schreef sp3c het volgende:
nieuw topic!!!
wie weet wat ervandaag op psn komt??
US heeft vandaag God of War en een emo van split second?
welke staan erop, en welke zijn de moeite waard?quote:Op woensdag 3 november 2010 17:22 schreef sp3c het volgende:
http://blog.eu.playstatio(...)ber-2010/#more-26899
aha!
maar hetstaat er nog niet op
medium, ik ben pro...eer me maar!quote:Op zondag 7 november 2010 22:36 schreef sp3c het volgende:
lol
speelde je op easy
das wel hel snel iig
Die van mij is onderweg. Komt waarschijnlijk ergens volgende week binnen (Zavvi). Tijd zat nog, ben nog druk bezig met 4 Heroes op de NDSquote:
wat is FMH?quote:Op zondag 7 november 2010 22:51 schreef Beach het volgende:
Ik wil FMH, en ik wacht op de umd release van Patton nogwat; een strategie game.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |